• Nogo
    3.6k

    Malo o formatima natjecanja, izvlačenju...
    Unutra je i za europa i za konferencijsku ligu.
  • DrawTube
    4.7k
    Sretno danas Bodø!
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Sve 5, pobjeda 3:0. Ali ovakav Dinamo nije spreman za ligu prvaka. Nadam se da ovo nije pravi odraz Dinama. Qarabag je trebao 5 razlike vodit po šansama, gol za 2:0 ih je slomio. Ako ne možemo trkački i kvalitetom parirat qarabagu bojim se pomislit sta će bit protiv najjačih svjetskih momčadi. Nešto se ozbiljno ipak mora mjenjati, sve su nas zavarale hnl utakmice protiv slabih protivnika
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    sve su nas zavarale hnl utakmice protiv slabih protivnikaMiro Vugrinec

    E baš u ovome je problem, ovo je nama prva utakmica protiv pravog protivnika još od PAOK-a, ti "derbiji" s Hajdukom, Rijekom, da ne kažem sad Osijekom su samo utakmice s nešto užarenijom atmosferom, daleko je to od ozbiljnih protivnika.
  • hardek
    2.8k
    Svako od nas ima svoje mišljenje ali po mom mišljenju problemi Dinama su:

    - KTC - ista stvar se događa već 2 godine u Europi. Svaki analitičar protivničke ekipe prvo što uoči je da je KTC najveća mana naše obrane u građenju napada. Sjetimo se samo utakmice protiv AEKa. Ljudi su svjesno čekali da lopta dođe do kombinacije KTC-Moharrami i onda idu u presing. Jednostavno na Europskoj razini takvi stoperi jako teško mogu prolaziti. Riješenje nije na vidiku jer Max je dobar u izgradnji ali odiza će propustiti ponešto. Volio bi da probamo Torrentea protiv Gorice da vidimo jel ima tu nekog materijala.

    -Vezni red Mišić-Sučić - visoki plafon, i jako nizan pod. Ukoliko protivnik uzme loptu u noge, fali eksplozivnosti i agresije za kvalitetan reposjed. Obojica su jako pametni igrači ali ne možeš sa inteligencijom toliko kompenzirati nedostatak fizikalija. Rotacijom Roga umjesto jednog od njih se ovo da riješiti.

    -Petko - Ukoliko ćemo igrati 3-5-2 onda nema problema jer tu on dolazi na svoje. Kao izolirana špica u 4 3 3 jednostavno je igrač manje u defanzivi i ekipa pati.
  • Paggini
    19.6k
    Qarabag je trebao 5 razlike vodit po šansama, gol za 2:0 ih je slomioMiro Vugrinec

    Trabunjaš, imali smo prečku, stativu uz 3, 4 izražena šuta, te nedosuđeni penal. Nemoj molim.te . da je pravde, bilo bi 8:4 za Dinamo lol
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Trabunjaš, imali smo prečku, stativu uz 3, 4 izražena šuta, te nedosuđeni penal. Nemoj molim.te . da je pravde, bilo bi 8:4 za Dinamo lolPaggini

    Imali smo 70 posto šansi nakon gola za 2:0 gdje su se ovi raspali. Do 2:0, držali smo gace i ti i ja i svi. Dugo nas netko tako nije nadigrao, ali nas je Bog pogledao. Ja uvijek gledam realno. Ako gledaš šanse nakon 2 i 3:0 onda ok mogli smo i mi koji gol vise. Ali jasno je da su te šanse došle radi psihološkog posrnuća ovih nakon sto su nas ubijali i umjesto na 1:3 otišli na 2:0
  • miro
    4.4k
    Qarabag je prava, natjecateljska europska ekipa, s odličnim pojedincima i očigledno pravim trenerom. Iskreno, iako ćemo ih vjerojatno proći, od ovih ne bi bila sramota ispast
  • Paggini
    19.6k


    A ti sad pričaš kao su oni trebali pobijediti 5:0 jer su 20 minuta bili dominantni na terenu... Malo je to pretjerivanje... kad se sve zbroji i oduzme, bili smo bolja ekipa, ali u sve nas se uvukao taj period od 20ak mina kad su nas dominirali pa to uveličavamo...

    Ozbiljna ekipa je Qarabag, ali smo bogami i mi.
  • Giovanni86
    120
    od ovih ne bi bila sramota ispastmiro

    Ne prizivaj :sweat:
  • Marcinko
    595
    Vezni red Mišić-Sučić - visoki plafon, i jako nizan pod. Ukoliko protivnik uzme loptu u noge, fali eksplozivnosti i agresije za kvalitetan reposjed.hardek

    Njima fali i povratne trke, Mišić ili ostane stajati na 20 metara ili ide golmanu u krilo, baš me naljutila ona situacija(ne znam koja je minuta), ali svi naši igrači ulaze u krilo golmanu i pokrivaju istu liniju, a ostavljaju igrača samog na 11 metara i tu nas Nevistić spasi refleksnom obranom. Zato i izgledamo stabilnije s tri iza jer uvijek jedan stoper izlazi i brani tu međuliniju
  • Peškaman
    4.2k
    Moje neko mišljenje je da smo promašili s formacijom,čim smo se prebacili na 3-5-2 ,izgledalo je bolje.
    U uzvratu pametno i idemo po LP.
  • strumfich
    221
    Qarabag je trebao 5 razlike vodit po šansamaMiro Vugrinec

    Pusti te priče trebao vodit po šansama. Ja garantiram da su i zabili jedan da bi se povukli i okrenuo bi se psihološki moment. S ostalim se slažem.

    Da je curilo, curilo je. Problem je što se jače ekipe u LP neće povući nakon jednog gola.

    Ono što ja laički vidim je da cijeli trojac u vezi dosta nonšalantno prati svoje protivničke igrače u fazi obrane. I Mišić i Sučić i Baturina. Kao da se čuvaju za naprijed. Uvijek nam se napravi višak bilo na povratnoj ili odbijancu. Dok s druge strane Rog to pokriva savršeno.

    Možda i Jakir može malo utjecati na to.
  • Maximo
    490


    Pa trenutno šta možemo je stavit Roga ispred sučića...on je sigurno življi, a i kvalitetniji...a drugo AGČ ili takav tip bi nam dobro došao tu, pa onda on i Rog, to je vezna linija s bitno većom energijom...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.