• Efes Pilsen
    8.3k
    Rece Jakir da se malo muce s jezikom, al s obzirom da su nam i Japanci bili na prevoditelju ne bi rekao da je to veliki problem.
  • Droljo
    8k
    Jesam ja lud ili je bel morao zaustaviti igru kad ga je pogodila lopta? On je kao prednost neku pustio. Jel nije po pravilima da ako suca pogodi lopta odma prekida igru. U bilo kojoj situaciji?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Godinama već idem s ekipom na Jurine koncerte, još od srednje škole i on mi je najdraži pjevač... Ova obrada jučer mi je izmamila suzu na oko, ne mogu vam tu emociju opisati riječima, naš Dinamo i Jura :heart:
  • Noel
    5.9k
    Meni je drago za Rileta jer sam jedan od malobrojnih koji nije pljuvao po njemu. Igrama je pokazao a u konačnici i golovima da je on još itekako močan igrač. Dosad na početku sezone jedan od najboljih pojedinaca. Iako svi su na nivou. Eto jučer se pokazalo u Europi će vjerojatno igrat desnog stopera u 3 iza. Uz njega Theo i Mmae. Pierre Gabriel će bit desni wing kako svi i priželjkuju. Pjaca i Petković dva naprijed Hoxha lijevi wing. Veza standard Sučić Mišić Baturina. To je Jakirov 3 4 1 2 za Ligu Prvaka.

    Sama utakmica top. Ne treba previše filozofije jasno je ko dan Jakirović je složio bolesno dobru igru. I jasno je ko dan Marić je složio bolesno dobar kadar. Mmae je već stari znanac ,zaključena priča, kapitalac. Ali Cordoba. Frajer kad je primio prvu loptu pa iskombinirao pa onaj udarac sa 30 metra skoro.. Perverzija. Čovjek je igrao prvu utakmicu tolko samouvjereno ko da je tu mjesecima,godinama.. Top igrač.

    Šetnja ligom. Napisao sam svoje predviđanje prije početka i rekao da zapamtite moje riječi da ove godine nikad lakše osvajamo HNL. Careviću jučer svaka čast na izjavi i korektnosti sad sam pogledao ujutro al svi su oni dole sad ponizni od sramote. Pokazat će on svoje pravo lice ne treba se brinut za to..

    A nova pjesma.. ima jedno mjesto.. često se naježim i prođu me trnci u puno situacija na stadionu ali jučer me baš nekak posebno ta pjesma "dirnula".. tolko jednostavno a tolko močno. Uvjeren sam da nas čeka nogometna bajka ove sezone. I na terenu i na tribinama i u gradu. Hvala ti Bože kaj sam purger.
  • OldSchoolZG
    178
    Po ovakvoj vručini tak dobro odigrat , zalaganje svih je bilo neverjetno.
    Fejst/jako mi je drago kaj je Špikić zabil.Nevistić brani zicere.
    Jakir je opet igral s 2 napred kaj je po meni naj za HNL.
    Svaka čast svim igralcom al i svima koji su danes došli 12000 (obje tribine pune proti Šibenika,
    gdo bi to očekival) po ovom peklu 31/32 stupnja i fantastično navijali celu tekmo
    (čak i limači na zapadu). Stvari greju/ideju super od
    kad imamo novu upravu.
  • M94
    1.2k
    Jesam ja lud ili je bel morao zaustaviti igru kad ga je pogodila lopta? On je kao prednost neku pustio. Jel nije po pravilima da ako suca pogodi lopta odma prekida igru. U bilo kojoj situaciji?Droljo

    Trebao je zaustaviti.
  • Marley
    1.6k
    Mislim da smo u obrani napokon krcati dobrim igracima. Ok, Perica ne racunam, Torrente mi nije definiran jos u potpunosti. Svi ostali su mi ono, steta da itko ostane na klupi.

    Ali ne mogu da ne komentiram Maxa, opet. Po meni, on ima mjesta u prvih 11 u nekim utakmicama. Daj Boze da bude ludi ritam s puuuno utakmica jos dugo vremena, a u toj situaciji ce nam svakako dobro doci da mozemo rotirati i odmarati. Slatke muke.

    Kad se samo sjetim prosle jeseni i nase obrane, pa ono je bilo za plakat. Tim vise sam sad fascinirana.

    Nevu ne trebam ni spominjati vise, mislim da je odavno svima jasno :lol: :heart:
  • Mr Anderson
    7.9k

    Max je jučer bio vjerojatno naš najlošiji igrač. Ajde i Hoxha je bio loš, ali igrao je WB pa se može razumjeti.
  • sebenico
    552
    Max je jučer zakuhao čistu šansu Šibenika jer je išao dodavati kod korner zastavice, a ne izbiti loptu. To se u ozbiljnoj utakmici ne smije dogoditi.
  • vjeko1701
    7.9k
    Kad su svi pljuvali Nevu, ja sam tvrdio da imamo dobrog golmana i da ga samo malo treba istrpit i poradit na psihi. Nije bilo lako sa sezonom bez igranja uskočit u Livijeve rukavice u situaciji kada ekipa igra jako loše i sve ide nizbrdo.
  • Droljo
    8k
    Kad su svi pljuvali Nevu, ja sam tvrdio da imamo dobrog golmana i da ga samo malo treba istrpit i poradit na psihivjeko1701

    I ja. Dok je ekipa zazivala čavlinu ovod
  • ZgDLions
    395

    Mogao bi mu Jakir objasniti da je manje ponekad više.
    Gradi loptu umjesto da ju nabije u aut i to ne jednom, skoro je dva puta popušio na tu foru.
    Znam da se mora nametnuti i izvesti nešto što bi oduševilo trenera i publiku, ali nije mu toliki rizik baš najbolji put.
  • E46
    634
    Iz nekog razloga ovdje ima dosta ekipe koja ima fetis na Bernauera. Vjerujem da ako njemu nije problem i ako se ne buni da je on ok rotacijski stoper, ali da igra prije KTCa, Mmaea pa cak i zdravog Perkovica je skroz bezveze.
  • Paggini
    19.6k
    Dok je ekipa zazivala čavlinu ovodDroljo

    Samo da se dovodi, kupuje i mijenja... Nije bitno koga, jos bolje ak ispadne loš, pa onda mogu kenjati kak se loše dovelo...

    Neva je zvijer, kao što je @Daliban spomenuo, a ja cu se sloziti s tim - trenutno najbolji hrvatski golman.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.