• Krizy
    43.2k
    Par playoffa:
    Lincoln (gibraltar) - larne (sj. irska)
    dd29

    Solidan kad se zna da se moglo imati Hajduk - Noah
  • Hectorharatti
    48
    nemoj zaboravit ovo, vikingur reykjavik (island) vs ue santa coloma (andorra)
  • Juznjak
    3.8k
    Najjače mi je što su se ovdje vodile tolike rasprave za koga će se navijat u utakmici Hajduk - AEK i, ako se ne varam, nikome nije pao na pamet ovaj savršeni scenarij :grin:
  • San Lorenzo
    15.4k
    Inače Ružomberok bi po Transfermarktu u hnlu bio tek 9. klub po vrijednosti, ispod je samo Varaždin koji vrijedi nekih 100k eura manje.
  • dd29
    536
    Bojim se da će se i nama smanjit posjeta, hnl ni dosad nije bio pretjerano cijenjen u očima prosječnog navijača, a večeras je pao u rang sprdačine od lige. Ne govorim za sjever naravno, ali bojim se da će zapad biti lošije ispunjen na hnl-u nego što bi bio da bar netko još ostvari kakav takav rezultat u europi. Ipak ne dolaze svi gledat dinamo, nije baš takva navijačka kultura kod nas. Barem mislim da tako dobar dio razmišlja, a šta ću ići gledat osijek, ispadnu od onih amatera ili šta ću gledat istru... Kamo sreće da svi dođu zbog dinama s kim god igrao
  • badjibadara
    3.1k
    Hajduk možda jeste ispao u play-offu KL, no to nije bitno, nogomet im svakakonikada nije ni bio primaran.

    Zbog novinarske zavjere nigdje se ne piše da su prošli u finale šutiranja frižidera u slobodnom stilu.
  • E46
    634
    Uveli su i novu disciplinu, bacanje kanti za smeće sa ulaza na stadion niz tribine, tko jace i dalje baci na poklon dobije besplatan ručak kod iris livaje u restoranu i japanke sa brojem po želji.
  • E46
    634
    Ovaj ako je normalan onda je sad pod utjecajem narkotika, nema drugog izgovora za toliku kolicinu mrznje i vrijedanja svega sto nema veze s njima.
  • dmil
    299
    hahaha pa ovo je neka nova doza zablude

    ANALIZA SUĐENJA: Nadoknada je bila premala, a kriterij neujednačen

    Naš komentator suđenja Goran Tenžera ovako je analizirao suđenje Talijana Luce Pairetta u dvoboju Hajduka i Ružomberoka (0:1):

    - I pored toga što sudac Pairetto nije utjecao na poraz Hajduka i ispadanje iz europskih natjecanja, ne može se reći da je odsudio utakmicu na očekivanom nivou. Imao je neujednačen kriterij, nekad s olako dosuđenim prekršajima, a nekad nedosuđenim poprilično očitim prekršajima. Tako npr. u 71. minuti očito potezanje na Livaji ispred njega sudi tek na intervenciju četvrtog suca.

    - Mogla bi se komentirati i olaka dodjela disciplinskih mjera, ali najproblematičniji je bio pristup kod zadržavanja igre gostiju i prečestog izležavanja, te simuliranja ozljeda i kada nije bilo ozbiljnijih prekršaja. U drugom poluvremenu je zbog takvih situacija igra zaustavljana pet puta, tako da je ukupna nadoknada igre od šest minuta, uz brojne izmjene, bila premala. U toj nadoknadi je bio još jedan prekid od dvije minute i tek je to korektno sudac kompenzirao.
  • desno
    13
    Za bile smradove me ni ne cudi nista, velika euforija ciji plamen je brze ugasen nego pozari po moru, no nije mi jasan osijek, sto se obrane tice malo je reci amateri da im nije bilo cavline na golu utakmica bi bila odlucena u regularnom dijelu. Nije ni prvi put da im se takva blamaza dogada ne znam cak bi isao do te krajnosti da bih rekao da neko glavni namjerno sabotira ako ne i pusta europske tekme (ne mora biti naravno ali suma sumarum svodi se na to) ujedno i tragikomicno ispasti od kluba kojem stadion za europska netjecanja izgleda gore od istrinog i belupovog zajedno a o bocnim kamerama se ne treba ni pricati...
  • Orc123
    7.8k
    I kolko su zaradili nasi klubovi od Europe do sad? Hjebate ispadamo smojesna liga, a sprdavali se sa Slovencima....
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Pokušaj obračuna i u vip ložama. Pokušaj napada na predsjednika… A laaa guštaaaaa sina ti miloga
  • Jaro
    7.3k
    A ekipa na sportnetu je otkrila fininfo pa se cude kako 1 Livaja vrijedi ko Petko+Pjaca+Bati :joke:

    A bili uvjereni da iz ljubavi igra
  • GOAT
    1.2k
    netko tko zna nek gif napravi, sin i ja vraćamo unazad 5 puta i pišamo gaće.veselko tenžera

    Highlight veceri, laku noc

  • Nogo
    3.6k
    Neće Slovaci ubrzo na more.
    Ajde 00:00 je prošla i s time Vela Gospa.
    Sutra je novi dan, dolaze Džeko, Rebić, Obilinović i Kalinić se vraća iz uloge s.d-a u špicu.
    Naš nogomet je pao na niske grane kao nikada do sada.
    Rijeci želim bar skupinu konferencijske lige.

    Mi bi trebali ući u neku jaču ligu, a Zrinjski u HNL.
    Laku noć!
    Samo DINAMO! :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.