• sebenico
    552


    To je jučer realizirano.
  • NitkoBitan
    17k
    Mene je iznenadio predsjednik Hajduka sa izjavom, ipak je to osoba koja je ozbiljnija u krugovima financijasa. Pa nemres javno izjavit kako si u skripcu i planiras prodat tocno odredenog igraca, a nemas love za dovest pojacanja.

    Lik je srusio cijenu Pukstasa odmah u startu. Poslana ponuda ce im vjerojatno bit "uzmi ili ostavi" i nece imat izbora. Prognoziram 6-7 milijuna max, a planirali su dobit oko 10.
  • Dr Hofmann
    833
    Ovo je razina sreće kad vidim događaje kod tovara
  • Zagreb1992
    1.7k


    Stari moj ti njih ne vadiš iz usta od četvrtka hahah
  • Dr Hofmann
    833
    Je, počeo sam malo pretjerivati...S Cartmanom stajem, obećavam
  • NORTE
    11.4k
    planirali su dobit oko 10NitkoBitan
    Ma mogu oni planirat šta hoće, al taj dečko ne vrijedi ni pola od toga.
  • NitkoBitan
    17k
    Gattuso:

    "Vidio sam ih, pratim konkurenciju. Nema potrebe gledati takve utakmice, to je momčad pobjedničkog mentaliteta, nije slučajno da 15-16 godina dominiraju ligom i da stalno igraju Europu. Mi ne možemo s našim rosterom igrati na dva kolosijeka, a Dinamo je strukturiran, ima roster i ima dobre igrače."
  • San Lorenzo
    15.4k

    Ako ne zbog rezultata i igre, onda će letit van zbog ovakvih izjava.
  • tp1997
    269
    Onda trebaju potjerati i sportskog direktora i predsjednika, jer su maltene izjavili isto. Nemamo para, prvaci nećemo biti, jebiga piši kući propalo
  • Vratite nam Istok
    233
    Gattuso:

    "Vidio sam ih, pratim konkurenciju. Nema potrebe gledati takve utakmice, to je momčad pobjedničkog mentaliteta, nije slučajno da 15-16 godina dominiraju ligom i da stalno igraju Europu. Mi ne možemo s našim rosterom igrati na dva kolosijeka, a Dinamo je strukturiran, ima roster i ima dobre igrače."
    NitkoBitan

    I kaj ćemo sad? Smije na Poljud i po gradu, al nema na more?
  • Omake
    2.5k
    možeš još suze Scotta Tennermana haha
  • Ivdzo11
    4.2k
    Neslužbeno saznajemo kako su u tom smjeru već odaslane poruke brojnim menadžerima, da pomognu ako imaju nekog zanimljivog igrača na lageru. Dakle, narodski rečeno, budžet će se smanjiti, novi igrači mogu doći samo na posudbu ili bez odštete, a minus će pokušati pokriti prodajama aktualnih prvotimaca.
  • San Lorenzo
    15.4k
    HNS, gdje si
    Sad se zaziva neka intervencija hnsa jer je previše stranaca, premalo mladih igrača, ovog-onog, smiješna je ta kuknjava jer se do prije par mjeseci i tjedana masovno orgijalo na povratke dvojice veterana od kojih je jedan polomljen, a drugi se praktički vratio iz penzije.
  • Peškaman
    4.2k
    Hajduk navodno zainteresiran za napadača Leonarda Vonića,21-godišnjak koji igra za RW Essen, 3. Bundesliga.
    Prema TMu 350-400k €.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.