• marcio amoroso
    36.6k

    Sevilla, Leipzig, Leverkusen, Lazio, Villareal, Milan i Sporting su za mene nepoželjni. Ostali su itekako prolazni mada nitko tu nije bzvz. Baš me zanima koji je to prvi protivnik u tom našem famoznom proljeću.
  • Infinity
    16.4k
    Ja ne razumijem zasto svi pisu kako je od ove cetvorke iz LP jedino Brugge pozeljan protivnik. Ljudi su nakon startna dva poraza upisali sest bodova u sljedece cetiri utakmice. Pobjeda i tri remija. I ja sam misljenja da bi ih mogli izbaciti, ali nije da su neki pozeljan protivnik. Meni je cak Plzena pozeljniji. Takodjer me se Galatasaray nije dojmio ni 1%. Uspjeli su izgubiti od Lokomotiva za kojeg smatram da bi im Dinamo uzeo cetiri boda. Jedini od ova cetiri koga bih bas zelio izbjeci je Shakhtar. Plzen mi je cak malo pozeljan, a mislim da se s Galatom i Bruggeom moze igrati i da ih se moze proci.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Ja sam shakhtara preskočio, oni su itekako opasni. Brugge je isto opasan, naravno.
  • LovroZG
    1.3k
    Brugge je zajeban protivnik, al bi definitivno bili favoriti protiv njih. Oni su se prije svega okoristili groznom formom Monaca i uzeli im četiri boda.
  • Bosna86
    11.7k
    Pozdrav momci, naprosto vam ne mogu opisati svoju srecu nakon sto sam otkrio ovaj forum. U dva dana sam procitao sve upise...Dinamo zivi!!!
  • BluePhone67
    4.1k
    Pozdrav momci, naprosto vam ne mogu opisati svoju srecu nakon sto sam otkrio ovaj forum. U dva dana sam procitao sve upise...Dinamo zivi!!!Bosna86

    Pozdrav i dobrodosao.. Morat ces pojacati sa svojim doprinosom i upisima na forumu ako si nas procitao samo za 2 dana. :up:
  • BluePhone67
    4.1k
    6cworr58mvc8r29s.jpg
    f4d3x0r4emeiuyng.jpg
    pc1fj02lx3q2q1wr.jpg

    SN 13.12.2018
    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • Infinity
    16.4k
    Pozdrav momci, naprosto vam ne mogu opisati svoju srecu nakon sto sam otkrio ovaj forum. U dva dana sam procitao sve upise...Dinamo zivi!!!
    5h
    Bosna86

    Pozdrav zemljak :razz: Jos malo i preuzimamo forum ovima preko Save :lol:
  • reziser
    6.8k

    Dobro dosao, imas temu, kutak za predstavljanje :smile:
  • Mr Anderson
    8.3k
    Rapid ili Zürich po meni najidealniji ždrijeb.
  • Infinity
    16.4k
    Sarpsborg, Astana i Videoton mi se cine kao lakse prepreke, ali slazem se, Zurich i Rapid su pozeljni. Moja zelja za sad je Zurich, ali ako Videoton prodje bit ce mi prvi pick. Gore bi ludilo bilo, a ekipa su koju treba proci.
  • weasley
    27
    Mene da je zaustavio i da sam ga prepoznao popljuvao bih ga koliko mogu. Isto tako i sve ostale, cisto da vidim njihovu reakciju. Kad oni zezaju, moze i njih netkoInfinity

    također, kao što je ovaj što ga stvarno nije prepoznao rekao da je dobar, ali ima boljih na njegovoj poziciji i onda ne zna reći ko je to bolji :rofl:

    npr. da te Šunjić zaustavi pa kažeš da nije neki potencijal, da ga u budućnosti vidiš po drugoligaškim klubovima :razz:
  • dinamo vitez
    319
    Evo konačnog popisa protivnika s kojima će se Dinamo moći susresti u šesnaestini finala ako sam dobro ispratio:

    Lazio
    Shakhtar
    Sporting
    Galatasaray
    Olympiacos
    Rennes
    Celtic
    Krasnodar
    Brugge
    Zurich
    Plzen
    Slavia
    Rapid
    Malmo
    BATE

    Rekao bih, velika većina protivnika s kojima se itekako da igrati, čak bih rekao da bismo protiv mnogih bili i blagi favoriti. Ispala su neka jaka imena tipa Leipziga i Milana. Sad svi nestrpljivo iščekujemo ponedjeljak.
  • Bosna86
    11.7k
    BATE
    MALMO
    RAPID
    ZURICH
    SLAVIA PRAG
    Mojih 5 pickova od 16 mogucih
  • LovroZG
    1.3k
    Malmö, Zürich, Rapid i Česi bi bili taman po mjeri. Vjerojatno i BATE, iako su oni žilavi u PM.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.