• dinamozivivjecno
    1.9k
    Jel on to ozbiljno zvao polomljenog perisica i ostavio na pretpozivu Pjacu i Pasalica? Znaci opet ce nam veznjaci igrati krila, mirise na debakl.
  • Omake
    2.5k
    Mrtvi Perišić pa popisu, Ljubičić na predpozivu, Matković ni na mapi.
  • FrenchMontana
    625
    Sramotno zvanje Perisica dok je Pjaca na pretpozivu. Potpuno ignoriranje Misica vise je glupo komentirati. Dalic govnar.
  • Ludovic IX
    7.2k
    mislim da nećemo sa krilima ni igrat .. to se sprema već neko vrijeme
  • don
    5.5k
    ko je ovaj Matanović jbt
  • Neki tip
    21.3k
    kakav mrtvi populist je Dalić ne mogu vjerovati.don

    Zabave radi, jel mi možeš objasniti populističke elemente u Dalićevom pozivu Perišiću?

    Koji to populus trenutno smatra da je Perišić i dalje dovoljno dobar ili na neki drugi način potreban reprezentaciji?

    Možemo li se složiti da većina Hrvata navija za Dinamo ili Hajduk, te potom u manjoj mjeri Rijeku, a zatim Osijek i ostale..

    Koji dio te nogometne populacije gromko podržava poziv Perišiću?

    Koja je svrha populističkih poteza? Svidjeti se i povlađivati najširim narodnim masama, ugrubo rečeno.

    Što je onda populistički u ovom potezu?
  • Ludovic IX
    7.2k
    ljubićić je naš Robert.. sam neznam jel za LB ili za DM
  • din
    442
    prošle sezone u drugoj bundesligi zabio oko 15 golova
  • don
    5.5k
    Što je onda populistički u ovom potezu?Neki tip

    nisam precizirao nigdje da je napisano isključivo za Perišića. Nema smisla da odgovaram ispod onda.

    morao sam pronaći pristojne riječi uvreda na forumu.
  • Jaro
    7.3k
    dobri statsi

    14 golova i 7 asista...
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    svejedno mi i dalje nije jasno na osnovu cega je zvao Perisica, a Pjacu i Pasalica nije.
  • Noel
    5.9k
    Di je Matković? Kaj nitko nije čuo za Marka Divkovića iz Brondbya u HNSu i stožeru? Ante Crnac iz Rakova smrdi jel? Teško lutanje u zadnje vrijeme sa reprezentacijom i hrvatskim nogometom..
  • Ludovic IX
    7.2k
    zato što će igrat za wingbackovbima a ne krilima..
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Najveći gubitnik je Mišić, jednostavno je nevjerovatna razina ignoriranja i nedavanja jedne šugave prilike čovjeku koji je to zaslužio
  • Neki tip
    21.3k
    Matanović je nakon odlične sezone u 2. Bundesligi i na pripremama Eintrachta igrao redovito i zabijao.



    Ok, nisi mislio na Perišića, recimo.

    A na koga si mislio?

    Što je u popisu populistički? Pa vidimo da je dinamov populus bijesan. Teško da će čak i hajdukovom populusu pasati poziv Perišiću, sad kad se i oni uvjeriše da Perija više ne može i vilama ga ispratiše.

    Rijeci ne pomaže u prodaji Pašalića, nije ga pozvao.

    Za Matanovića populus, evo ispada, nije ni čuo.

    Pojasni mi, ako nisi mislio na Perišića, na što si mislio?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.