• jp23
    2.6k
    Povuče se kada je reprezentativna stanka, jer ne želi gledat postove koji se pišu u ovoj temi. Iako, nekako nagađam da ih pogleda sa drugog profila :chin:
  • miro
    4.4k
    Fakat je istina da čovjek treba u svemu otići kad je na vrhuncu.

    Modrić - ajde ako će bit na klupi pa uć zadnjih 20 minuta, ok
    Sosa ?! - wtf
    Perišić ??!! - WTF
  • Neki tip
    21.3k


    Ma mislio sam na povlacenje iz rasprave, ne s teme. Došao sam se malo zabaviti, ali krivog sam piknuo nažalost, nisam imao sreće u random odabiru. Nadah se boljem sparingu. :confused:

    I da, ni ne skrivah da koristim drugi profil za Zonu u vrijeme rep stanke, ali ne gledam tada temu uopće. Služi mi isključivo da mi ostale teme ne pobjegnu, ne pišem ni pod jednim drugim profilom. :)
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Tu je i odgovornost Perisica, napisi stari oprostajno pismo, budi realan i posten i prema sebi i prema deckima koji cekaju sansu.
  • Neki tip
    21.3k


    Ma ne velim da je trebalo ili nije trebao dobiti poziv, nego samo iznesoh info o nastavku tog njegovog buđenja u zvajti.

    Bumo vidli kaj će to biti, u mladoj rep. nije baš briljirao.
  • Mr Anderson
    7.9k
    A sunce ti tvoje zalizano, kaj si hodočastio pa ti Gospa rekla da zoveš Perišića dok može hodat. Dobro da nije Kalika i Krovinovića zvao.
  • Laugreano
    2.5k
    Mislim da nasa repka ima takvu reputaciju, da igraci drugih liga nebi trebali uopce prismrdit. Ako se dokaze u bundesligi nek ga odmah drugo okupljanje zove.
    Isto kao i polomljene veterane, radi starih zasluga. Jbg onda nek zove Šukera i Bobana.
  • puxigadjurdja
    1.6k
    DI JE VLAŠIĆ?????
  • Ruki93
    13
    Liga nacija je bila idealna prilika da se probaju neki novi igrači i da vidimo šta možemo dobit od njih, na kraju nećemo vidjet skoro ništa novo, još Dalić kaže da je osvježio ekipu a prava istina je da se Brozović i Vida nisu umirovili da ne bi ništa ni promijenio.
  • Paggini
    19.6k
    KalikaMr Anderson

    Suze prolijeva Dalić jer Kalik je australac...
  • Zagi
    7.6k
    Ivane oprosti se.
    Vrijeme je , vrime je, kako god hoćeš.

    U nogometu si dobar koliko i tvoja posljednja utakmica. A ona mu je ...
    Ja ne kužim od kuda on crpi motiv za sve ovo. Kome se dokazuje i što to točno?
  • Petar86
    884
    Samo da pitam pojedince za koga je tocno populisticki zvati Perisica? Ovdje se trubi vec godinu dana da ne zasluzuje igrati, a poprilicno san siguran da ga velika vecina hajdukovaca sad ne moze smisliti i da ih boli ona stvar za njega. Mozda je populisticki za Rijecane i Osjecane sta ja znam
  • Paggini
    19.6k
    A rekao je lik da će senatore zvati i da će igrati dok god to oni žele. Broz i Vida više nisu htjeli, Perišić još uvijek hoće i to je to.

    Nema veze s populizmom nego njegovim submisivnim odnosom kojeg ima sa starješinama.
  • Petar86
    884
    Takodjer zdravi Vlasic koji igra po meni uvijek ima mjesta za reprezentaciju, a onaj tko propitkiva igranje Marija koji gotovo uvijek odigra i vise nego dobro, ja ga ne mogu ozbiljno shvacati u vezi nogometa i reprezentacije opcenito

    Referirao sam se na bivse hajdukovce jer ocito je problem sto su hajdukovci, a ne kakvi su igraci, sto po meni u vezi reprezentacije nema smisla jer je nasih valjda 15 bivsih ili sadasnjih

    Takodjer smatram da bi bilo bolje zvati ovaj ciklus Misica, a ne Sucica
  • wolfgang14
    1.4k
    Tko je nova špica 'vatrenih': Još prije dvije godine Dalić je došao po mene, a uzor mi je Mandžo

    Igor Matanović prošle je sezone u drugoj njemačkoj ligi zabio 14 golova. Sad se vratio s posudbe dokazati se u Eintrachtu. 'Tata je za Dinamo i zato sam i ja. Ne gledam puno HNL, ali ako navijam za nekoga, to je za Dinamo', rekao nam je


    https://www.24sata.hr/sport/tko-je-nova-spica-vatrenih-jos-prije-dvije-godine-dalic-je-dosao-po-mene-a-uzor-mi-je-mandzo-1000049?24sata_ref=frontpage-sport
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.