• Daliban
    1.6k
    90% njihovih sansi je doslo iz nase neozbiljnosti, a ne njihove superironosti i to samo govori koliko smo dobri i mocni, ali mozemo i moramo bolje jer doc ce jedan shakhtar koji ce takve dve gluposti kazniti pa cemo zgubit 2:1 umjesto da dobimo 0:1 pa bumo se plakali. Desit ce ti se paok, desit ce ti se sparta i sl. U europi nemas pravi na losih 15 minuta, a kamoli pola sata.Crni86

    I zato ja navijam da što prije afirmiramo Pavića i dovedemo jednog ekstra stopera.
  • Zagi
    7.6k
    Nije stvar straha već (za mene) respekta prema protivniku.
    Ovaj Qarabag je sposoban u 10 minuta stvoriti ti tri stopostotne šanse.
    Ali isto tako otvoriti prostora iza kao da si na pucačkom treningu.

    Uzvrat može biti neugodan ako zabiju iz prve šanse , a može biti i rutinskih 1:4.
  • don
    5.6k
    e pa to o čemu ti pišeš nema nikakve veze sa nekim taktičkim postavkama i sl već isključivo stvar individualnih grešaka koje će se sigurno dešavati, kako nama tako i svima.
    Primjer ti je ona kada je nedostajalo komunikacije i kada su nam ukrali loptu od natrag, npr kad su Mišiću uzeli loptu sa leđa i išli u kontru je izgledalo kao da je dijete iz vrtića došlo na teren, a zapravo je samo jedna kriva individualna reakcija i manjak komunikacije sa igračima u blizini i to je to. Ništa vrijedno tolikog spomena.
  • Ali
    2.1k
    Nista ljudi, uzivajmo za ovaj prekrasni rezultat.
    A nek Jakir sa svojim suradnicima razbija glavu i smislja kako ne ponoviti paok i plzen.
    Nadat.je se da je doktorirao bitne izvrate u koje ulazi sa opipljivom prednosti.
    A mi kao navijaci uzivajmo. On zna da ak procerda 3:0 iz prve tekme protiv azera da je izbio klubu 15milja i mora znati da mu je to razlog za otkaz.
    A mi, pa mi smo navijaci mi cemo ionako jednako navijati i puniti tribine bila LP ili EL, jos.cetiri minimalno veceri na maxu nas ceka.

    Laku noc i lijepo sanjajte moji dinamovci
  • Crni86
    3.5k
    znaci stvar je komunikacije sta nam vezni red djeluje tromo, ne trci i ne zeli ispratiti svoje igrace? Sta smo zadnjih 10 minuta prvog poluvremena izgledali ko da igramo zadnjih dva dana bez prestanka? Sta su nam linije bile nepostojece od 35 do 65? Pa nisu nas oni bzvz bas u tom razdoblju samarali. Trebamo bit veseli i slavit veliku pobjedu, ali ne treba se zvaravati i padat u nekakvu euforiju i od quarabaga radit city samo zato jer smo ih dobili.

    Ovo sta si naveo je nesto na sto uopce nisam mislio i to mi je normalno da se desi da ti ne viknu leda, jbga desi se.

    Ja se samo nadam da ce jakir uvidjet neke stvari jer onda nam je samo nebo granica i mogli bi se ozbiljno potuc u skupini. Jer to ova ekipa i klub zasluzuju i nismo daleko od toga. Eto samo to.
  • don
    5.6k
    znaci stvar je komunikacije sta nam vezni red djeluje tromo, ne trci i ne zeli ispratiti svoje igrace? StaCrni86

    nigdje to nisam rekao već da je stvar individualnih grešaka. Petar Sučić je u prvom poluvremenu, o kojem pričaš, pretrčao najviše kilometara. Mišić je bio loš, nije ni Pero bajan, ali to nema veze opet sa ovim što sam gore spomenuo. Petko je isto bio nikakav, zašto ne spominješ? Jer znaš da će sljedeću utakmicu izdominirat i bit najbolji na svijetu za sve nas ovdje. Nisu igrači roboti, imali su, imaju i imat će loše trenutke, dane.
  • Crni86
    3.5k
    zato jer ovo nisu samo individualne greske. Pa nije nama veza i linije prvi put u europi pod jakirom izgledale kriminalno. Jesi gledao paok i spartu u gostima?

