• Common Sense
    796
    Prošlo je već 15 godina, ali kao da je bilo jučer.

    Hvala Iki Buljanu, hvala Gennaru, hvala Žilini, hvala Ružomberoku!

  • Dr Hofmann
    833
    Rakitić je klasični Jugošvaba
  • Oluja
    4.3k
    Kad se samo sjetim videa predstavljnja Kalinića, euforije kad je Perisic prvi put usao u igru, pa predstavljanja Rakitica i kad pogledam u kakvom su trenutnom stanju. Vrijeme je da i Rakitic svojim bijegom zada posljednji samar mrtvom magarcu.
  • don
    5.6k
    euforije kad je Perisic prvi put usao u igru,Oluja

    euforije na predstavljanju i izlaženje Perišića i Brekala na poljudu, onaj naš neki unutarnji "strah", "šta ako im ispadne ovo dobro, šta ako uzmu ligu" ovo ono..

    i par mjeseci poslije ovo :halo:

    i kao što je napisano tu:

    Oni nikada neće krenuti naprijedmarcio amoroso
  • Batigol
    59
    ti to ozbiljno? Pitam kao jugosvabo....
  • Dr Hofmann
    833
    Često ljudi porijeklom iz exYu iz DACH zemalja žive i rade zajedno, pa neki od njih, meni barem, znaju ispasti neosjetljivi kad dolaze ovdje ili kao Rakitić rade neke stvari koje, opet ponavljam meni, budu čudne i ja ih osobno ne opravdavam. Imam pet autobusa rodbine u tim zemljama i ako sam te uvrijedio, ispričavam se od srca
  • Krizy
    43.1k
    onaj naš neki unutarnji "strah"don

    Ja sam napisao neka dođu Perišić, Brekalo, Džeko, Rebić... u trenutku kad su imali +7 mislim.
    Da ćemo opet osvojiti s bar +5 :cool:
  • Zagi
    7.6k
    Oni nikada neće krenuti naprijed. Neće jer im se sve zasniva na mržnji.marcio amoroso

    Ovo.
    Kraj priče.
  • cron1ck
    1.7k
    https://www.facebook.com/izborniknew/videos/390562954139995

    Strina izgubila živce, koja smijurija od kluba i navijača :lol:
  • Hnlovac
    1k
    Meni je super što je skoro svaki ishod kod njih dolje za nas win situacija

    - raspad sistema - +20 do kraja sezone, ruganje porazima protiv Vž , Gorice, Slavena

    - početak racionalnoj razmišljanja - nema ih na karti HNLa narednih 5 godina zbog restrukturiranja, nema više ni upola najvećih navijača na svitu jer ne igraju Rakete i Perije

    - čudo Božje i sezona na razini prošle - spusit ce opet par kola prije kraja, liga de biti napeta a mi ćemo opet završiti na vrhu
  • Omake
    2.5k
    Hajduku nema spasa dok se mentalni sklop kompletne Dalmacije ne promjeni. Jbg Split je grad propalih sportskih klubova i nadrkani vozača.
  • Kermit
    105
    Kakva je uopće sportska politika ostalih klubova u HNL osim Dinama? OK, davljenici spajaju kraj s krajem i pokušavaju opstati, ali što je s ostalima.

    Rijeka koja prošle godine za malo ostane bez 2 titule, potjera trenera pred ključnu utakmicu. Osijek proda ključnog igrača pred ključnu utakmicu. Hajduk potjera najveće pojačanje pred ključnu utakmicu.

    Jebote kaj se nemreš skoncentrirati na ovih 3, 4 utakmice koje ti znače napredak. Ne bi ni Dinamo bio tu gdje je danas da kontinuirano ne igra Europu. I onda se čudimo da nam je koeficijent u banani i da ga jedino DInamo održava.

    Čitam ovdje kako neki pišu da ih boli tuki za HNL i rivale, u maniri "nek susjedu crkne krava", a ne kuže da nam jači HNL garantira bolje sponzorske ugovore, investitore, bolje igrače koji žele doći igrati ovdje. Plus najbitnije, natjecateljski moment gdje igraš jače utakmice, a ne da si do Božića prvak.

    Bez jakog HNL-a nema ni infrastrukture ni jakog Dinama.
  • Paggini
    19.7k
    Svima njima klošarima je jedini cilj dostići i srušiti Dinamo, a Dinamu je cilj dostići i srušiti Dinamo od sezone prije.

    Zvuči kao prazna semantika, ali dok se oni svi ne fokusiraju na sebe same i razvitak samih sebe, a malo manje im Dinamo stvara neki bolesni kompleks, dogadjat će se ovo.

    Mi smo potpuno drugačiji svemir u odnosu na njih, kao što sam odavno napisao - ne postoji velika četvorka HNLa, postoji samo velika jedinka.
  • badjibadara
    3.1k
    Čitam ovdje kako neki pišu da ih boli tuki za HNL i rivale, u maniri "nek susjedu crkne krava", a ne kuže da nam jači HNL garantira bolje sponzorske ugovore, investitore, bolje igrače koji žele doći igrati ovdje. Plus najbitnije, natjecateljski moment gdje igraš jače utakmice, a ne da si do Božića prvak.Kermit

    Sam si sebi dao odgovor. Sami vode svoju kravu na klanje, ali uz zelju da krepa nasa.
  • hardek
    2.8k
    Osijek si je sam kriv. Ljudi su umislili da su neki veliki klub pa kao ne žele poslovati s nama. Da su bili razumni za iste ove novce mogli su prodati Miereza nama prije 3 mjeseca i onda bi imali 3 mjeseca za naći zamjenu. Ne, šta oni rade? Nude Mierezu, najboljem strancu kluba u povijesti novi ugovor sa manjom plaćom nego što ima trenutno, a covjek u zadnjoj godini ugovora. Šta su očekivali da neće skočiti na prvu ponudu sa Bliskog istoka?

    Teški amaterizam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.