• kajjaznam
    44

    Glupost, bolji je od Perkovića
  • E46
    634
    Perkovic je mlađi i potentniji, umjesto da ga se forsiralo zbog prodaje igrao je Max prije. Max bi trebao bit rotacijski stoper i to je to, a Perkan je trebao bit razvojni stoper. Nigdje nisam napisao da je Perkovic trenutno bolji od Maxa.
  • Zagi
    7.6k
    Bili smo na -12, kakvo forsiranje zbog prodaje?
  • Bosskovitz
    11.7k
    Treba napomenuti da nekada 11 924 osobe nije bilo ni na derbijima ni na europskim utakmicamaNVKOD

    Treba napomenuti i da svaka peteroznamenkasta posjeta de facto znači rasprodaju nove Kranjče. Moglo bi se lako dogoditi da ove sezone imamo prosječnu posjetu stadiona veću od kapaciteta tog stadiona, odnosno da selidbom praktično svaku utakmicu imamo rasprodan stadion.
  • mali M
    5k
    Dve stvari. Tak mi je simpatično kad se tolko kritizira Maxa, a Maee kad god igra ispada nekoliko puta po tekmi i predviđa mu se zvjezdani status. KTC zvijer doduše tehnički nula i koji nekoliko puta ispada po tekmi. Španjolac spor ko blato, ali vidi se potencijal. Baš vam je Max dežurni pedro kojem se sve broji i kritizira, a drugima plješće. Uz sve to reći ću da Maee pokazuje ogroman potencijal i sigurnost uz pogreške. KTC sve mane anulira sa srčanošću i borbenošću. Španjolac mi ni miriši nit smrdi pa nemam za njega nešto... Što hoću reči, imamo nekoliko odličnih stopera, svakog sa svojim manama i svaki je iskoristiv za određenu taktiku. Neznam zašto se po negativnom izdvaja Max kad smo se nekoliko puta ulovili za glavu protiv Istre kako je ispadao Maee. Netreba nikog bezveze kritizirati kad znamo da imamo šta imamo i to imamo jako dobru kvalitetu, samo naravno ne svjetske talente. Ali da se i sa ovime jako dobro raditi.
    Drugo, molim ako netko ima link za pogledati snimku tekme (ne Arenu) nego onaj sajt što ste spominjali
  • SAS1987
    14.6k
    Moglo bi se lako dogoditi da ove sezone imamo prosječnu posjetu stadiona veću od kapaciteta tog stadiona, odnosno da selidbom praktično svaku utakmicu imamo rasprodan stadion.Bosskovitz

    Prosjek HNL + europske tekme sigurno ide preko kapacitete Kranjce. Bit ću razočaran ak stadion ne bude rasprodan na svakoj europskoj tekmi.
  • Zagi
    7.6k
    molim ako netko ima link za pogledati snimku tekme (ne Arenu)mali M

  • mali M
    5k
    fala ti do Slemena i natrag! :strong:
  • Bosskovitz
    11.7k


    To da, ali onda je i njihov prosjek veći, trebalo bi vidjeti koliki. Ja sam gledao ligaški jer se pokazuje na transfermarktu pa ga je lakše usporediti, ali evo sad vidim da sam krivo gledao: naš je prošle sezone bio 9.013, a njihov 12.069, znači gotovo pa točno za trećinu više. Bio bih jako zadovoljan ako bismo ih ove sezone prestigli na tom polju.
  • Oluja
    4.3k
    vjerujem da ce ova pjesma biti okidac i najbolja pozivnica za jos veci broj navijaca u iducim tekmama jer je izrazito pozitivna a pozitive nam je jako falilo.
    Proslo je vrijeme" tko nije s nama kurva mu je mama" iako nam je u kontekstu svega sto se dogadjalo bila potrebna i smislena.
  • mali M
    5k
    Da... Zahvaljujući Zagiju pogledal sam navečer cijelu tekmu. Strašna želja i borbenost svih 90 min. Neću ulaziti u pojedinačnu igru svakog igrača, ali ću se složiti sa nekima ovdje i reć, pa odmori brate mili Mišića imaš živog Pavića na klupi!! Točno se vidlo u polovini drugog poluvremena kako je Miš malo pao energetski, mogao ga je malo poštedjeti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.