• Krizy
    43.1k
    U 4. kolu Dinamo dočekuje Goricu. Bit će to četvrti dvoboj ovih klubova u ovoj godini, a u dosadašnja tri Dinamo je svaki put slavio, uz gol-razliku 8:0.

Dinamo je odlično ušao u sezonu upisavši četiri pobjede u svim natjecanjima, uz gol-razliku 13-1, što je nastavak niza bez poraza iz prošle sezone.

Trenutno je Dinamo u nizu od 18 utakmica bez poraza, uz skor 16-2-0 i gol-razliku 40-10.
    Mreža Dinama je mirovala u 11 od tih 18 utakmica.

Dosad smo s Goricom odigrali 24 utakmice u HNL-u te ostvarili 19 pobjeda uz 4 neriješena ishoda i 1 poraz. Gol razlika je 44-15.
    Kući smo Goricu pobijedili u 10 utakmica te 2 puta remizirali, uz gol razliku 22-6.

Zadnju utakmicu protiv Osijeka, Gorica je igrala u sastavu:

Radošević - Leš, Maloča, Krizmanić - Mikanović, Pršir, Čaić, Kapulica, Štiglec - Kolar, Ndockyt

1. Kakav rezultat očekujete? (161 votes)
    19.6k
    Nadam se nikakvim dramama, lakoći igranja nogometa, 12000 ljudi i barem poluvremenu našim klincima - Paviću, Mikiću i Vrbančiću, a volio bih i Đanija vidjet na lijevom beku.
  • marcio amoroso
    36.4k
  • Mihaljević
    9.8k
    Mikić, Oliveras i Pavić minimalno 30 minuta, i očekujem punu minutažu za Cordobu.
  • Neki tip
    21.3k
    Nevistić- Mikić, Bernauer, Torrente, Oliveras- Pavić, Rog, Vrbančić- Cordoba, Kule, Kačavendamarcio amoroso

Željena ili pretpostavljena?

Ako je željena, onda je legitimno bilo što, a ako je pretpostavljena, onda sam 99.99% siguran da Oliveras neće početi.
  • ShanKu
    733
    Ajde godišnji su gotovi, sada još jače na utakmice! Za mrzitelje kiše, kiše nema ni blizu subote... :sweat:
  • Laugreano
    2.5k
    Nevistić- Mikić, Bernauer, Torrente, Ogiwara- Pavić, Rog, Kačavenda- Cordoba, Kule, Pjaca(Špikić)
  • hardek
    2.8k
    Nevistić - Mikić - Max - Torrente - Ogiwara - Pavić - Rog - Kačavenda - Cordoba - Špikić - Kulenović.

Ima li itko neku informaciju kakva je situacija sa Stojkovićem?
    36.4k
    Željena ili pretpostavljena?Neki tip

Pretpostavljena. Gle, Ogiwara je odigrao 70+ minuta ušavši nezagrijan. Ne vjerujem da će ga se forsirati u nedjelju jer u srijedu za njega rezervu nemamo. Oliveras sto posto ne bi počeo da situacija nije kakva je, ali ovako mi više logike ima riskirati sa njim protiv Gorice nego iscijediti Ogiwaru sa tri tekme u 8 dana.

Edit: Špikića sam zaboravio. On će također krenuti. Najvjerojatnije umjesto Vrbančića pa će Kačavenda na desetku, a Špikić na lijevo krilo.
  • don
    5.5k
    želim Torrentea da krene. Žao mi je dečka, dobio samo 7 minuta protiv Istre a siguran sam da zaslužuje više.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Torrente će sigurno krenuti, jedino je pitanje tko će s njim. Nekako je najlogičnije da to bude Max.
    Ako se Ademi oporavio, moguće je i da on krene u vezi. Možda je prilika u nekoj fazi probati u 3-5-2 Pjacu na špici. Bruno sigurno propušta obzirom na batine koje je jučer dobio.
  • Omake
    2.5k
    Očekivanja

Nevistic
    Mikic, Max (od 60 Jakirovic), Torrente, Oliveras
    Pavic, Rog (od 60 Kacavenda)
    Cordoba Vrbancic Spikic (od 60 Stojkovic ili Horvat)
    Petković

Spoj mladosti i iskustva. Desna strana šteka pošto se nalaze tinejdžer i pridošlica pa bi mogao i Špika startat. Moguće da će Oliveras debitirati u seniorskom nogometu. Roga možda ne starta zato što vjerujem da će startati u uzvratu. Možda Ademi uleti ako bude okej. Volio bih prebaciti Pjacu za stalno na lijevo krilo pa nek se on i Hoxha bore za startnu poziciju. Desno bi Cordoba/Špikić trebali biti okej, a ak ne uvijek vratimo Pjacu na desno. Mislim da Pjaca neće startati u Bakuu. U ovoj utakmici je cilj odmoriti startere pred utakmicu sezone i vidjeti hoće li isplivati još koja unutarnja rezerva.
  • NKDZ86
    1.4k
    Jakir nemoj nas razočarati, daj priliku svima, dobit ćemo goricu, ne brini :razz: