• immerwieder
    1.4k
    nije HNS ukinul druge momčadi,
    naša je tadašnja uprava odlučila da ne želi financirati drugu momčad za treću ligu.
    ja i dalje mislim da bi ovogodišnje 2006. godište profitiralo od igranja
    u karlovcu, križevvima, ždralovima i sličnim terenima
  • sport
    3.3k
    E tak je,jučerašnja utakmica je najbolji pokazatelj,boli me briga protiv koga igramo,na što lići stadion,pada li kiša ili je možda prevruće.Želim doći na utakmicu,uživati u igri i po mogučnosti svakako pobijediti.Sve ostalo je za pravog navijača nebitno.
  • Peškaman
    4.2k
    Ja čak imam dojam da su svi znali da klub ide prema dolje pa su vrući krumpir uvalili Biliću i Kaliniću koji nisu baš neki intelektualni kapaciteti. Netko je na kraju prošle sezone rekao Kali da bi bio odličan sportski direktor i naivac je pristao. Od heroja splitske publike mogao bi postati lik kojeg se ganja po rivi.Maksim Maksimirski


    Baš tako,sve je ovo zakuhala prijašnja uprava na čelu s onim Jakobušićem. Čovjek je otišao,bolje reći pobjegao pred kraj prošle sezone. Ovi su popušili foru da radi to zbog dobrobiti kluba i te floskule,znao je ovaj kakva financijska situacija čeka Hajduk sljedeće godine,zato i je spakovao kofere.
    Pogotovo u ovoj situaciji s Perišićem,Boga pitaj kakav su dogovor postigli on i Jakobušić. Cijela uprava im je znala za takav ugovor i klauzulu i na kraju je sve palo na Perišića kao izdajnika.

    Kao necemo prodat Miereza u Dinamo, cak ni za 5mil, bolje je da ode u Saudijsku Arabiju za pola te svote. Matkovic moze otic ali za 10 mil ako Dinamo trazi ista stvarGOAT

    Meni je to sasvim realno što oni rade,žele napraviti rivalstvo (iako rezultatski ne mogu). Rivalu ne prodaješ igrača,ako ga i prodaš stavljaš 30% veću cijenu.
    Isto bi i Dinamo uradio kada bi se našao u situaciji da su treći u HNLu i da ti kao rival Osijek koji je u tom trenutku prvi želi uzeti Petkovića.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Screenshot-20240817-095648.png

    Da ima nizak IQ se znalo jos dok je bio igrac, da ima sekte koja ima jos nizi IQ i koja ce reci da Kale zna pripoznat igraca, ali da Hajduk pineza nema i to se valjda podrazumijeva.
    Znaci lik je postavljen za sportskog direktora kluba koji je u situaciji da prevrce svaki cent dva puta. SD u takvom klubu mora onda trazit low cost high reward igrace, a ne pricat o snovima o igracu za kojeg bi vjerojatno i moja mater koja nogomet ne prati uopce pitala, a hoce to bit skupo? Da ne spominjem svakog tko iole prati nogomet..
    Njima sad treba Nikolicius. Meni nije jasno da Benrahou nema mjesta u rotaciji.
  • Noel
    5.9k
    Ovaj intervju od Kalinića i onaj od Bilića je raskrinkao sve do kraja. Hajduk je propali klub bez para koji je cijelo vrijeme živio na marketingu i mitomaniji. I na glupoći svojih navijača. Izjebali su ih u svakom smislu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Vrwtit će oni i dajakua i tog benrauha jer bolje od toga ne mogu dovest. A i ova prodaja američkog litavca, neznam ko će im dat i 5 milja sad. Jedino ako bara negdj3 uspije nac klub koji treba oprati neke pare.

    Ja ne kužim da oni ne vide da je njima svejedno bili 9-i ili treći jer skupine vidjet neće..

    A za 9.mjesto ne trebaš imat igrače sa 2 milje ugovora. Mi trošimo oko 20 milja oni 12 ali mi imamo 25 igrača koji sutra mogu odlučit tekmu u LP a on imaju takva dva
  • Mr Anderson
    7.9k
    hns moze uvesti neka pravila tipa minimum broj igraca do 21. godine u prvih 11 ili tako nesto sto opet nece puno pomoci dizanju kvalitete ili stvaranju novih reprezentativaca.IstinaZaDinamo

    HNS je uveo pravilo do 21. godine, sad je i pojačao to pravilo za niže lige, ali neizvedivo je da se to uvede za prvu ligu.
  • Paggini
    19.7k
    Na stranu sad guštanje s propalom familijom i spaljenom zemljom koju je gospar ostavio, što je svatko vidio da će se dogoditi, ovaj dio je posebno sramotan i otužan:

    Paralelno s rezultatom trebalo bi stvarati infrastrukturu. Pitanje možda izgleda kao alibi u ovom trenutku, ali ako već nema rezultata, je li vrijeme za pomak u infrastrukturi?

