• vjeko1701
    7.9k
    Ništa, ako ne prođe tamo, imamo na zimu trećeg napadača :D
  • Lynx17
    4.1k
    Previse kmecanje. Kad god dodem na ovu temu imam osjecaj da sam krivo krenuo na neki Hajdukov forum.

    Medutim, oni su ipak na neku vecu nivou. Krene popis a jedan od prvi komentari:

    "Zove Petar Sucica a ne Marin Ljubicica???"
  • Schpatz
    473
    Dobro je, nije lose. Ja sam ocekivao cak i Rakiticu poziv, posto se vratio u Europu.

    Modrica i Perisica cemo ocito imat u reprezentaciji cak kad se i oproste od klupskog nogometa. Jer se oni sami nisu oprostili od reprezentacije...
  • Hectorharatti
    48
    Pa Modric moze puno toga donjet ako nije starter. Jbg ako ima mjesta u realu za pola sata zasto nebi kod nas?
  • Mr Anderson
    7.9k

    Ligu nacija je trebao iskoristiti ko filter za kvalifikacije za SP. A on opet zove polomljenog Perišića, dementnog Modrića, sebičnog Kramarića i ekipu. Za koji kurac? Pašalića i Pjacu vodi na EP gdje nisu dobili ni minute, a sad ih ne zove.
    Mislim, meni ko navijaču Dinama bi bilo najdraže da nikog nije zvao i da se mirno spremaju za ono što nas čeka, ali ak si već najavio da će ti LN biti za to da vidiš neke druge igrače, onda se drži toga.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Suze prolijeva Dalić jer Kalik je australac...Paggini

    Mislim da ima dvojno, a ne znam da je ikad igrao za Australiju.
  • Patak
    2.9k
    Jel samo meni ovdje Petković izgleda kao da ima koju killicu viška? Pivski trbuščić? Sad kad nema Brodića da ne bi njega zvali debeli?!?
  • hardek
    2.8k
    Ček Dalić stvarno misli da Neva nije u top 4 hrvatska golmana? Jel mene netko zajebava?
  • Crusades1986
    11.9k
    Meni jedino nije jasno zašto su Pašalić i Pjaca išli na EP ako su sada dobili "samo" pretpoziv. Ili nisu trebali ići tamo ili su sad trebali bit na popisu neovisno o trenutačnoj formi.
  • IvanPerić1945
    29
    Nemogu shvatiti zašto Mišić nemože u reprezentaciju?
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Zanima me po čemu su nakon prošle sezone Labrović, Kotarski i Ivušić opcije ispred Nevistića. Perišića mislim da nema smisla komentirat. Za Matanovića ćemo vidjeti baš, izgleda dečko kao da napreduje, ali nije se još dokazao u klubu pa ćemo vidjeti.
  • Zagi
    7.6k
    Ivušić odlaskom na Cipar nije zaboravio braniti.
    Kotarski ima veliki potencijal i dug period kvalitetnog branjenja.
    Nevistić nema niti jednu cijelu sezonu stabilnog branjenja.

    Labrović? Po meni precijenjen i ispast će uskoro.

    Rano je za Nevistića. Polako ekipa.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Rano je za Nevistića. Polako ekipa.Zagi

    Da, s 35 će biti najbolji.
  • Zagi
    7.6k
    Neka se pokaže ove sezone u europskim utakmicama. Onda ćemo imati kvalitetne argumente.
    Trenutno nemamo.
  • Dzoni
    616

    Kotarski je jedan od najboljih igrača Paoka već dulje vrijeme, ovi drugi su ispred zbog zadovoljavanja Rijekinih/Osijekovih navijača
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.