• jedan u nizu
    8.2k
    Koliko jos sezona. T-com ima prava prijenosa?
    Tek za godinu mi istjece ugovorna obveza sa a1, a ako se tada prebacim na t-com, to znaci dvije godine ugovora s njima, a ako mi na pola prava budu na drugom pruzatelju usluga, poludit cu :rofl:
  • Droljo
    8k

    Ja derem riblju kost za hrt, rtl, nova. Iptv za dinamo i ostali sport. Internet za skidanje/strimanje. Naj povoljnija opcija jer plaćaš iptv i internet samo.
  • Eduardo
    19.9k
    ja mislim da imaju ovu sezonu i još dvije nakon toga.

    EDIT: Sorry, ugovor pokriva sezone 2022./ '23., 2023./ '24., 2024./ '25. i 2025/ '26.
  • badjibadara
    3.1k
    Koji iptv koristiš? Od*ebao sam maxtv nakon vejića i onog drugog.
  • Droljo
    8k
    Ma ja derem neki od frenda al ovi šta se reklamiraju nova i tvviet su super.
  • austrijanac
    4k

    Ako si imo golfa, i zadovoljan si, mogu ti preporucit Passat CC
    Ja imam 2015 godište, 184KS verzija.
    Napravio 160 tisuca u 3 godine i 2 mjeseca, nijedan kvar do sad (doduše relacije su bile sve autoceste ali opet)

    Najveća mana je retardirani DPF koji cu uskoro morat čistit strojno, ali mimo toga ništa.
    U austriji sam ga servisiro svakih 20tkm, ovdje svakih 15tkm i odlično je

    Mene je posralo jer sam ga malo poslije korone kupio za male pare s malo KM od nekog Austrijskog dede, ali da se i sad nac.
  • Marley
    1.6k
    Ajd sad budite dobri forumski kolege pa mi recite sto sam to propustila na temi Kulenovic :grimace: ?
    Njusim neke zanimljivosti posto je cak admin morao reagirati, a Kule mi je ipak medju drazim igracima paaaaa lijepo molim o cemu se radi :grimace: ?
  • Nino Bule
    13.4k
    Tračevi o ljubavnom statusu s jednom voditeljicom maxsporta
  • Marley
    1.6k
    a daaaaaa? Opa :cool:
    Vidi ti maloga...a zato on trpa li ga trpa.... mislim zabija. Golove, jel.

    Nego nije mi jasno kako vi muski raspolazete tim informacijama, a meni promaklo, hm...
  • GaijiZG
    1.3k
    Zakaj su geopolitika i te teme zaključane?

    Uglavnom, evo vam na svim fanovima EU i takozvanog "slobodnog tržišta". Vučićeva Arena po starom ne objavljuje sažetke na yt kada hrvatski klub ostvari dobar rezultat, i uskrate nas za uslugu gledanja sažetaka. Jebla vas EU(jer EU regulacije omogućuju to Areni).
  • Droljo
    8k
    Šta si ti sada dokazao sa sažetkom bodo-cz?
  • crni1312
    327
    Zakaj su geopolitika i te teme zaključane?GaijiZG

    Kolko sam upratio, zbog tebe.
  • GaijiZG
    1.3k


    Nisam mjesecima aktivan na tim temama, tako da ne.
  • GaijiZG
    1.3k


    Arena uploada sve sažetke, srpske odmah nakom tekme. Pobjede Dinama stavi na you tube nakon 3 dana, ili nikada, a poraze Dinama odma. Ne kužim kaj nije jasno. Vučićeva Arena ima prava i prcaju nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.