• Mali Zeus
    12.6k
    a priče al dolazi od čovjeka, navijača Osijeka, koji mi je dosta tog javio unaprijed. Al velim veliki navodno to za Rijeku.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Znači Meszaros&Orban nakon pušinga Belja bacili oko na Kantridu :joke:
    Bilo bu zanimljivo ako je ovo sve istina, pod uvjetom da prvo prodaju Osijek...
  • Neki tip
    21.3k
    al su vecina u Baranji.Efes Pilsen

    Mađari nisu većina u Baranji. :)

    Edit: ok, vidim da si se ispravio, tj. pojasnio kaj si mislio :up:
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Možda i u Rijeci naprave stadion. Nakon Rijeke im ponudit Lokomotivu?
  • veselko tenžera
    2.1k
    bitno je da se Lovrić i Pajač ne ozljede.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Koliko znam, Red Bull ne “ulazi” u klubove nego ih u potpunosti preuzima. Uopće ne ulazim koliko ima istine u tom traču, ali ulazak Red Bulla u Osijek bi bio smrt NK Osijeka kao takvog: imena, grba, boja… svega.

    Doduše, nije da nema smisla uzimajući u obzir njihove prethodne kupovine. Uvjeti u Osijeku su jako dobri, prvoligaš je u gradu koji vrlo lijepo napreduje, a nema ni neku preozbiljnu navijačku bazu - ni jaku ultra skupinu ni ogromnu navijačku podršku - koja bi tome predstavljala nezaobilaznu prepreku. Čisto informativno, volio bih vidjeti koliko bi ljudi u Osijeku bili otvoreni prema ideji Red Bull Osijeka i potpuno novog, korporativnog identiteta, ali koji uz sebe nosi garanciju povijesnih uspjeha u HNL-u i Europi.
  • Hectorharatti
    48
    Nedaj boze da preuzme Rb Osijek.. nek preuzmu neki klub u dubrovniku, ili u istri. Al da uniste nk osijek nebi bilo lijepo
  • Ludovic IX
    7.2k
    jel oni uopče mogu išta reći ako mađari odluče prodat klub RB-u ili bilo kom drugom? mogu počet navijat za onaj zrinjski na gradskom vrtu
  • xavier
    12k
    jel oni uopče mogu išta reći ako mađari odluče prodat klub RB-u ili bilo kom drugom?Ludovic IX

    Mogu prosvjedovati, ali klub ima vlasnike koji ga mogu prodati. Sve jasno.
  • Jurki
    11.7k
    Mogu prosvjedovati, ali klub ima vlasnike koji ga mogu prodati. Sve jasno.xavier

    I promijene im ime iz Nk Osijek.. u Red Bull Eszek. :fire:
  • xavier
    12k
    I promijene im ime iz Nk OsijekJurki

    Pa to je jasno. Kako je @Bosskovitz gore napisao, Red Bull jedino na takav način i ulazi u klub. Uz totalni rebranding.
  • DrawTube
    4.7k
    Koliko uopće imaju tih klubova izvan Mađarske?

    Dunajska Streda, Osijek i Bačka Topola mi na prvu padaju na pamet
  • Medvedgrad
    257
    Sepsi u Rumunjskoj.
  • Captain America
    17.6k
    Još bi dodao i možda ključnu činjenicu zbog koje bi Osijek njima bio atraktivan. Imaju izvrsnu školu i nalaze se u regiji s jednim prvoligašem i mnoštvom talentirane djece.
  • vjeko1701
    8k
    Sad, u tom slučaju da li bi i ovdje išli u totalni rebranding ne znam, al me više zanima dal bi Osječani pristali na neku manju verziju toga tipa NK Osijek RB, bik na prsima i treća garnitura u bojama Red Bulla.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.