• Fanboy
    2.6k
    pjaca obrambeno ne pomaze previse...Orc123

    Meni je baš obrnuto, Pjaca je jako dobar u obrani i spasio je u nekoliko navrata, ne može sam čuvati tu stranu. Imaju vrh protunapad, za čas su pred golom.
  • Dani Olmić
    222
    Bome ovo sreca sto stoji 1-0
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Sucic je prespor za ozbiljan nogomet, to se vidi čim igra protiv motoricnijih igrača kao protiv Osijeka kad je protiv Lime igrao
  • E46
    634
    Ne. Nama treba jedan vezni igrac kao njihova 6ica umjesto Misica. Misic ne moze pratit ovaj tempo ovih divljaka Azera. Postavka igre im je slicna Hajdukovoj za vrijeme Dambrauskasa, napadaju sa jako puno igraca međuprostor oko 16m a s druge strane imaju uvijek visak bek/krilo. Izuzetno neugodna utakmica i nazalost po nas bit ce ovo neizvjesno do kraja jer je Jakir podkapacitiran trener. Misic 70% utakmica izgleda kao da se dosao zajebavat i da on svog igraca ne treba ispratit a 30% kao da zeli poginut za dres. A hoxha izgleda kao da je popio gajbu piva prije utakmice.
  • hardek
    2.8k
    Protiv Gorice moramo probati Torentea da vidimo ima li tu nešto korisno jer KTC jednostavno u Europi će biti problematičan. Svaki napad počinje sa dodavanjima odiza i onda KTC mora nabit jer ne može naći riješenje kroz dodavanje ili ulaz.

    Vezna linija je isto zakazala u defanzivi, kada lopta dođe do lijevog krila njihovog nama je rupa između stopera i vezne linije 10 metara i na povratnoj je uvijek sam igrač.

    Pjaca mi izgleda kao da nije sanirao u potpunosti tu ozljedu i da u defanzivi ne može dati maksimum.
  • Bernard
    514
    Zasad nas je sreća pomazila, zadnjih 10 min blackout, dečki amo malo više koncetracije i bu dobro
  • tp1997
    262
    Imamo srece.

    Kukavicki postavljena utakmica. Nikakav presing cekamo u srednjem bloku eventualnu kontru.

    Sreca nas je do sad pomazila, ali nece jos dugo ako ovako nastavimo.
  • eol12
    588
    Jakir poučak je tu, priča ista ko Sparta i Paok, samo sto ovi promašuju.
  • čovjekjogurt
    617
    RPG bio bolji na lijevom beku.
    s
    don

    Na lijevom beku mu Hoxha pomaže u obrani a na desnom je na vjetrometini jer Pjaca baš i ne igra obranu.

    Možda čak u ovakvoj utakmici nisu loše opcije Ademi i Špikić, barem su obrambeno odgovorni.
  • don
    5.5k


    3 metra od gola, taj prostor ne smije ostati sam nikada!! pogoto ne u onakvim situacijama. KTC se također muci cijelo poluvrijeme sa iznošenjem lopte. RPG previše ulazi u sredinu i onda ta strana zapliva i tu su nam stvorili 5 prilika. Popljuješ pola igrača a onda uz to je i trener kriv, čestitke.
    edit: Hoxha nije igrač za europu, također.
  • DiddyGuela
    2k
    Cekam Baturinu da me odusevi sa nekom velikom Europskom utakmicom. Ovo do sada je sve skupa MEEH.
  • Dudu9
    812
    Treba Špikić umjesto pjace i Rog u igru
  • Georginho
    134
    Ako uspijemo sačuvati čistu mrežu do kraja, ja zadovoljan. Ali biti će teško uz igru kakvu smo pokazali nakon gola
  • MarK
    621
    Ne igra se na zlatni gol. Zabijemo i stanemo. Svaki jbni put. Ozonska rupa je u sredini. Baturina van Ademi unutra. A može i Petko za Kuleta. Fali borbenosti i presinga, a ova dvojica kao da su tulumarili zadnje tri noći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.