• Omake
    2.5k
    Kako se sezona razvija, ne bi me začudilo da Istra završi kao treća ili čak druga.
  • Daliban
    1.6k
    Oni sami sebi stvaraju probleme.

    Dajaku i Benrahou im imaju mjesta u rotaciji, ali su otpisani jer navodno stvaraju probleme. Onaj Antunović izgleda bolji napadač od Livaje i Trajkovskog. Mali Jurak je skroz solidno igrao kada bi dobio minute prošle sezone i na pripremama, ove sezone uopće ne igra iako im je sredina teretna. Mislim i da im je Hodak kojeg su produžili i onda vratili u juniore dugoročno gledano najbolji desni bek u klubu i trebao bi dobivati minute barem kao rotacija Moufiju. Ne razumijem ni forsiranje Bambe nauštrb Durdova. Jest da Durdov malo šteka nakon odličnih priprema, ali taj Bamba nije ništa posebno i samo je novi prosječni škart igrač kojeg su si dovukli na plaću i još platili odštetu. Svi su poludjeli za njim, komentatori ga nabrijavaju kao neko brzo i prodorno krilo, a sve samo zato što je crnac i egzotika. Dečko nije ni brz, jedino puno zuji.
  • sport
    3.3k
    za 9.mjesto ne trebaš imat igrače sa 2 milje ugovora. Mi trošimo oko 20 milja oni 12 ali mi imamo 25 igrača koji sutra mogu odlučit tekmu u LP a on dvojicu.

    Ja ne vidim ni tu dvojcu
  • Peškaman
    4.2k
    Počet' će kosturi iz ormara ispadat,vjerujem da je ovo što je izašlo u javnost tek manji dio.

    Pa prije mjesec dana su tamo na Osijekovom forumu pisali da Hajduk još nije platio Žapera,tj da kasne.
    Očigledno da su u financ. problemima.
  • Omake
    2.5k
    Pitanje novinara Nove TV Bilicu, nakon četiri mjeseca je li vam ikada došlo da se zapitate, Šta je meni ovo trebalo

    Bilić, Iskreno, nema dana kada se to ne zapitam.
  • vjeko1701
    8k
    Samo se vi sprdajte a oni se samo drže planirane strategije.

    Capture.png

    Capture2.png
  • DrawTube
    4.7k
    ima i Zvezda dug samo što joj se dug plaća iz državnog proračuna
  • vjeko1701
    8k
    Ma njihove brige, rasplinut će se to kad tad.
  • Dr Hofmann
    833
    Nije mi ih žao niti miligrama, koliko su puni mržnje prema Dinamu toliko im sad želim krugova pakla. Cijeli njihov ,,poslovni" model je teški krkanluk i primitivizam. I šta sad od sve te buke i galame...Kurčina, i to apsolutno zaslužena.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa i Rusi ih financiraju, bilo je nedavno da ce otkupit Drkusica da ga posude Zvezdi.. :vomit:
  • GOAT
    1.2k
    Htio je dovesti Miereza pa je odustao kad je vidio cijenu? Pa jel nema neki drugi napadac? Ili je ovo samo pravdanje i prekrivanje nesposobnosti.

    Gdje su silni kontakti? Svi ce dolazit u Hajduk zbog Perisica i Rakitića teza je propala?

    Jel realno da javno imenujes igraca kojeg prodajes i onda jos potvrdis pred svima da si ocajan i da ti svaka lipa treba i automatski tom izjavom igracu spustis cijenu

    Malo previše uživam u ovome hahah
  • Nogo
    3.6k

    I posudili su im ga na godinu dana pred neki dan.
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Receno, ucinjeno, potpisao za zenit pa produzio u bg
  • DrawTube
    4.7k

    Gdje su silni kontakti?
    kažu insajderi da je Kalinić uzeo novu sim karticu i da nije premjestio stare kontakte
  • GOAT
    1.2k
    "new phone who this" je odgovor cim vidis da te Kalinic nazove
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.