• BluePhone67
    4.1k
    Fenerbahce u zoni ispadanja u turskoj ligi. Moramo priznat da smo imali žestoku sreću sa izborom nositelja grupe u Euroligi.deda

    Mozda. Ali treba i priznati da je i Dinamo u tome svemu kumovao, jer visoki poraz Fenera na Maksu poljuljao je i njihovu svlacionicu i samopuzdanje igraca, a kada kola krenu nizbrdu uz nekarakterne igrace i pritisak navijaca tesko ih je zaustavit.
  • xavier
    12.1k
    Dinamo je zadnjih nekoliko desetljeća skupio toliko nesretnih ispadanja iz Europe da je stvarno bilo vrijeme za malo sreće. Šteta jedino što se čekalo toliko dugo i sad se sve vratilo na ovakav način. Skupina s klubovima koji nisu u najboljoj formi i uvjerljivo prvo mjesto. Bilo bi mi draže da se malo "rasporedilo" na nekoliko prolazaka skupine :smile:
  • BluePhone67
    4.1k
    6oocfl2boh9386af.jpg
    69les2kn70gll117.jpg
    xgfoq4o58vmtxq1t.jpg
    0lmgrwzqu9m7kwp7.jpg

    Sn 11.12.2018
    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • deda
    32.7k
    Polufinale kupa 24.4. Maksimir
    Dinamo - Osijek
  • dinamo vitez
    319
    Na 5:15 :lol: :lol:

  • BluePhone67
    4.1k
    Izetomanija .. Mozes Bosanca iz Bosne istjerat, al Bosnu iz Bosanca nemeres nikada.
  • BluePhone67
    4.1k
    34bwvkt6snbe7epq.jpg
    kio6ihoiopdrvl2c.jpgx62f6z10o51gntis.jpg


    Sn 12.12.2018
    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj

    Edit: krivi raspored slika
  • deda
    32.7k
    Daj odite pogledat na facebooku Dinama. Ovo s Hajrovićem je za krepat. :lol:
  • dinamo vitez
    319
    Evo sa yt :grin:

  • reziser
    6.8k
    dobaaaaar
    :rofl:
    izet legenda
  • Infinity
    16.4k
    Prejako, majke mi :lol: :lol: Vjerojatno su izrezali one koji su ga prepoznali odmah i slicno. Bilo bi brutalno zalosno da nitko od ljudi s ulice ne prati malo vise Dinamo. Vecina njih tu i sami kazu da ne prate ili da malo prate, znaju par igraca i slicno.

    Mene da je zaustavio i da sam ga prepoznao popljuvao bih ga koliko mogu. Isto tako i sve ostale, cisto da vidim njihovu reakciju. Kad oni zezaju, moze i njih netko :lol:
  • dinamo vitez
    319
    Poznati su svi sudionici šesnaestine finala Europa lige koji stižu iz Lige prvaka. Benfica i Valencia su odradili posao večeras, pa njih ne možemo dobiti u ždrijebu, nego Plzen i Brugge, čini mi se. Evo potencijalnih protivnika ako se ja dobro kužim:

    Lazio
    Sporting
    Galatasaray
    Shakhtar
    Brugge
    Plzen
    Zurich/Leverkusen
    Celtic/Leipzig
    Astana/Rennes
    BATE/PAOK/Vidi
    Slavia/Copenhagen/Bordeaux
    Olympiacos/Milan/Betis
    Standard/Krasnodar/Sevilla
    Rapid/Spartak/Rangers/Villarreal
    Sarpsborg/Malmo/Genk/Besiktas

    Sutra će naravno puno toga biti poznatije, ali ovako na prvu, čini se da bi moglo biti prolaznih suparnika, čak bih rekao da većinu možemo proći ako budemo pravi kao ove jeseni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.