• Zagi
    7.6k
    Hrpa je generala poslije bitke. Nisam mislo na tebe specifično.
    Nije se teško prisjetiti komentara o Nevi u to vrijeme, pa slavljenja Zagija i kako on mora biti naš prvi golman.
    I sada nakon svega , ma trebalo ga se samo istrpiti. Ok, ali to nije bio generalni stav tada.

    Kaj se Čavline tiče, ne znam za druge i medijsku mašineriju ali pratim ga od dinamo2 , pa u Loksi i dobro sam upoznat sa komičnim golovima koje je znao primati ali i spektakularnim obranama u nekim trenutcima.


    Uglavnom, diema je riješena. Neva je jedinica.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Što je loše u tome da ti Dinamo bude vrhunac karijere :smile:cibona

    Tko je rekao da je to nešto loše? Poanta je da on neće postati bolji igrač nego je bio prošle sezone.
  • cibona
    2.9k
    Ja nemam problem s time, iako je to prilično hrabro za reći nakon jedne njegove utakmice u novoj sezoni.

    Čak i ako ne bude bolji, bit će nam od iznimne koristi u HNLu, a uostalom, doveden je da bude rotacijski stoper i ispunjava taj zadatak bolje od očekivanog.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nije se teško prisjetiti komentara o Nevi u to vrijeme, pa slavljenja Zagija i kako on mora biti naš prvi golman.
    I sada nakon svega , ma trebalo ga se samo istrpiti. Ok, ali to nije bio generalni stav tada.
    Zagi

    Nema tu generala poslije bitke. Tko god je pogledao barem 5 Nevistićevih utakmica u Rijeci i Varaždinu je skužio da je on vrhunski golman i da je par njegovih kikseva nakon odlaska Livija samo stvar psihe. Tko to nije skužio ne kuži ni nogomet i nije ga ni trebao komentirati. Kakav Zagi i Čavlina ispred Neve?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Čak i ako ne bude bolji, bit će nam od iznimne koristi u HNLu, a uostalom, doveden je da bude rotacijski stoper i ispunjava taj zadatak bolje od očekivanog.cibona

    Pa to sam i napisao u prijašnjem postu.
  • Zagi
    7.6k
    Ok onda sam period prvog dijela sezone sanjao i komentare nakon Sparte, Ballkanija i takvih utakmica. Veliš , nije se dogodilo. Okej.

    Kažeš samo stvar psihe. Pa to je najneizvjesnija situacija za golmana i najgori problem.
    Ako golman počne sumnjati u svoje mogućnosti nema baš nikakve garancije da će se jednom vratiti.
    Sportska psihologija? Eh, ovisi o pshilogu ali i o pacijentu. Nekad uspije, često ne.

    Uglavnom, rasplet situacije nije bio nimalo izvjestan.Sumnje su bile logične.
    Neva se izdigao, potvrdio i izašao jači. Svaka čast.

    Dosta mi je ove teme.
  • scooniepenn
    3.3k

    Klasicno navijacko visokoamplitudno ponasanje i nacin razmisljanja. Neva je samo i jedino kiksao pocetkom prosle sezone jer je decko godinu dana prosjedio na klupi sto je u startu potpuna besmisao imajuci u vidu da je bilo izvjesno kako ce Livi htjeti dalje. Da je dobio samo 30 posto utakmica lani bio bi potpuno spreman nasljediti Livija lani, jer klasa je kod njega bila neupitna.
  • Zagi
    7.6k
    Ne.
    Dosta mi je ove teme.Zagi
  • Mr Anderson
    7.9k

    Nisam rekao da nije bilo takvih komentara, svašta se ovdje piše. Pa ima forumaša koji su nakon pol sata prve pripremne utakmice pisali da ništa ne valja, da pol igrača treba potjerati ili pokloniti. I opet će nakon prve lošije utakmice.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Nema tu generala poslije bitke. Tko god je pogledao barem 5 Nevistićevih utakmica u Rijeci i Varaždinu je skužio da je on vrhunski golman i da je par njegovih kikseva nakon odlaska Livija samo stvar psihe. Tko to nije skužio ne kuži ni nogomet i nije ga ni trebao komentirati. Kakav Zagi i Čavlina ispred Neve?Mr Anderson

