• don
    5.5k
    @Daliban je bio u pravu, nama treba novi stoper.

    Također, svaki opasni napad je bio preko desne strane naše obrane. Daleko je ovo od betona u obrani.
  • Vrdjuka
    64
    Na kraju, mozemo biti sretni s rezultatom
  • Ivan0302
    464
    Fali nam taj zadnji pas da je brži, jači u par situacija nikad da doda da gurnu loptu ili bude prekasno ili prekratak pas.
  • Keyser Soze
    10k
    Naši bekovi cijelo vrijeme ulaze u sredinu, njihova krila nam rade dosta problema.
  • Laugreano
    2.5k
    Ja bi ubacio Roga i Bernauera umjesto KTC.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Pjaca nam igrač manje u obrani.
  • Jaro
    7.3k
    yep, u vezi nas pojeli... sve lopte ubacuju iza ledja Misicu i Sucicu a zadnja linija nam previse iza pa ovi laganini taj dio prolaze...
  • Facke
    3.6k
    Iak vodimo nakon prvuga poluvremena nasa igra denes nije neka. Ok bi rekel. Neki igraci denes za sad nisu na zadatku. Krila su nam nevidljiva. Osim gola od Pjace se nazalost nije vidlo nist. Jos manje se vidle od Hoxhe.
    Misic i Sucic mi za sad nisu dorbi. Svidaju mi se Mmaee, Ogiwara i Pierre Gabriel. U prvih 15 minuta smo bili male uspavani i nekoncentritani. Nako toga sme se male digli. Al nije to to. Nekaj nam fali denes.
  • i more je plavo
    1k
    Dobro je, rezultat bolji od igre, samo moramo biti opasniji prema naprijed.
  • Infinity
    16.3k
    Obrambeno smo teska katastrofa. Ne znam kako nismo primili gol.
  • GOAT
    1.2k
    Pa nece jedan stoper napravit obranu "betonom" ako nam se krila ne vracaju ako vezni red ispada.

    Isto tako napad je mlak i imamo srece sto ne gubimo par razlike
  • db-izbjeglica
    15.3k
    nisam ni najmanje zadovoljan...

    ozbiljnoj momčdi se ne smije dogoditi da doslovno nestane s terena nakon zasluženog vodstva.

    ljudi su u 15 minuta mogli/trebli zabiti 3 komada.

    nešto se treba promijeniti na poluvremenu jer u suprotnom ovo neće završiti dobro.
  • don
    5.5k
    RPG bio bolji na lijevom beku.
  • Marley
    1.6k
    Ne znam. Visimo ko luster. Sva sreca da je poluvrijeme jer treba hitno reset
    Mislim ak ovo ne dobijemo doma uvjerljivo, sta ocekivat tamo
  • San Lorenzo
    15.3k
    Nisam uopće zadovoljan, zabili smo gol i odlučili igrati najseljačkiji nogomet koji postoji, svaka kontra i polukontra je teško kilavljenje, spore lopte, lopte iza leđa...samo luđačkom srećom imamo ovo vodstvo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.