    - Nemamo uvjete ni za što, to je istina. Imamo 400-500 djece, treniraju na dva travnjaka i stalno se ozljeđuju.

    Kako si jedan klub s tolikim budzetom dopusti ovakvu sramotu?
  • vjeko1701
    8k
    Zato kažem, ne obaveza već nagrada. Ajmo uzet 5% od TV prava, 5% doda HNS i na kraju sezone klub sa najviše minuta U-21 Hrvata dobije te pare.

    To je odokativno 1M eura, bome bi se Varaždinu, Gorici itd...isplatilo, psebno u sezonama kada imaju siguran opstanak do zime.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Zato jer smo im mi opsesija. Dubrovački prodavač magle je znao da ovcama može manipulirati jedino da ih drži našpanane pričom o skidanju mrskog neprijatelja s trona. I sebi eventualnim uspjehom priskrbiti besmrtnost. Da im je rekao kako im je plan u 5 godina stvoriti uvjete kroz slaganje momčadi i infrastrukture za eventualni napad na titulu, bio bi bivši odmah. Zato je rekao, dva naslova, jedna LP, tri grupe i ovce složno zablejaše u slavu demagogiji. Tko je postavljao pitanja proglašen je zagadurom, jastogom.
    Bilić i Kalinić kad su vidjeli što im je ostavljeno, išli su korak dalje. Trebalo je dovesti Gattussa, Rakitića, mahati s Džekinim imenom da bi se ovce još malo izmuzlo kroz skuplje preplate i dresove.
    I sad nakon svega otrežnjenje ovaca u vidu intervjua Bilića i Kalinića. Para nema, rezultata nema, mora se prodat ako se ima što da bi se životarilo dalje.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Da, tako nešto ima smisla.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Ovaj intervju od Kalinića i onaj od Bilića je raskrinkao sve do kraja. Hajduk je propali klub bez para koji je cijelo vrijeme živio na marketingu i mitomaniji. I na glupoći svojih navijača. Izjebali su ih u svakom smisluNoel

    Dovoljno je imati završenu osnovnu školu da se odavno moglo pretpostavit da su financijski u gabuli...na ovoj temi se još od one naše dvije vezane pobjede nad njima moglo pročitati upravo ovo što Bilić priča, njihov/Jakobušićev život na visokoj nozi bez ikakvog pokrića sad dolazi na naplatu, a mufljuz je junački pobjegao i ostavio drugima da čiste govna...idući stadij u procesu je ulazak uskoka u prostorije kluba.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Bilića znam, radili smo prije 10-ak godina u istoj firmi. Djeluje glupavo, ali daleko je od toga, pametan je čovjek.
    Jedina poveznica s nogometom mu je tribina, ali je zato za financije stručnjak. Postavljanje njega na funkciju PU nakon smjene Jakobušića, NO je pokazao da su svjesni kako se debelo u crvenom i da treba stat na loptu. Sad su se istrošili na Gattussu i Raketi, ali su s druge strane na njihovim imenima ostavrili i neki prihod. Ključ je bio ulazak i KL, tu su računali na minimum 5 milja.
  • Paggini
    19.7k
    Cijeli ovaj cirkus i kružni tok jeftine demagogije, stvaranja mitomanije veličine Hajduka i sramoćenja na svim razinama se može vratiti na 2011.

    Tad su tovari imali dvije opcije - bankrot i povratak u amaterizam uz stvaranje kluba na nekim normalnijim postavkama ili puštanje ovih komunističkih, zadojenih, bolesnih kriplova iz NH u vlasničku strukturu kluba.

    Odabrali su drugo i sad ta sekta bolesnika ima, od "učlanjivanja u Hajduk" 30ak posto dionica Hajduka, a ne čine se da će ih dati samo tako lako. Grad, naravno, ne želi imat s tim ništa.

    Sjebali su se u startu i dok god ne počiste klub potpuno od tih degenerika, nema šanse za ikakav napredak.

    Iz te perspektive mi je bio urnebesan moment uspoređivanja naše borbe s njihovom, da ulazi bad blue boys "sekta" i "ulica" u vođenje kluba. Smiješno iz sadašnje perspektive.
  • vjeko1701
    8k
    Ko su bili oni likovi sa ikonskim "Naše proljeće u Hrvatskoj tek dolazi, a njihovo u Europi neće nikada"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.