• Keyser Soze
    10k
    Jesu Kale i Gattuso i dalje "TVRDI"? Zna li se šta?
  • Boycie
    1.1k
    Partizan, Vojvodina, Hajduk. Jos jedan los dan za srpski fudbal.
  • Noel
    5.9k
    U tolikoj su propasti da će doć i kleknuti pred Štimca da se vrati. Stoka puna mržnje i jala. Igrali županijsku ligu Da Bog da.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    A meni treba da Borac ispadne.. Zadnji par.. Steta, al mora ocito i neko njihov ostat
  • immerwieder
    1.4k
    daj Valentina malo lakše,
    ne bude čovek stigel na zadnji trajekt za anconu
  • Orc123
    7.8k
    A sramota....sta reci.....protiv ekipe koja bi se borila za opstanak u hnl....nadam se da scima jasno koliko su igraci van dinama precijenjeni i hvala Bogu da smo napravili odmak od ovog trzista jer tu nema nista vrijedno spomena!
  • Ludovic IX
    7.2k
    srbi imaju dv sigurna u skupinama još uvijek i partizan protiv turaka mislim u PO.. tak da ce im dva vjerojatno i ostat a onda idu tu di smo i mi opet
  • veselko tenžera
    2.1k
    Koeficijent vrijedi nekoliko godina, ali Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila Gori, Gzira, Tobol i Ružomberok ostaju za vječnost.Captain America

    Gasi temu, pobjedio si :smile:. Hvala za komentar!
  • Brusa
    1.5k
    Malo Toplak o Gospi... :wink: smiju se on i Valentina :lol:
  • Oluja
    4.3k
    Imam osjecaj da Toplak jedva ceka da sjedne s drustvom pa da pocne ruganje daleko od kamera
  • Paggini
    19.6k
    Ma što se mene tiče, puca me jebeni kurac za koeficijent i "oni bi igrali dva puta tjedno" i sve ostale priče.

    Mi smo postali EUROPSKI klub ne zahvaljujući njima, nego unatoč njima i njihovim sramoćenjima. Dinamu ne treba da ostali igraju dvaput tjedno da osvoji ligu, ne treba nam jebeni KOEFICIJENT da budemo najveći klub ovih prostora, ne treba nam ništa od toga jer sve smo SAMI stvarali, sve smo SAMI gurali i tako ćemo nastaviti i gurati u budućnosti.

    A vi, sitni kokošari, provincijski gmazovi, neuspješni projekti koji se zovete klubovima sjašite s našeg kurca i budite sretni što uopće imate priliku igrati pretkola ovih jebenih miki maus natjecanja, ima da se zahvalite najvećem hrvatskom klubu što vam je omogućio da malo napunite tribine i vidite te monstrume iz Slovacke, Azerbejdzana, Svedske i odakle god.

    Budite sretni što cete zahvaljujuci Dinamu imati priliku osramotiti se i iduće godine jer bez Dinama bi, klošarčine jadne, igrali protiv 7. kluba prve Vatikanske lige.
  • immerwieder
    1.4k
    torshavn, ružomberok, noah,
    pa da sam imaš pravo izabrati protivnike bilo bi ti neugodno to složiti
  • Maki2
    610
    Toplak on fire
  • Tongo Doumbia
    4k
    Neću ništa pisati, fokusiran sam na nas i Šibenik pa onda i Qarabag. Jedino mi je to važno.

    Ali nije da nisam našao poruku od prijatelja (simpatizer Hajduka) iz siječnja, kad mi je poslao sliku Romanovog tweeta za Brekala i da je sve dogovorio s njima. U poruci je pisalo " definitivno ste propali,haha."

    Laku noć.
  • M94
    1.2k
    Jel se to Toplak nudi Hajduku? :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.