• veselko tenžera
    2.1k
    Vratite nam gol u gostima, barem na 10 dana :smile:
  • Slush
    622
    Pa Mierez je sigurno najbolja spica u hnlu trenutno i dao bi 5 Kulenovica za jednog Miereza.Slush

    Slush je idiot prve klase. Ne slusajte Slusha ni ako vam kaze da je vani dan. Slush ce se prijaviti sam u vrapce. Slush ce dozvoliti da mu dodete u posjetu i da ga sprdate.

    Kako je lijepo biti navijac Dinama. Nemam komentara decki. Plavo srce ispunjeno do kraja.
  • Daliban
    1.6k
    Kronični manjak inteligencije.
  • E46
    634
    Neka odmori lijepo bolje da igra Rpg desno i Ogi lijevo.. Imat ce Rile vremena za igrati.
  • Ali
    2.1k
    Nije ovo jos gotovo, ovi su run&gun ekipa, moze svasta biti u uzvratu.

    Trkacki su jedna od jacih ekipa protiv kojih smo igrali.
    A o tome da oklijevaju opalit pokazuje da im je ovo 5 tekma u europi i da u pravilu spale 15-20 udaraca na gol protivmika. Cesto to nisu izradjeni udarci ali ne libe se opaliti iz trka, iz povratne. Zato je kljucno da krila i zadnji vezni isprate svog pa makr do kornera.
    Jako me ljutilo sto su cesto Hoxha, Pjaca, Misic, Sucic stali na 16m ili 5m kao ja sam svoje obavio...
    Ovi su u barem deset napada sa 4-5 igraca ulazili u 16m.

    Visili jesmo ali i realno i oni su imali srece, dvije mrtve stative nase, tj. Baturine igraca utakmice (steta da ga nije nagradilo). Kule je imao zucera glavom sa 5m cim.je usao, penal cisti nije sudjen. Tak da je moglo biti 7:4... da je ulazilo...

    Ja bih svakako u Baku poceo sa 3-5-2
    I to:
    Mmae-Max-KTC
    Ogiwara-Rog-Misic-Baturina-RPG
    Pjaca-Cordoba

    Iako, treba i to reci da su ovi vidjeli da sudac pusta pa su tukli Petka nemilice, sofa kaze samo 3 pretprljena prekrsaja Petka ali realno tri su bila za zute i barem 5 nesudjenih skakanja po kicmi i da je sudac odmah na prvom izvadio zuti druga tekma.

    A sad Gorica dajte nam Vrbu-Pavica-Kacavendu-Mihica-Torentea...
  • Petar86
    884
    ja sam 10 puta ovdje napisao da su 2 najgora profesionalna nogometasa u HNLu Dino Mikanovic i Sandro Kulenovic. Za prvoga i dalje stoji ta tvrdnja, a Kulenu sam se osobno ispricao jos nakon polufinala kupa prosle god. ali za ovo veceras nemam rijeci

    Svaku rijec sam pozalio i jos jednom moje isprike Sandro. Svaka cast majstore
  • M94
    1.2k
    U uzvrat krenuti sa 3-5-2 formacijom.
  • Nogo
    3.6k

    Kule nakon ulaska s klupe :fire:
  • Crni86
    3.5k
    Rezultat odlican, ali onakav raspad od pola sata gdje nas quarabag bombardira ko da igramo protiv citya je jednostavno nedopustiv. Misic i Sucic su danas izgledali tolko lose i kriminalno da ih Bara valjda u kustosiju ne bi uzeo.

    Hvala nevisticu na brojnim intervencijama i na malo srece sta su azeri bili neprecizni. Moja bojazan je da jakir jednostavno nema kapaciteta za europu. Svaka cast na promjeni formacije, ali radi ovakvih pola sata su nas nabili sparta i paok, a danas nas je pomazila sreca i sveti Ivan Nevistic. Po meni za dinamo kakav ja zelim debelo debelo nedopustivo. Mislio sam da je jakir nesto naucio iz tih poraza, ali ocito nije… Jos gore jedini gol do sada primis od Osijeka iz povratnih lopti, e pa Jakire danas smo mogli primiti jos 3,4 golova koji su preslika tog gola osijeka. Znaci ili ti to nisi uvidio ili igraci ne razumiju sta moraju raditi. Nemre na svakoj povratnoj lopti biti njihova trojica sami ko duhovi.

    A kaj rec za ostale? Mma, rpg? Jebemti maricu moj ti si cudotvorac. Kakve igracine. Ogi odigrao odlicnu tekmu, defanzvino ponekad previse iskace, ali jako dobar. Ne mogu se sjetit da ga je neko proso. Kaj rec za kulena? Taj decko je stvarno heroj ulice, jedan od nas i bas zato mi je drago zbog njega. Dozivjet ovakve ovacije nakon golova iskreno ne znam jel itko na maxu dozivio. I na kraju jedan jedini neponovolljivi martin. Uzivajmo dok je jos sa nama jer kakva ce to igracina biti uf….
  • San Lorenzo
    15.4k

    Šta je ovo uopće?
    :rofl:
  • Daliban
    1.6k
    Jos gore jedini gol do sada primis od Osijeka iz povratnih lopti, e pa Jakire danas smo mogli primiti jos 3,4 golova koji su preslika tog gola osijeka. Znaci ili ti to nisi uvidio ili igraci ne razumiju sta moraju raditi. Nemre na svakoj povratnoj lopti biti njihova trojica sami ko duhovi.Crni86

    A što je Jakir kriv što igrači ne vide ništa oko sebe? Bleje u loptu i zuje kao muhe bez glave.
  • Crni86
    3.5k
    onda ga na poluvremenu lijepo posjednes na klupu i stavis roga. Pa ne biraju se valjda igraci tko ce igrat?

    Misic je defanzivno los vec godinu dana, a Sucic je zadnje dve tekme od pocetka (danas i osijek) odigrao debelo ispod nivoa. Ako jakir nije kriv, onda ce lijepo decki zavrsit na klupi da malo razmisle di grijese.

    Nismo osvojili ni jednu drugu loptu, nije bilo agresive, linije nepostojece, a o tome da nismo mogli hodat od 30-45 minute uopce ne zelim pricat. Ako te igraci ne slusaju imamo jos veci problem nego da nesto nisi vidio. I sad vec imamo uzorak od 3 utakmice sa zahtjevniji protivncima za koje mozemo rec da su naseg ranga gdje se to ponavlja. Svima su u sjecanju sparta i paok. Danas nas je od tog ishoda spasio Nevistic, a ne jakir i to svima mora bit jasno pa i samom jakiru.

    Jer ako cemo mislit da smo razbili azere sam tak, jako cemo se prevarit i onda cemo se jako brzo otrijeznit.
  • Daliban
    1.6k
    Ma cijeli taj kvartet od stopera do veznih samo zuji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.