• Crle
    510
    Pa poljud je samo vizualno lijepši i ima krov. Što se tiče zapada nije ništa puno "komforniji" stadion.
  • Hnlovac
    1k
    Iako su cijene dosta visoke baš me zanima koji će udio onih kojima je preskupa karta play off Lige Prvaka umjesto te tekme otići na Šibenik sutra

    Nitko.
  • don
    5.5k
    Tko kuka?
    Zar je bitno taj dio mali sto ce kukati
    Georg Koch

    a jebiga sad, neće proteste sigurno pravit, napišu i tjt
  • ShanKu
    734
    Nisam sad tu netko da utječem na nešto, ali ajmo se fokusirat na Šibenik. Plan je napunit sjever i zapad dolje.
  • boyfromthecapital
    18
    O čem pričamo uopće? Bilo je drvljem i kamenjem kad se pozvalo da se kupuju stvari od grupe i kluba te su se svi digli na noge. Sad ekipa baca komentare na Instagramu "kaj da se učlanim sad i opet za 4 mjeseca?" i to lik s Dinamom na profilnoj slici.

    Moglo bi ovo potaknut ekipu krene malo više živjet s Dinamom. Godišnjaci će se (ako žele zadržat taj status) itekako brinut da dođu na tekme i planirat ostale sporedne aktivnosti prema tome. Ostali će se učlanit kad shvate da ti dvije tekme isplate članstvo a ovi koji tu i tam dođu da bi rekli da su bili će i dalje tu i tam dolazit.

    odgovaram na komentar da se ekipi teško učlanit u voljeni klub.
  • NitkoBitan
    17k
    Uostalom moja je ljubav prema klubu labilna? Na temelju čega si to procjenio?Nolifer

    Pretpostavljam da si htio na zapad dolje. Znaci umjesto da si priustis jeftiniju tribinu i odes na jbnu tekmu podrzat momke ti kao iz topa ispalis da bus gledao doma...

    Ima ljudi koji uz kartu putuju nekoliko stotina kilometara pa ne kukaju, a nemaju nista vise novaca od Zagrepcana.
  • NORTE
    11.4k
    Pa poljud je samo vizualno lijepši i ima krov.Crle
    Samo je 200 puta bolji i ljepši stadion od našeg.

    Nema veze s temom, ali na ovakav post moram odgovorit.
  • deda
    32.6k
    Ja ne bi za tovare dao pet centi, boli me briga za njihov stadion.
  • Crle
    510
    Lijepši da. Komforniji samo zbog krova. Sigurno ne toliko da bi dolje bilo opravdano tipa 90 eur za zapad u skupinama LP a kod nas recimo 70 eur nije.

    Tu naravno uzimam samo naš zapad za usporedbu jer sjever i jug su valjda najgore dvije tribine na svijetu.
  • NORTE
    11.4k
    Cijene za playoff LP (Qarabag) su razumne jer potražnja je očekivana i postoji.
    Stadion će se vjerujem rasprodati do utakmice.
  • Nolifer
    8.1k
    Pretpostavljam da si htio na zapad dolje. Znaci umjesto da si priustis jeftiniju tribinu i odes na jbnu tekmu podrzat momke ti kao iz topa ispalis da bus gledao doma...

    Ima ljudi koji uz kartu putuju nekoliko stotina kilometara pa ne kukaju, a nemaju nista vise novaca od Zagrepcana.
    NitkoBitan

    Jel ima kakvu poantu ova rasprava ili nema?

    Napadaš bez ikakvog razloga, a što zabranjeno je napisati da je nešto skupo i da si netko ne može to priuštiti bez obzira na protivnika?

    Pa idem tamo gdje smatram da mi bolje odgovara, a to je trenutno samo ZD, uostalom i ne poznaješ me, da bi mogao ovako unaprijed zaključivati, odnosno napadati.

    Uostalom, da napisao sam doma i pivkan, jer mi je skupo. Zato idem na domaće tekme samo jer mi prihvatljivija cijena da bi podržao na neki način ekipu, znači našao sam kompenzaciju da si zadovoljim tu zabavu, jer na sve jednostavno nemogu ići i isto ću ti onda napisati za skupinu LP, ako se prođe i zato mi je bedasto napadati nekoga i još ga osuđivati da je manje vrijedan i da ne voli jednako Dinamo? To si prdnuo i posro se... Kaj da ti drugo velim...
  • Simpatizer
    270
    Kolovoz 2022, playoff lige prvaka, Dinamo Bode Glimt cijene:

    Tribina sjever dolje 60kn (8€)

    Tribina sjever gore 60kn (8€)

    Tribina zapad gore 100kn (13,27€)

    Tribina zapad dolje 150kn (20€)

    Prosječna zagrebačka plaća lipanj 2022: 8917kn (1183€)

    Prosječna zagrebačka plaća svibanj 2024 je 1518€

    Plaća je porasla za 28,32%, cijene za i više nego 100%
  • Liks90
    1.9k
    zbog ovakvog razmišljanja su nam stadioni prazni…Al dobro dosta o toj temi, ko neće nek neide, Al onda nek ne kuka oko cijena. Zato postoje godišnje da odredjeni ne kukaju kak im je skupo
  • Liks90
    1.9k
    kolka je inflacija?
  • Twisted1
    537
    Koliko ulaznica za azere može kupiti jedan član u prvokupu? Samo za sebe 1 ulaznicu ili može još jednu dodatnu uzeti za npr. ne-člana?Georginho

    Koja bi onda bila poanta prvokupa za članove ako bi mogao uzeti za ne člana?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.