• marcio amoroso
    36.4k
    Ovu utakmicu danas je dobila klupa, ali zato i imamo široki roster. Točno se vidjelo da je ušla dodatna energija, ali i kvaliteta.

    Moram pohvaliti i Qarabag jer su doista odlična momčad i sigurno se neće blamirati u grupnoj fazi.

    Sada na Goricu ako treba sa juniorima i svu moguću energiju usmjeriti na uzvrat. Ovo se propustiti ne smije!
  • Dr Hofmann
    833
    https://hofoo22.fooroomtyv.com/embed/z6mz6dxf16jNd Al ovaj komentator je show...Daj mi ove lude latinose neka svaku našu tekmu prenose
  • Ludovic IX
    7.2k
    Nek svakom bude žao što nije dao 20,3040 eura. Jedna od onih na koje je stvarno vrijedilo doci..

    Vrijedi svakog eura. 100x više neg protiv nekog real Madrida u skupini
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Onaj Romao propusta uzvrat zbog zutog, zna li se kakva je sitiacija sa vesovicem i onim veznim sto veceras nije igrao?
  • don
    5.6k
    Prema nazad smo bili teska rupaInfinity

    nismo bili loši tu već su Ogiwara i RPG izlazili previše u sredinu i na svoje igrače pa je tu nastala ta rupa gdje naša krila nisu ispratila svoje igrače.
  • Common Sense
    796
    Navodno i Vešović i Janković su ozlijeđeni i neće ih biti duže vrijeme, sigurno ne igraju u uzvratu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Tko će dočekat srijedu…

    Bravo momci!
  • Zagi
    7.6k
    Legenda ce igrat 5-3-2 na svom terenu, poderi diplomu treneru.E46
    Ovdje imamo skriveni dijamant.
    Zabavno je ovak poslije tekme retrogradno čitati komentare.
  • FrenchMontana
    625
    nema Vesovica, on je upitan i za CG repku za dva tjedna.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Mi smo danas visili opako od Qarabaga ..Ako se uđe u LP kaj će biti tek kad dođu kvalitetnije ekipe od njih ..Doma igraš za LP i bori se , a ne dopuštati njima da stvaraju šanse kao na traci ..Jedina sreća je da nam nisu zabili gol ili 2 od svih tih šansi
  • Georginho
    134


    Bio je jedini Azer kojem je prijetio treći žuti. Dobro da ga je dobio i da će preskočiti sljedeću tekmu s nama.
  • blubach
    233
    Odgledao sam cijelu tekmu i nisam siguran dal smo odigrali dobru il lošu utakmicu.
    Fenomenalna tranzicija iz obrane u napad, stvorili ogroman broj šansi, katastrofalne obrambene reakcije, mogli popit minimalno 5 komada.
    Neva - vrhunske reakcije i obrane, bez njega bi popili valjda 2-3 komada.
    Ogi - u napadu dobar, prilično koristan, iza nisam zadovoljan postavljanjem, ali to donekle nadoknađuje brzinom i borbenošću pa ga svakako ne bih otpisivao
    KTC - neki jako dobri potezi, ali overall užasna utakmica, mogao nas je koštati 2 gola minimalno, mora to puno puno bolje
    Mmaee - vrhunska utakmica, doveli smo brutalnog igrača
    RPG - nemam komentara za to kolko je dobar, plače mi se kad ga gledam kolko sd igra nogometa
    Mišić - izrauban, jako loša utakmica. Za HNL odličan kad treba kontrolirat utakmicu i kad protivnik ne napada tolikl, ali nama Rog npr puno više koristi na toj poziciji nego on u ovakvim utakmicama
    Sučić - također jako loša utakmica. On i Mišić su bili, bar po meni, jedni od bitnijih razloga zašto smo toliko propuštali i zicera primili, jednostavno nisu iza bili na razini, prespori i loša postavljanja
    Baturina - iživcirao me u par situacija žestoko kolko drka po toj lopti, ali onda se popiša po protivnicima. To su te mladenačke mane koje će riješit, ide on za 20m drugu sezonu van koliko je dobar
    Hoxha - li-la, trudio se dosta, nije bio loš, imao i par vrhunskih prodora, ali ništa više od toga
    Pjaca - skoro isto ko i Hoxha, li-la, ali imao taj gol. Ono što me kod obojice nervira je što premalo pomažu u obrani (iako se Pjaca u drugom pol puno više vraćao). Špikić npr me iritira svojim potezima, ali se puno češće vraća i pomaže obrani, nadam se da će im to Jakir spočitat.
    Petko - rekao bih lošija utakmica, ali bogami opet izborio jako puno lopti i iznudio dosta faulova, pa i stvorio nekoliko odličnih šansi (čudo kako se lako okreče s loptom i izbacuje igrača na leđima, ko na igrici).
    Rog - kakva zamjena jebote. Nakon njegovog ulaska popišali qarabag, kakva energija, kakva igračina. Ako neće Cagliari tražit preko 4-5m, a mi uđemo u LP... Treba dobro, dobro razmislit da ga se proba uzet!
    Kule - bravo dečko!!! Iskoristio svoju šansu, a mogao je možda i hat trick imat da je zabio onaj zicer glavom, MOTM!
    Max - bez zamjerke, odradio kaj je trebao u tih pola sata, učvrstio obranu nakon klimavih 5 min
    Cordoba - odmah ušao jako, u par min se našao u 2 zicera, ima nos za prostor, eksplozivan, samo treba nišan popravit i mogao bi bit top
    Jakir - prelaskom na 3-5-2 prelomio tekmu, zamjene vrhunske i pravovremene, ako uđemo u LP, velik dio zasluga mora ići njemu.

    Za kraj eto, egal tekma, da je završilo 5-5 niko ništa ne bi mogao reć, ovaj put su nas sreća i Jakir pomazili... idemo tamo proć neokrznuti i podić tenzije u LP!!!
  • austrijanac
    4k

    Energija je dobila tekmu, dobro je Marcio napisao, ali između dva gola, ta igra je bila kritična.

    Ima Sergej još posla, no ponavljam, 3:0 se piše i tko te pita...

    I Kule doktore, sa starim sam ti igro, imo je najvecu glavu uvijek na terenu, dok ti sigurno imaš srce najveće.
  • Common Sense
    796
    Najbolja je onaj legendarni komentar tijekom utakmice Rudeš Osijek. Rudeš gazi 3:0, a Tomas uvodi Caktaša. Jedan komentira na Twitteru: "Caktaša uvodiš, pa jesi li ti normalan Tomasu??" Ostalo je povijest...
  • FrenchMontana
    625
    Mi smo danas visili opako od Qarabaga ..Ako se uđe u LP kaj će biti tek kad dođu kvalitetnije ekipe od njih ..Doma igraš za LP i bori se , a ne dopuštati njima da stvaraju šanse kao na traci ..Jedina sreća je da nam nisu zabili gol ili 2 od svih tih šansiZagreb1992

    Stari ova ekipa Qarabaga je brutalno uigrana.

    Brzi dupli pasovi, lopte iz prve konstantno, svi znaju ko se di nalazi na terenu…

    Svaka utakmica je za sebe. Nasa ekipa je odlicna i moze maznut i nekog velikana u LP, samo da mi uđemo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.