• Marley
    1.6k
    Meni je tesko ikoga jucer izdvojiti kao bas losega??? I da, zakuha Max cesto, oduvijek je imao rizicne poteze, ali i dosta znao i spasavat. Meni je zato bas zanimljiv igrac :grimace:
    Nisam ga mislila istaknuti kao medju najboljima jucer, da me krivo ne shvatite. Nego svejedno mislim da za njega ima mjesta u nekim utakmicama, nije mi igrac za zakucati za klupu.
  • Sportskifanatik
    556
    Jucer je Ademi bio na razini, ne mogu vjerovati da je tako dobro odigrao nakon prosle sezone.
    Bilo ga je po cijelom terenu,5-6 presječenih lopti, želja i stopostotni ulaz na svaku loptu, žao mi je kaj se nije golom nagradio.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Mislim, meni je drag Max i ko igrač i ko osoba, ali njemu je Dinamo vrhunac karijere i on je svjestan toga. Loš je u duel igri i spor je, dobar je u čitanju igre i na lopti. Igrat će u HNL-u, ali u LP manje. Kako se kaže, pravi rotacijski igrač i ako on nema s tim problema, neka ga kod nas.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Ademi je i u Osijeku odlično reagirao kad je ušao. Očito je fizički spreman, a od takvog Ademija ćemo imati koristi.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Morrison kod Šibenika opet među najboljima...da ga dovedemo Teu da obori Guinessov rekord po broju odgojenih stopera?
  • Daliban
    1.6k
    Iz nekog razloga ovdje ima dosta ekipe koja ima fetis na Bernauera. Vjerujem da ako njemu nije problem i ako se ne buni da je on ok rotacijski stoper, ali da igra prije KTCa, Mmaea pa cak i zdravog Perkovica je skroz bezveze.E46

    Meni bi Max igrao većinu utakmica samo zato što je najbolji s loptom. Sam sam kritizirao neke dijelove njegove igre, ali nama neizmjerno znači to lakše izlaženje sa progresivnim stoperima. Ovo jučer je bila najprogresivnija varijanta koju imamo. Jednostavno je lakše stvarati višak. Također nam je i najbrži stoper uz KTC-a.
  • Sportskifanatik
    556
    ako krene sa klupe sljedeću utakmicu mislim da ce bit prava zamjena,dignit ce ritam utakmice sa ovakvom igrom
  • veselko tenžera
    2.1k
    @Sportskifanatiki @Mr Anderson, u pravu ste 100%. Ademi u Osijeku je bio bomba, uživo se lijepo vidjelo. Pravi opis je što ste spomenuli "bio ga je pun teren".

    Prežaljen od većine, mogao bi uskrsnuti kao super pojačanje.
  • don
    5.5k
    meni je i dalje fascinantno kakav smo mi presing igrali na 3-0
  • E46
    634
    Jucer je puno puta bilo u utakmici gdje ga je Mmae spasavao i gdje je ispadao Max, Sibenik je u prvom poluvremenu imao 2 3 ciste sanse da su igraci kvalitetniji, Qarabaq bi to znao kaznit. Ne mozemo stavit 2 "najprogresivnija" stopera na teren i zanemarit ako imaju losije postavljanje i kikseve u obrani, nekad ces tako izac na teren pa dobit 5 komada kao protiv Paoka a nekad ces pobjedit Betis, jbg. Ja bi radje birao da smo uvijek tvrd orah svim klubovima u Europi. a u HNL pola ekipa ne moze zabit ono sto im Dinamo pokloni.
  • Marley
    1.6k
    ja ti ne mogu opisati koliko mi je tad bilo tesko shvatiti tooooliko nerazumijevanje, za igraca u njegovoj situaciji. Da ne nabrajamo po stoti put sve usrane okolnosti.
    Nisam osoba koja se svadja po drustvenim mrezama, ali ta kap je prelila casu haha. S familijom sam se posvadjala radi izjave "ma kakav Nevistic, nema on veze s vezom".
    A nakon onog Varazdina plakala sam kao kisna godina koliko mi je bilo drago :lol:
    Ne znam da li se kuzi da mi je najdrazi igrac haha
  • hardek
    2.8k
    Morrison bi mogao ostvariti solidnu karijeru, ali ne vidim ga kod nas. No-nonsense stoperi nama jednostavno ne trebaju. On u Šibeniku trenutno igra rolu koja ističe njegove prednosti i skriva mane
  • Mr Anderson
    7.9k

    Pa, evo...i ja sam jedan od onih koji je uvijek vjerovao u Nevistića. Gledao sam ga u Varaždinu, Rijeci, od prvog gledanja je bilo jasno da je top golman. Ali, dovoljno dugo sam u nogometu što ko igrač što ko navijač da znam koliko je pogubno za golmana kad ne brani. Jasno, pogubno je za svakog igrača, ali golmani su tu baš najviše na gubitku. Zato mi je uvijek bilo nejasno zašto ga se nije više koristilo dok je još Livi bio tu. A bilo je prilika.
  • Daliban
    1.6k
    Jucer je puno puta bilo u utakmici gdje ga je Mmae spasavao i gdje je ispadao Max, Sibenik je u prvom poluvremenu imao 2 3 ciste sanse da su igraci kvalitetniji, Qarabaq bi to znao kaznit. Ne mozemo stavit 2 "najprogresivnija" stopera na teren i zanemarit ako imaju losije postavljanje i kikseve u obrani, nekad ces tako izac na teren pa dobit 5 komada kao protiv Paoka a nekad ces pobjedit Betis, jbg. Ja bi radje birao da smo uvijek tvrd orah svim klubovima u Europi. a u HNL pola ekipa ne moze zabit ono sto im Dinamo pokloni.E46

    Ne možeš igrati tečan nogomet bez stopera poput Maxa i Mmaeea. Čak i protiv Istre koju smo razbili smo se dosta mučili s otvaranjima.

    Već sam rekao da je stoper jedina pozicija na kojoj nam baš fali ekstra kvalitete, svi imaju neke izražene prednosti i izražene mane. Max zna biti preležeran, Mmaee je spor i zna ostati ukopan. Nema tog jednog koji je zicer za prvih 11. Trenutno ispada da je Mmaee taj, ali nije. Da je uz sve kvalitete koje ima još i brz i okretan, bio bi.
  • San Lorenzo
    15.3k

    Da je Mmaee još i brz i okretan, koštao bi 56 milijuna eura i igrao za Liverpool.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.