• veselko tenžera
    2.1k
    Puls napokon ispod 100, ruke se prestale tresti pa se može nešto napisati.

    Naš veliki, ogroman problem je mekoća napada i veze u fazi obrane. Petko, Baturina, Sučić i Mišić su svi odlični igrači, ali kad su sva 4 istovremeno na terenu mi smo defenzivno loši. To pogotovo dolazi do izražaja protiv ovakve ekipe koja forsira pas igru, a uigrana je bolesno. 2 mrtvaca su nam složili u prvom poluvremenu krenuvši od golmana bez da im je ijedan igrač zašprintao. Kad Petko i Baturina ispadnu ne krenu brzo nazad, a ovi samo lagano krenu. Isti smo problem imali protiv Osijeka, presporo oduzimamo loptu i ne možemo napraviti pritisak ni šansu, samo je Osijek naprijed loš pa nisu mogli kapitalizirati dobar izlazak do veznih igrača.

    Jakir sam kaže da je kljucni bilo napasti ih na izvoru akcije, samo mi nije jasno tko je to trebao napraviti? Ova 4 + Pjaca to ne mogu, a tko bi onda trebao stisnuti stopere?

    Nije jednostavno nekog ostaviti na klupi, Petko je kapetan, Mišić igrački najpotrebniji ovoj ekipi, a 2 mlada talenta već sad imaju visolu cijenu. Nadao sam se da će uprava olakšati Jakiru i sugerirati Petku da gleda novi klub. Mislim da je to uz neprihvaćanje ponude za Sučića jedina greška prijelaznog roka.

    Što se tiče utakmice, a da nije napisano, ovi su umrli na terenu, a trener im napravi samo 1 zamjenu. Jel moguće da su ostali na klupi toliko kvalitetom ispod da nisu mogli ući zadnjih 5 minuta. Još im nema zadnjeg veznog tamo, super!

    Medina je zaslužio 4 žuta, sudac ispod razine.

    Roga otkupiti odmah, ako ovi budu tražili previše dogovoriti da tamo odradi polusezonu i dođe kao slobodan igrač.
  • quizzy86
    61
    Bravooooo decki, kako pametno odigrano.. kako smo samo ostali mirni kad su nas Azeri stisli.. cestitke svima, a pogotovo Jakiru koji je na rubu toga da u svoj kvalitetni CV u Dinamu doda i ulaz u lp.. bravo DINAMOOOOOO
  • Twisted1
    537
    Upravo ušao u kuću doma.

    Molim vas ako netko ima sažetke da ih šibne.

    2. i 3. gol sam jedva vidio.

    Hvala unaprijed!
  • Daliban
    1.6k
    Kritično prema nazad. Mišić i Sučić puno previše zuje, pogotovo Sučić. Treba što prije aklimatizirati Pavića kroz HNL i presjeći ovo. Jakir najavio da rotira većinu ekipe za Goricu, nadam se da Pavić starta.

    Obrana isto na momente kriminalna. Branimo kontru i četvorica čuvaju prazan peterac, a tri igrača Qarabaga stoje na 16 na povratnoj. Pa, daj, brate, pogledaj oko sebe.
  • cibona
    2.9k
    Ne znam gdje vidiš ljutnju, gorčinu i gorak okus u mojim postovima, baš suprotno, sve nas je uhvatila navijačka groznica. Čitaj komentare na drugim temama, svi pišu samo pozitivno, hvale se i trener i igrač i stručni stožer. Izvukao si dio mog citata i od toga se stvara dojam da cjepidlačim.

    Opustimo se, danas će biti teško zaspati, svi smo i dalje pod adrenalinom
  • Peškaman
    4.2k
    Niti najbolja niti najgora utakmica koju sam pogledao.
    Drago mi je pogledati ovu press konf. i shvatiti da je trener svjestan da smo imali velikih propusta u igri,na kraju koliko-toliko je uspio promjenom formacije u igri.
    Pomazilo nas je malo, promašivali su velike šanse,mi smo svoje iskoristili.
    Ne treba pljuvati po dečkima,nama je ovo četvrta utakmica,oni su već dobrano u ritmu.
    Zadovoljan rezultatom,manje igrom,u kombi i lagano put kući u rane jutarnje sate.
    Pametnije i mudrije u uzvratu i idemo po to LP!
  • Petar86
    884
    U gostima ici po gol, 3 nam ne mogu zabiti da ne prime bar 1
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Tko danas nije bio na tekmi, nek mu bude jebeno žao...
    Živjeli i laku noć!

    IMG-20240821-004503.jpg
  • Dudu9
    812
    Moraju jebački popraviti defanzivni blok, kad vidim Mišića da se lagano vrača i ne pokriva svog igrača a oni rade polukontru živci na 100 pa ne igramo prijateljsku utakmicu, nego utakmicu sezone očekujem da svaki igrač daje 100% da se vraća u obranu šprintom, u tome I je problem ne isprate svog igrača i protivnik stalno u šansi to je sve zbog takvih banalnih stvari poput ispratit svog igrača
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Taman sam htio pitat jel ima negdje sazetak jer nigdjr nisam jos nasao.
  • Noel
    5.9k
    Qarabag opasna i divlja ekipa ali Dinamo takve ekipe mora na mišiće uvijek/u većini slučajeva dobivat kao danas. Svaka čast Qarabagu ali nemaju jednu individualnu van serijsku klasu kao Baturinu ili Nevistića. To pričam danima Dinamo sa ovakvim kadrom sa ovakvim iskustvom sa ovakvom individualnom kvalitetom ne smije imat bojazan od ekipe kao Qarabag. Istina je da je bilo dosta problema u defanzivnoj igri ali se Dinamo na kvalitetu i uz malo sreće izborio za ozbiljnu prednost. I to je ono kaj se traži. Mmae je takva klasa od stopera da je to čudo. Fala Mariću na obojici i to bez odštete. Kakve klase.
  • Neki tip
    21.3k


    Ma sve 5, izvukao sam dio na koji sam odgovarao, jer u ostatku se slažemo pa nije bilo potrebno.

    Samo htjedoh reći da me nije briga za "bilo bi dobro da nije ni trebalo popravljati" varijacije, jer sam od Dinama danas dobio sve što trebam.

    Da ne spamamo besmislenom raspravom, živio i uživajmo u pobjedi :strong:
  • Nogo
    3.6k

    Dodao sam još jedan :fire:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.