• Marley
    1.6k
    Dobro jutro svima!
    Osim sucu koji je sramotno dozvoljavao prebijanje Petka, fuj.
    A najvise apsolutnim herojima veceri. Najboljem hrvatskom vrataru, i nasem zagrebackom dececu srca vatrenog :fire:

    Oh what a beautiful morning... :love:
  • Orc123
    7.8k
    tu lezi dosta Pjacine odgovornosti jer su bekovi za svojim igracima isli u sredinu a krila su se trebala spustati nisko.....to je Hoxha dobeo radio, Pjaca bas i ne.....
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ajde, neš' ti. Bar je sad nekima jasnije "dosađivanje" o defanzivnoj odgovornosti krila i kako to nije floskula da se opere nečija nekvaliteta, nego strateška prednost koju neki igrač ima i može imati.
  • Daliban
    1.6k
    Obrambeno smo racionalnije i ekonomičnije stajali na terenu relativno suparniku nakon što je Jakir promijenio sustav. Što se same kontrole u posjedu tiče dosta je pomogao Max jer je KTC cijelu utakmicu samo slao lopte u bunar. Moj problem sa Mišićem, Sučićem i stoperima je što previše zuje i ne preuzimaju obrambenu inicijativu, njih utakmica uglavnom samo prolazi pa ako se nađu na pravom mjestu - super. Prečesto ne prepoznaju situacije na vrijeme pa posljedično i kasne u rekacijama, ako reakcije uopće bude. Ovo zadnje je individualna stvar.
  • Dinaminjo
    929
    Jakir ne uigrava RPGa desno i Ogiwaru lijevo..

    ..RPG desno i Ogiwara lijevo zaigraju 70 min kljucne utakmice..

    ..ekipa na forumu "curi"
  • Peškaman
    4.2k
    Je li zna netko kakva je situacija s Riletom?
    Kakva je ozljeda,kakve su prognoze za oporavak.
  • Brusa
    1.5k
    Dobro jutro svima!
    Ne znam opće što napisati a da nije već napisano :grin: ali ajde par crtica mojih:
    - kako je netko već napisao , da sam 100€ platio kartu isplatilo bi se za ovo jučer :razz: (brata smo počastili kartom za rođendan, pa je on poslije utakmice rekao: i da sam platio sam kartu, ne bi mi bilo žao , isplatilo bi se :grin: )
    - koji obrat je bio , bar meni u glavi, 1. Poluvrijeme, pada kiša, ovi nižu priliku za prilikom, mislim si koliko će klinci pokisnuti , a onda 2. Poluvrijeme, kiša prestala, još 2 gola, top!
    - Kuleta kad sam vidio kako uletava na teren, šprinta, s kojom željom, sam znao da će biti svašta. Svaka čast tom dečku. Nek ostane cijelu karijeru u dinamu što se mene tiče :grin:
    - čak mi se čini da je bilo solidno navijanja i na zapadu . Kako se drugima činilo?
    Uživajte svi!
  • obelix
    92
    vise manje je sve napisano kako je.

    Mmaee i RPG klase, Nevisticu otkad nije branio par tekmi jer je bio u losoj formi odlican jos od tad od prosle sezone, sve se zna za Baturinu, ali Kule, stvarno prvi sam bio protiv njega, a sad suza zbog njegove igre i zalaganja mi ide

    Navijanje i atmosfera top

    Stvarno imamo sirinu, ali opet, ako cemo dobar dio igrat 3-5-2, mi imamo samo dva napadaca...osim ako ce Cordoba i Pjaca glumit nekog od ta 2 naprijed, opet nam fali napadac

    I da, potpisao bih svaku ovak egal po sansama tekmu i rupu od 30+ minuta pa da dobijemo 3:0 (prevelika je to rupa za grupnu fazu, pa i za ovu samo Azeri nisu iskoristili)
  • Jurki
    11.6k
    Malo se i cinjenica da su Azeri nabili 7 komada ludoj gori u gostima.. a doma spusili.. ignorira.
    Nije to bezveze..
    cilj je za prvu utakmicu ispunjen.. pametno u uzvratu.. i opce se ne sekiram za prolaz.
  • CastAway1986
    1.4k
    Čestitke Dinamu na velikoj pobjedi!! U Qarabagu stvarno ima par pojedinaca koji bi i Dinamu bili pojačanja
  • Mr Anderson
    7.9k
    Uzvrat je idealna utakmica za igrače ko Cordoba, Hoxha i Kule. Ovi ostavljaju jako puno prostora kad napadaju, a u uzvratu moraju krenuti na sve ili ništa. Znam da bude Jakir krenuo s taktikom da ih primiri prvo poluvrijeme, pa kasnije ih proba iskontrirat, ali slučajno da primimo rano gol moglo bi biti problema. Vidjelo se da je detektirao probleme koje imamo u vezi zamjenom Sučić-Rog. Možda bi Rog trebao od početka krenuti.
  • Twisted1
    537
    Ekipa,

    Ovdje ima snimka cijele utakmice s arene.

    Pa ako netko želi može si pogledati.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Možda su stvarno bolji vani. Nisam gledao uzvrat u Razgradu, ali rezultat sve govori. Gledao sam prvu koju su izgubili doma i nisu me baš impresionirali. Bili su bolji, ali im je Ludogorec radio dosta problema. Vidjelo se da im je obrana lošiji dio ekipe.
  • Jurki
    11.6k
    u odnosu te utakmice koju si gledal i ove jucer.. u kojoj su bili bolji? I kolko " posto "?
  • Mr Anderson
    7.9k

    Ma jučer su bili daleko bolji, stvarno su me iznenadili kako su kvalitetno odigrali. Kad stignem moram si snimku pogledati. Ali jučer baš komentiramo na tekmi da ljudi na momente izgledaju ko Liverpool, samo s lošijom realizacijom. Brzi protok lopte u sredini i izbacivanje bekova i krila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.