• Medvedgrad
    257
    Prešetavaju nam se po šesnaestercu.
  • Common Sense
    796
    Špikića treba ubacit umjesto Hodže, a Pjacu prebacit lijevo. Ovi su ofenzivno jako dobri, igraju iz prve, jednostavno ih ne možemo pratiti.
  • čovjekjogurt
    617
    Baturina je imao veliku europsku utakmicu protiv Betisa. Danas su on i Petko dosta loši, vezni red se ne može nametnuti. Razočarali su oni od kojih se najviše očekivalo.
  • Giovanni86
    120
    I prosle utakmice sam primjetio da nam lako dodju u kontru.
  • Zg123
    215
    Meni Sucic uopce nije za 8ice, njemu je 6ica idealna pozicija, tehnicki je on los i prespor da bi igrao 8icu
  • E46
    634
    Hoces rec da trener nije kriv sto je postavio ovako ekipu protiv underdoga kod kuce? Kog bi trebali pobjedit ak necemo Qarabaq na Maksimiru? Misic je tebi dobar ovu utakmicu, Hoxha takoder? Ja ne znam sta ti gledas, cestitke.
  • hardek
    2.8k
    Isto tako koliko god mi bili loši u obrani, bome su i oni. Igraju obranu kao u pionirima, svi gledaju loptu i nitko ne brani prostor. Nažalost naši se povukli pri kraju poluvremena a realno može im se zabiti još golova. Također ne radimo uopće profesionalne faulove u tranziciji što im je najveći forte.
  • Chempers
    115
    Ljudi nas oducili realno. Valjda sad svi vide koliko je to kompaktna i opasna momčad prema naprijed.

    Mi možemo bolje, pogotovo u vezi. Ne smijemo im pustiti posjed i čekati dok nam ne zabiju gol. Sve skupa tipični Jakirball
  • don
    5.6k
    Misic je tebi dobar ovu utakmicu, Hoxha takoder? Ja ne znam sta ti gledas, cestitke.E46

    gdje sam to rekao? Hoxhu sam čak i ja spomenuo...
    To ti se zove limitiranost igrača. Tu ne mislim na Mišića koji može igrat europu već na primjer, u ovom slučaju, Hoxhu.
  • Zagi
    7.6k
    Nisam baš sretan.
    Rog-Sučić
    Max-KTC
    Špikić-Hoxha, Pjaca lijevo
  • Jaro
    7.3k
    a malo previse izmjena na poluvremenu s tim da ti je i Rike vec izasao...
    Od svega, Rog bi trebao prvi uci jer smo u sredini najtanji po meni
  • E46
    634
    Misic je direktni krivac za barem 3 od 5 njihovih cistih sansi za gol. I to u poluvremenu, trebalo bi pocet lagano razmisljat je li on taj za Europu? Ako nije, prebacit Sucica na 6icu i Roga stavit na osmicu. Pa ce barem Sucic ispratiti svog igraca da se ne desi da pratis igraca 20 metara ali zadnja 2 metra ga jednostavno pustis da sa 5 metara sutira Nevisticu.
  • Giovanni86
    120
    Misic nekad odigra dobru utakmicu, a to je rijetko. Nije na toj razini kao sto je bio prije godinu dana. Prvo poluvrijeme izgubio 2 lopte iz koje su nam dosli u sesnaesterac sa tri dodavanja.
  • Hrc-Vg
    346
    Kulen mora nutra, KTC van. 352
  • Droljo
    8k
    Mogli bi mi hodat po trnju u Europi ove sezone. Ak nas ovi ubiju šta nam budu radile prave ekipe tek... Nije dobro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.