• BBBaranja
    2.5k
    Boto i igrač Levadie Yakovlev se međusobno zapratili na IG..
  • Zagreb1992
    1.7k


    Jel si pročitao tekst uopće ? Realnost je da nam je liga goli kurac i bit će još više sramoćenja ..Pa i Dinamo je prošle sezone se sramotio protiv Balkanija ..Nemar onih koji bi trebali brinuti o kvaliteti lige i samom nogometu su uza sve nagrade točno uložili koliko u boljitak nogometa ? Bitna da si stave onaj šugavi natpis familija
  • Paggini
    19.7k


    A šta HNS ili itko može napraviti po pitanju patološki nesposobnih uprava Hajduka, neambicioznosti Osijeka ili perpetualne kupoprodajne sapunice Rijeke? Svi nešto govore HNS bi trebao to riješiti ali nitko ne govori ništa konkretno, šta točno HNS može napraviti?

    Da se razumijemo, HNS je nakupina ljigeža i uhljeba, ali ne znam šta mogu po pitanju ovih sramota raditi? Ograničavati strance? Super, to je sigurno put u puno bolje rezultate u Europi...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Uvijek je najlakse reci HNS pederi, pisao sam i ranije i ponovit cu opet - to u danasnje vrijeme izgleda sve smijesnije i smijesnije.. Isprika za sve, zapalili smo Torcidu pa nas ganjaju po terenu, kriv je HNS, potrosili smo vise nego sto mozemo pokrit, HNS pederi, nedami se vise igrat s Rijekom, Kantrida, HNS pederi... Kritike HNS zasluzuje, ali ne moze bit sve HNS..
  • San Lorenzo
    15.4k
    Jel si pročitao tekst uopće ? Realnost je da nam je liga goli kurac i bit će još više sramoćenja ..Pa i Dinamo je prošle sezone se sramotio protiv Balkanija ..Nemar onih koji bi trebali brinuti o kvaliteti lige i samom nogometu su uza sve nagrade točno uložili koliko u boljitak nogometa ? Bitna da si stave onaj šugavi natpis familijaZagreb1992

    Da, pročitao sam tekst, to što uprave pojedinih klubova šlajfaju na oronule starce ili što si razvale kadar toliko da dva tjedna prije kraja prijelaznog roka odu na utakmicu bez beka i sa jednim stoperom je odgovornost tih klubova, ne hnsa...ekvivalent toga je kad neki privatnik propadne zbog niza loših odluka, onda j majku državi i traži da ga se izvuče iz govana.
  • badjibadara
    3.1k
    Činjenica da je lakše srati i optuživati druge za svoje probleme, nego uzeti metlu i čistiti ispred svoga praga.

    Grizli smo, poderali koljena, laktove, ne znam kaj sve ne da dođemo do izbora na kojima smo i dalje bili u podređenom položaju, no masu, intelekt i bezkompromisnu ljubav teško je zaustaviti. Ni jednom nismo krivili HNS, ili neke treće, imaginarne neprijatelje. Nije se išlo lakšim putem, uvijek bi izabrali onaj trnoviti. Ni danas nije sve idealno, naravno, ali svakodnevnim mukotrpnim radom naziru se koraci koji vode ka onome čemu stremimo.

    Kada i drugi shvate da veliki dio problema leži u njihovom dvorištu, možda i krenu naprijed. Ovako tapkaju u mjestu, ili idu unatrag.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ja ti mogu prrmjer oko košarke dati ..Češka , Poljska , Mađarska , Rumunjska ,..u svim tim državama savez ulaže u edukaciju trenera , infrastrukturu kako bi stvorili kvalitetne uvjete za mlade ..To su 2 osnovne stvari oko čega trebaju oni se brinuti..
  • austrijanac
    4k
    HNS može jako, jako puno napraviti za HNL i to je istina.


    No ovo smješno zazivanje SADA, nakon kiksa, uzrokovanog katastrofalnim planom pojedinih klubova, je obična floskula i skrivanje iza drugih.

    No, na to smo navikli, upiranje prstiju u druge i nepreuzimanje odgovornosti.
  • The Undertaker
    5.1k
    Koji sportski savez u HR je bolje organiziran od HNSa?
  • Sportskifanatik
    556
    Lijepo izgleda teren u Koprivnici, cak bolje od naseg bi rekao
  • Zagi
    7.6k
    Ima negdje info koliko je Slavena koštao taj travnjak?
    To će trebati mijenjati svako toliko. Kolika je to investicija?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Naš se travnjak nije jednako primio na svim mjestima, vidi se po boji trave. Ali trebalo bi to biti OK.
  • sebenico
    552
    Koji je ovaj Radeljić kočijaš, a o treniranju nema pojma. Što ga prije potjeraju iz Slavena, više će šanse za ostanak imati.
  • Hnlovac
    1k
    Našao malo na šibenskom forumu pa da začinim dosadnu subotnju večer
    Hrabri ratnici tame u svom već poznaton terminu (2-4 ujutro) uništili grafit Funcuta na Jadriji. Još jedan junački potez "vlasnika ovoga grada".

    Iz dana u dan klub raste, grupa raste, sve više i više ljudi dolazi na Šubićevac i Baldekin i vode dicu sa sobon. Kvartovi koji su kad san ja bija mulac bili mišani oli većinski drukali, danas gotovo pa u kompletu navijaju za svoj grad i svoj klub. U zraku se osjeti strah, pa ka ranjena beštija se povlaće u kantunu i u svon klasičnon stilu udaraju samo po noći.

    Nebojte se, niknit će tri nova.
  • Sportskifanatik
    556
    Gledao sam danas i Liverpool i Arsenal pa i Osasunu,ali ovaj hnl mi niko nece zamjeniti, lokosi i farmaceuti pružaju bolji užitak od Engleza i Španjolaca. Prava muška utakmica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.