    Imao je i Nevistić komičnih golova u Rijeci na proljeće kad je prodan i ostavljen na posudbi, u Lokomotivi, od loših istrčavanja do golova kroz ruke i noge, sjeti se gola kojeg je primio upravo protiv nas...uglavnom, kontinuitet, samopuzdanje trenutno ima i to je to, to je naš prvi golman za ovu sezonu...ali...nemojte Čavlinu otpisivati. :wink:
  • NVKOD
    1.3k
    Gledajući utakmice protiv Šibenika na domaćem terenu otkako ima podataka o broju gledatelja, u periodu od 2006. do 2024., odigrali smo 15 utakmica od kojih su se dvije odigrale pred praznih tribinama zbog korona virusa.

    Najnižu posjećenost imali smo 2008. godine sa samo 300 ljudi na utakmici, a drugu najnižu 11.9.2021. s 1194 gledatelja, no ta brojka se može prepisati mjerama zaštite. U prijašnjih 14 utakmica (dakle, bez jučerašnje), prosjek gledatelja iznosio je 2733. Kada bi se uzela u obzir i jučerašnja utakmica, prosjek gledatelja narastao je na 3440, odnosno za 26 %.

    Treba napomenuti da nekada 11 924 osobe nije bilo ni na derbijima ni na europskim utakmicama, a kamoli protiv Šibenika. Ovakav porast gledatelja posebno veseli i budi nadu da će se jednog dana na svakoj utakmici pojaviti peteroznamenkasti broj gledatelja, neovisno igra li se protiv Slavena, Gorice ili protiv Rijeke, Osijeka, Hajduka.

    ibenik.png
  • Brusa
    1.5k
    Krasna utakmica, krasna atmosfera, krasni golovi. Sve krasno jbt. kako je izgledalo sa tva, Petko i Kule šapću prije slobodnog, dogovaraju se i onda između savršeno za 3. gol. Bravo svima!
    A ovima koji se žale na greške u obrani: mora i toga malo biti, čisto da Neva održi formu :wink:
  • Sajla
    5k
    Imao je i Nevistić komičnih golova u LokomotiviSan Lorenzo

    sjeća li se netko utakmice Lokomotive u kupu, 3-6 s hajdukom, 30.11.2021. prije skoro 3 godine? Nevistić imao 23 godine i 4 mjeseca, što je godinu i 2 mjeseca više nego Čavlina ima danas. tko bi nakon te utakmice rekao da je Neva čovjek koji treba nositi jedinicu u Dinamu? a evo ga danas. tako da Čavlinine oscilacije i kiksevi nisu ništa neobično i za tu dob su sasvim očekivane. baš me zanima kakav će biti za 4 godine kad bude star kao Neva danas. imamo Nevu, Čavlina se školuje, ta pozicija izgleda poprilično dobro pokrivena za budućnost.
    btw. u tom 3-6 porazu Lokse sudjelovao je i dečko koji je danas lijevo krilo prvaka Hrvatske :) ako išta treba zapamtiti iz svega toga, nemojmo nikad nikoga otpisivati (ili bar ne treba ostavljati pisani trag o tome jer forumaši sve pamte ;) i ja bih rado obrisao neke svoje postove)
  • badjibadara
    3.1k
    U jednom trenutku kamera je prikazala osmijeh na licu vječno nadrkanog Rileta. Dečki su baš nekako pozitivno opušteni, ali koncentrirani i puni energije. Ako je prošle sezone bila onakva simbioza tribina i travnjaka, ove to ide još razinu više.

    Neće uvijek biti osmijeha, nekada mora i da boli, da bude malo gorčine, ali to međusobno poštovanje i energija ne smiju se poremetiti.
  • Marley
    1.6k
    Najdraza situacija od sinoc, bez dileme ona Petko-Kule magija. Ono mi je nesto fantasticno, mogla bih 50 puta gledat na repeat.
    Kaze Kule, nije bilo uigrano na treningu, samo je Bruno rekao kreni :rofl:

    Lijepo od naseg doktora sto mu je ukazao povjerenje, da on to moze provesti u djelo. Obozavam taj njegov gard prema suigracima. Kapetanski i prijateljski.

    (Zanemarit cemo kako je usosio Maura jel....)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.