• Batigol
    59
    nije Rijeka jos ispala...
  • NORTE
    11.4k
    Pa nisu u sve 32 godine igrali u natjecanjima sa skupinama. Prije se kup uefa igrao kao KO natjecanje, samo je LP bila na skupine.db-izbjeglica
    Moj bed, zabrijo sam.
    Skupine za EL su uvedene prije 20 godina, 2004.
    Oni su se plasirali jednom u njih, a u KL nikad.

    Točno je ono tvoje:
    "magareća uspješnost u pokušajima da se dokopaju skupina europskih natjecanja je 9%"
  • Daliban
    1.6k
    Ovaj Skrbin osvojio mjesto u rosteru na lutriji.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Gorica - Osijek 2:2
    Osijek nakon 3 kola ima 1 bod :grimace: Coppitelli vrlo vjerojatno arrivederci.
  • sebenico
    552


    Pričekat će se sigurno barem još dva kola i reprezentativne pauze. Do tada imaju Rijeku doma i Hajduk u gostima.
  • Neki tip
    21.3k
    Coppitelli vrlo vjerojatno arrivederci.Blueshadow86

    Ne bih rekao, niti ima razloga za to.

    Pogotovo ne danas.

    Ima užasno kratku klupu, igrali su 120 min u četvrtak, i to u Azerbajdžanu, prodali mu najboljeg napadača i najboljeg stopera, ozlijedio mu se desni bek, Coppitelli za rezultate uopće nije kriv, koliko god to nelogično zvučalo na prvu.

    Osijek zapravo uopće ne igra loše, s obzirom na kadar, i mislim da su svjesno ušli u ovu sezonu tako kako jesu, bez imperativa rezultata, samo promocija klinaca.

    Loksa pristup.

    E, sad, Loksa to radi iskusno i pametno pa uvijek imaju iskusnu kičmu momčadi i guraju 2-3 mladića, a ne 7.

    Za osječke rezultate odgovoran je Boto, to pod 1, a pod 2 - naravno da zdrav razum i logika ne pomažu uvijek kod odluke o smjenama trenera.

    Međutim, smjena ne slijedi, po meni.
  • rioda
    4.8k
    Gattuso kaže da će Kalinić braniti svaku treću utakmicu, znači branit će i 14.9.Keyser Soze

    Što je najbolje, tim redoslijedom branio bi svaki derbi do kraja sezone :lol:
  • Majki2111
    3.1k
    Samo Istra ove godine. Totalno drukčiji od drugih. :fire:

    Fali im 10ka ili neki dobar međulinijski napadač. Petković? Gavranović? Franko Andrijašević? Mudražija?

    Tako nekako.

    I da bolje izgubit 2 tekme s 9-0 nego 9 s 1-0
  • Peškaman
    4.2k
    Osijek u sljedećem kolu dočekuje kući Rijeku pa gostuje na Poljudu protiv Hajduka.
    Već sada zaostaju 8 bodova za Dinamom,ide to na 10+ (u prvih 5 kola).
    Katastrofalan start sezone,bit' će to borba za 4. mjesto.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Tvoje lice zvuči poznato

    #Špika

    455797214_1028833265914991_6753762717002109458_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=fq68xLrg4wIQ7kNvgFW9O0g&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AYDOMPF7Bag2b4Pe2WLo2uXqtsUo6aa7wlTCBeQ33J2q1A&oe=66C84CBF
  • NitkoBitan
    17k
    Ima užasno kratku klupu, igrali su 120 min u četvrtak, i to u Azerbajdžanu, prodali mu najboljeg napadača i najboljeg stopera,Neki tip

    Zabrinjavajuca sportska neambicioznost madarskih vlasnika. Sa Mierezom i Duarteom bi prosli Ziru, a vjerojatno i Omoniu.

    Eto im sada predzadnjeg mjesta na tablici, a slijede im Rijeka te Poljud.
  • Olmic
    3.6k
    jos ce oni plakat za onima kaj su Botu propucali auto
  • Laugreano
    2.5k
    A neki su plakali kako Osijek moze imat vrhunskog SDa, a mi nekog koji se uci na Dinamu.
    Odmah sam skuzio prevaru :sweat:

    Koliko sam uspio skuzit, Boto je imao uzasne prijelazne rokove u paoku. Jedini dobar transfer je Kotarski. Sve ostalo portugalski polu igraci, od kojih su neki u b momcadi. Ni jednog igraca nisu prodali za vise nego su ga kupili.
    3 months ago
  • mali M
    5k
    Mislim da će Osijeku uslijediti veliko preslagivanje na zimu... I vjerujem da će presložiti ali strašno kakva loša politika. Bjelica je za sve ove šarlatane bio Ferguson.. Nisu mi jasni naši klubovi sa riješavanjem kvalitetnog trenerskog kadra. Bjelica, Sopić, Kek, Zekić, Leko, Tramezani... To su sve treneri koje bi Osijek i Rijeka, pa i Hajduk trebali zubima držati da ostanu koliko god duže mogu. Ma kakvi oni bili u izričaju (Sopić i Bjelica) taj dio je nebitan dok isporučuju za što su plaćeni, borba za drugo/treće mjesto i konkurentnost.. Čim im takvi treneri odu kroz par kola slijedi raspad. Vjerujem da će i Rijeka uskoro osjetiti nedostatak Sopića, al eto dok se momčad još vozi na starim postavkama neka uzimaju bodove... Kakve su to klupske odluke meni će uvijek biti misterij.. ono, Rijeka, Osijek i Hajduk smjenjuju trenere jer nisu osvojili ligu, kraj živog Dinama...
  • Patak
    2.9k
    A gdje im je Lovrić? On bi im bio dobar sad kad su ostali bez Miereza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.