• cron1ck
    1.7k
    Molim Vas netko naslovnicu sportskih, digitalnog izdanja
  • Orc123
    7.8k
    od kad to stoperi pokrivaju povratne lopte? U kojem to nogometu?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne znam jel ima veze jedno s drugim, ali meni se cini da nas strah od prekida cini meksim nego sto bi inace bili. Podatak da u 3 HNL utakmice protivnik nije imao korner, a nije ga imao ni sinoc u prvom poluvremenu mi se uklapa u taj narativ. Iako je onaj svedski sroljo sudio svaki spektakularni pad, pa i onaj gdje nije bilo ni kontakta.
  • Jurki
    11.7k
    Čitam komentare vezane na tekmu.. pa se pitam sam ja bil tak jako pijan pa si zamislil da smo dobili 3:0.. a zapravo zgubili 3:0??
  • sport
    3.3k
    Meni i jutros nakon utakmice ostaje u zraku pitanje:zašto Rog dobiva tako malo minuta?
  • Daliban
    1.6k
    A vjerojatno jer je na posudbi.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    pa dobro, ne bi da su Sparta i PAOK bili 2015., iskreno bolje je da se puse na hladno nego da se uzdizu u nebesa. Qarabag je sinoc pokazao da ovu razliku itekako moze nadoknadit, meni PAOK i Sparta tako uopce nisu izgledali.
  • mbzg
    96
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/488766

    Ja sam dao ovakav komentar na početku otvaranja teme i čini mi se da sam dosta pogodio.
    Čitam upise i često se kod kolega spominje sreća, dobre vile i Bog. Ja bi rekao da je tu i manjak kvalitete od strane protivnika koji ne realizira 100 % šansu. Kad jedan Curtois donese Realu Lp onda je taj igrač hvaljen kao najbolji golman i ne spominje se previše sreća. Očito smo u Nevi dobili golmana kao nekad Livija koji u ključnim trenucima svojim obranama zicera donese bodove/pobjedu.
    Quarabag je ekipa koja je stvarno zeznuta, izgledaju uigranije od nas a mi sasvim sigurno imamo veću individualnu kvalitetu iako se i to po upisima pojedinaca tumači suprotno. Ali kako onda objasniti da mi imamo igrača koji su prošli velike europske klubove a i talente koji će otići za velike nove tipa Baturina, Sučić (koji je jučer ipak podbacio) zato sam i pisao u prvotnom postu da tu treba netko agresivniji i zazivao Ademija. Kod njih ne postoji igrač koji će završiti u jačem klubu, niti u ligi 5 ali su zato vrhunski fizički pripremljeni i uigrani ali Quarabag je velikoj većini najveći klub u kojem će igrati.
    Dali smo sve od sebe, u dobrom dijelu tekme visili ali se i konsolidirali i to je odlika velike ekipe što je Dinamo definitivno postao.
  • Jurki
    11.7k
    Čitam upise i često se kod kolega spominje sreća, dobre vile i Bogmbzg

    Zaboravil si napisati Gospa.
    Pogledal sam sad sazetak.. i mirne duse mogu reci.. da smo bili 50:50 po sansama.. nije da su nas igracki ubili.
    Uostalom ne igramo protiv Ponikvi u kupu pa da je viktorija na jedan gol.
    Dobra su ekipa, nisu bezveze lani skoro izbacili Leverkusena.
    Mislim da bi svi trebali biti sretni.. i da mi je netko ponudil jucer 3:0.. uz njihovih 5000 promasenih mrtvaca.. potpisal bi odmah.
    Ljudi moji a kaj ste vi ocekivali da nam nebudu niti jednu sansu slozili?
    Otislo je sve u kurac.. i nogomet i sve.. kad dobis 3:0 a niki kurac ne valja.

    Mi da osvojimo ligu prvaka.. al da nam protivnik slozi 15 mrtvih šansi.. i opet bi srali kak nist ne valja.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Super sam zadovoljan rezultatom i nacinom igre. Barem djelova :sweat:
    Odlicno mi je kako decki grizu i idu na 4.-ti gol u 85min.
    Nazalost pustali smo odredeni dio utakmice, osim spomenute desne strane, mislim da je problem bio j triu KTC-Mmae-Mišić. Nisu se bas snalazili, mijenjali su pozicije i nisu se kvalitetno pokrivali. Zazivao sam ulazak Maxa, to se i dogodilo. Mislim da se osim promjene formacije pogodilo i sa njim jer je donio novi nacin odigravanja i pokretanja napada iz obrane, da ne pomogao Misicu i da je sve izgledalo cvrsce i bolje.

    Molio bih samo ljude koji pisu 'moglo je biti 7-0', da malo spuste loptu na zemlju. Da, moglo je biti tako, ali moglo je i biti 0-4 ako cemo gledati na taj nacin i kroz talve naočale.
  • Mlađi referent
    12.3k
    xG
    Dinamo 2.38 - 2.04 Qarabag

    Udarci
    Dinamo 20 - 18 Qarabag

    Udarci unutar okvira
    Dinamo 9 - 4 Qarabag

    Udarci iz kaznenog prostora
    Dinamo 14 - 10 Qarabag

    Velike prilike
    Dinamo 7 - 3 Qarabag


    Meni je jasno da je puno toga došlo nakon drugog gola, ali jebemu pa morao je netko i stvorit taj drugi gol. Nije nam on spao s neba.

    Da, neki Real nam je mogao natrpat 5-6 komada. Da, možemo odigrat istu ovakvu tekmu idući tjedan i izgubit 4:0 i ispast, jer jebiga, to je sreća i nogomet. Ali ne, apsolutno nije sve tako crno. Treba igrat kontoliraniji nogomet tamo, treba bolje pazit ta krila di je curilo i te povratne koje smo loše branili, ali itekako ima mesa kod nas. Ja osobno bih razmislio da Mišić sjedne na klupu i da igra Rog.
  • MaliPizdek
    61
    Kakva tekma! Svaka cast momcima pogotovo Kuletu, Baturini i Nevistiću! Moj naklon dečki
    Ak je istina za Kuleta i Vale, sused traži prsten podhitno, žena ti čini čuda za karijeru :blush:

    ni sam ne vjerujem kako ovi nisu zabili nijedan gol od svih onih šansi, ne da smo visili nego ajme...
    i još na kraju smo ih mogli unakazit sa 4 il 5:0 al jbg... e da i sudac mamu mu jebem u pičku lopovsku pa di to ima da takvo smeće sudi jaoooo poludio sam majkemi

    čuvat ovih 3:0 i jos to malo podebljat kod njih jer ce pritisak bit na njima da okrenu, pojačat obranu i ne dozvolit da curi na SVE strane :rage:
    Azeri su zajebani, iskreno bas su me iznenadili koliko su dobri, oni bi se prošetali kroz HNL i bili bi na bod sa Dinamom do zadnjeg kola majkemi, 18 šuteva na naš gol jebemti sve!

    Ajmooo Dinamooooo!!!
  • Ludovic IX
    7.2k
    veza je ta koja nije pokrivala ulaženje njihovih igrača na povratnu loptu. To nema veze sa stoperima. Cudilo me jedino da desna strana toliko visi u prvom poluvremenu nakon izlaska rileta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.