    I lijepo samo naveo ili trener ne vidi ili igraci ne slusaju trenera i ne razumiju sto trazi od njih. Moj fokus je vise na treneru kao sto sam i naveo u prvom postu nego na samim igracima jer ako je netko los, trener ga treba i zamjenit ili mu pomnije objansit, a ne da visimo ko luster pola sata. Prodali nam istu foru 3,4 puta, kao da smo francuske sobarice, a iz iste takve akcije su primio gol prije 10 dana, tako da se sigurno ta situacija gledala i komentirala.
  • don
    5.6k
    Jesi gledao paok i spartu u gostima?Crni86

    odlična usporedba Marina, Perića, Boška, Moharramija i ostalih sa sadašnjim Dinamom, ovdje se isključujem.

    Ti živi onda u depresiji i vrti cijelu noć film kako smo to dozvolili a ja ću bit u euforiji nakon odličnog ulaska u sezonu (teško da smo bolje i mogli zamisliti) sa 4/4 i na korak do raja i bogatsva za kojeg me ne zanima hoćemo li ući na najšugaviji ili na najdominantniji način. Živio :cool:
  • Crni86
    3.5k
    protiv paoka niti jedsn od tih igraca nije igrao pa smo dobili petardu. Trener je bio isti i dopustio je ono nedopustivo a to je potpuni raspad.

    Nisam ja u depresiji, presretan sam i u prvom postu sam naveo brojne stvari koje su bile odlicne i skoro pa savrsene, ali sam isto tako realan i necu zivjet u deluziji. Nadam se kako nam je ovo danas bila skola iz kojih je jakir izvukao poucke i kako napadamo prolaz skupine u LP :smile:
  • NitkoBitan
    17k
    Inace onaj njihov bivsi igrac koji je najavio pobjedu Qarabaga na Maksimiru je takoder rekao da igraju bolje u gostima nego doma. Bumo vidli.

    Samo da ne primimo rani gol te se skroz ne povucemo. Valjda je Jakir naucio lekciju nakon PAOKa.
  • Crni86
    3.5k
    I filip ozobic je rekao da ne zna kad je netko zadnji put rezultatski razbio quarabag :cool:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Protivnik očito ima jako slabu klupu.
    Koliko vidim, vjerojatno drže nekakvu nacionalnu kvotu u momčadi i zbog toga su na klupi uglavnom azeri, koji su očito toliko dobri da trener napravi jednu izmjenu, a ima ih pet na raspolaganju.

    Dinamo ima prednost od 3 gola, puno veću širinu rostera i to se mora iskoristiti u uzvratu i sigurno izboriti LP.
  • Sportskifanatik
    556
    Dobro jutro :cool:

    IMG-20240821-070251.jpg
  • Dzgšb
    812
    https://xoilaczve.tv/highlight/dinamo-zagreb-vs-qarabag-0200-21-08/

    Evo sažetke ko želi opet vidjeti, najbolje što se da naći..
  • scarface
    264
    Jutro svim dragim dinamovkama i dinamovcima.

    Predivno zagrebačko jutro nakon predivne nogometne zagrebačke večeri. Nemam puno za komentirati.
    Samo bih volio da pogledate reakciju Ristovskog nakon trećeg gola uz aut liniju...kako daje sve za potrčati prema Kulenoviću...šepajući...
    I ovdje se vidi snaga Dinama, moć i jedinstvo ekipe...neka mi nitko ne zamjeri, ali suza je potekla...
    Dinamo, velik si...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.