• Jurki
    11.7k
    Kad se ide javno s transferima da su u pripremi.. voda je dosla do ociju.

    Divota od kolapsa, divota da su ovce osisali za jebacke godisnje karte. Vidjet cemo al bu takav dribling presel sljedece godine.. di nebu "velikih zvijezda" za pojacanja.

    Isto kak dobrim potezima moze klub inercijom prema gore.. jos brze moze losim potezima prema dolje.
  • Jaro
    7.3k
    kako oni kazu, dolje svi sve znaju, samo eto, vecina voli zivjeti u deluziji. Nije bila potrebna velka ekonomska skola da zakljicimo da ako je ulaz 0, a izlaz ogroman - nemre to bit stabilno...
    Livaja, Krovinovic, Uremovic, Sarlija bome kostaju. Oni dodaju GG. Fali im igraca, 2 ne jeftina trckaraju po Marjanu...
  • rioda
    4.8k
    Kakve odluke su oni donijeli. Znači znali su da nemaju para, i oni ono malo što imaju ulože u Gatuza. Ej za njegovu plaću si vjerovatno mogao dovesti 2 igrača za rotaciju. Majko mila nesposobnosti.hardek

    To sam napisao ovdje još prije valjda mjesec dana, nije mi taj potez jasan bio tada, a već danas je očito da je promašen. Oni imaju sreće da su ove sezone i Rijeka i Osijek na kraju slabiji nego prošle sezone, inače bi borba bila za četvrto mjesto...

    Ne znam detalje o njihovim financijama, ali mi se čini da prodajom Pukštasa samo zatvaraju dio ogromne rupe u budžetu, a ne vjerujem da trenutno za njega mogu dobiti više od 4 milijuna plus neki bonusi pa s bonusima do 6 ukupno. A tu je i gospon Bara sa svojim postotkom.

    Bit će jako, jako "veselo" njima ove i idućih sezona.
  • Jurki
    11.7k
    Oni imaju sreće da su ove sezone i Rijeka i Osijek na kraju slabiji nego prošle sezone, inače bi borba bila za četvrto mjestorioda

    Vidjet cemo kaj bude Os i Ri dopeljali.. za razliku od kmecavaca oni imaju bar nekih financijskih sredstava.. Ri je jos u igri za Europu.
    A i da potegnemo sad crtu.. i Ri i Os mi djeluju ko da su minimalno pol koplja bolji od kmecavaca.

    Treba uzeti u obzir da od Pukija ima Barra 20 posto.. plus da sigurno Pukiju ide nekaj.. mozda se i Luksa tu de "uglavio" od tih 4-6 milja ak im ostane 2,5-3 bu top iznos.
  • Praskaton
    2.3k

    Pa nebi baš rekao da Osijek djeluje bolje.Dapače očajno trenutno al ostavljam prostora da dovedu pojačanja.
  • Jurki
    11.7k
    a gle sad je to stvar osobnog dojma.. i ok.
    Protiv nas su izgledali bas dobro i organizirano.. i za razliku od tovara to lici na nekaj..
    Naravno, ne tvrdim da su space shuttle.. al ima nekog smisla i mogu se tuci za trecu poziciju..
  • Sunja86
    1.2k
    Osijeku jednostavno fali igračke kvalitete, još je izgledna prodaja Nejašmića i Duartea, oni bi morali pogoditi sa 2 3 dobra ulazna transfera, za neki bolji rezultat u prvenstvu.
  • Maki2
    610
    Kaze predsjednik Hajduka morat ce se u korigiranje budzeta i realno je da se ne dovede pojacanje, dok ce biti prodaja Pukstasa i izgledno jos jednog igraca. Shvatio Toplakovu poruku jucer da mora biti iskren i direktan. Sumnjam da ce ovo hajdukovcima dobro sjest.
  • M94
    1.2k
    Ako uspiju uvalit Pukija uopce. Propao lik na najjace.
    Jos Bara dobiva postotak... Dobit ce mrvice.
  • Nogo
    3.6k
    Problem je što su Pukštasu promjenili poziciju i čovjek se unazadio upola kakav je bio. Ta prodaje će biti max 5-6m po meni uz to da Bari ide veliki dio.
    Ako ode i Sigur ili netko mogao bi Hajduk u sredinu tablice.
  • Jaro
    7.3k
    Ovako na prvu cini mi se da je HNL u Carevicu dobio solidnog trenera. Sibenik veceras, iako kvalitetom daleko od Dinama, od pocetka do kraja ima glavu i rep, sa solidnim povremenim brzim i oreciznim izlascima prema naprijed. Takodjer, onaj Morrison zanimiljiv totalno.
  • veselko tenžera
    2.1k
    U kakvoj su oni banani kad ovaj stručnjak javno istupa i kaže da je realno da nema ulaznih transfera, a moraju prodati ovo što mogu?!

    Šuplji su na 3-4 pozicije kad su im svi zdravi, s par prodaja i ozljeda to će biti cirkus. Sreća im je da nema neke konkurencije u ligi, suci će ih pripaziti i izbjeći će totalni kolaps, ali daleko od toga da će biti dosadno.

    Samo velike kokice i uživancija :smile:
  • San Lorenzo
    15.4k
    Jesu Osiječani štopali vrijeme za sudačku nadoknadu?
  • Facke
    3.6k


    Cekaj sad bu video :lol:
  • immerwieder
    1.4k
    za ovu bolest nema još niti medicina šifru,
    komentar s vrlog foruma nakon naše današnje tekme:
    "ali zasto bi se odma predali....zasto???? Ne igramo Europu.....Rijeka ..bilo bi dobro da igra....Dinamo igra sigurno...u ligi prvaka i europskoj ligi se igra 8 umjesto 6 kola plus Ce Dinamo vrlo vjerojatno bit u ta 24( sigurno u Europa ligi) to je dodatnih njima 10 srijeda,10 tjedana ritam srijeda subota...jest da imaju presirok roster...ali kad bi do stanke drzali se u egalu pa na zimu proc pripreme i dovest 2 pojačanja i pokusat osvojiti to prvenstvo.....strasno Ce ih punit trosit taj ritam srijeda subota od umora do ozljeda"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.