• Orc123
    7.8k
    Mislim da sam u jednom trenu vidio Matu Jankovica kuhara na tribini sa djetetom .....nisam znao da je Dinamovac...ili mu samo jako slican ali mislim da je ipak on to bio....99%
  • skener
    873
    Podatak da nam u 3 tekme hnl-a protivnici nisu imali niti jedan korner zvuci stvarno nevjerojatno
  • Daliban
    1.6k
    Malo ste mi prepozitivni decki, jel sve okej tu? :lol:Dino
    Dođe mi da krenem trovat tu čisto da ne osvane snijeg ujutro!!Riot
    ↪Riot
    sad ce Daliban
    Petar86

    Odlična utakmica.
  • Daliban
    1.6k
    Inače, tko je danas gledao Mišića i Sučića na lopti te sve one Petkove lopte iza ugla, shvatit će što sam nakon prošle utakmice govorio za Baturinu i zašto mora popraviti pas igru.

    Pohvale senatorima, pohvale i Špikiću koji je odličan u već dvije zaredom.

    Cordoba mi se sviđa, izgledao je danas puno bolje od onih utakmica kolumbijske koje su bile dostupne za pogledati. Prva utakmica, sigurno velika želja, samo treba malo smirenije kod zadnjeg pasa i općenito u predaji lopte. Sviđa mi se svaki pas prema unutra koji igra, samo s vremenom očekujem da bude precizniji. Bira neke jako dobre pozicije oko ruba 16, pronašli su ga u par navrata.

    Još nas je i sudac fino pokrao.

    Žao mi je jedino što Paviću nije dano barem pola sata.

    Mnogo mi se više sviđa sa Bernauerom u zadnjoj liniji. Opet smo dosta visili prema nazad. Sve se dobro završilo, ali realno je ovdje bilo situacija, završile one udarcem ili ne, za primiti barem par komada.

    Igra odlična. Silovanje kombinatorike u onoj zoni ispred 16, više-manje ono što cijelo vrijeme i zazivam. Vidi se da nam dva napadača puno bolje leže za bunkere.
  • Paggini
    19.7k
    I nadam se da se ovaj čisti penal neće ostati nespomenut od Skomine ili barem još većeg eksperta Gorana Tenžere.
  • dBK
    141
    Sudac Bel 6,5 - nije imao težak zadatak, korektno ga je obavio. :wink:
  • Paggini
    19.7k


    Ili naravno kad nemaju ništa za srati da je Dinamo ukrao, uvijek izvuku jedan ljuti klasik - "Mogao je Mišiću dati žuti u dvije situacije, ali iz nekog razloga nije dobio"
  • Dr Hofmann
    833
    Baš sam pogledao sažetak, i naživcirao sam se skroz. Špiki frajer uleti u stajnu nogu, izbacuje ga skroz iz ravnoteže i suci ništa. Kaj mi ne smijemo ništa reć, jer eto ako se Dinamo krade to je OK. Ono je čist penal ko suza, a naši suci su stvarno loši do boli
  • Daliban
    1.6k
    I onaj jedan, mislim da Perić ili kako se već zove, je trebao dobiti direktan crveni karton za lakat na Ogiwari. Ono je bio namjeran lakat u glavu, 1/1.
  • dBK
    141
    Penal ko suza, zato sam se i referirao službenom ocjenom "eminentnog sportskog dnevnika"...FUJ
  • Daliban
    1.6k
    I da dodam da je Nevistić trenutno uvjerljivo najbolji hrvatski golman.
  • Nogo
    3.6k
    Screenshot-20240817-010256-Re-X.jpg

    Toliko smo jaki da su Baru stavili kao VAR suca.
    Kuleta od kada je krenulo na ljubavnom planu počeo je rasturati i u najdražem dresu! :fire:
  • Majki2111
    3.1k
    Najviše sam zadovoljan brojem prekršaja. Stalno ih radimo. To je dobro. I poboljšanje u odnosu na Osijek. Radi se nešto na treningu.
  • ZgDLions
    395
    Mislim da ak se malo tekma nahajpa i bude najavljeno neko iznenadjenje sve ispod deset je podbačaj.
    — ZgDLions

    ma da, kako da ne.
    Ja ispod 30k smatram podbacajem.

    Bome razmazili smo se brojkama i mislimo da ce odjednom biti rasprodani stadioni.
    Bit ce vise ljudi ove sezone to ne sumnjam, ali uz neki nromalni rast od 20-ak%. Ocekivati da ce na tekmama i u razdoblju gdje je prosle godine bilo 3-4k ljudi, sada biti 10k+ je malo previse.

    Ja cu odmah potpisati da u sljedecih 5 godina svake godine imamo 10% rast. A kako stvari stoje, bit ce i veci, ali bas rast od 150%, jako tesko.


    Samo da se javim.
    Da su otvorili zg, bilo bi i više, i kakve sad osobne, frajer je zbog par osobnih stvorio kolonu.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Baš sam pogledao sažetak, i naživcirao sam se skroz. Špiki frajer uleti u stajnu nogu, izbacuje ga skroz iz ravnoteže i suci ništa. Kaj mi ne smijemo ništa reć, jer eto ako se Dinamo krade to je OK. Ono je čist penal ko suza, a naši suci su stvarno loši do boliDr Hofmann

    Amaterčine koje previše razmišljaju i ne provode pravila nogometne igre, nego se vode nekim svojim idejama, eto mi vodimo 2-0, igramo na domaćem terenu i var i sudac procjenjuju da nam penal u tom trenutku ne treba...kao da djeci na školskom igralištu sude.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.