• badjibadara
    3.1k
    Nije Maksimir, Bernabeu...Nolifer

    Kako kome. Meni je i Bernabeu, i Allianz arena, i jos 56 najboljih svjetskih stadiona u jednom.
  • Liks90
    1.9k
    onda sjedi doma i neidi uopće na utakmice. Tak je najbolje. Ko može doc i tko voli Dinamo će doc na utakmicu
  • Georg Koch
    4.5k


    Tko kuka?
    Zar je bitno taj dio mali sto ce kukati, ako ce opet (a hoce) imati rasprodan stadion.
    O cemu onda pricamo?

    Pa mi da potpisemo Daviesa na LB, dio bi kuko jer je - nesto.
    Ali taj manji dio bio bi nam nebitan.
    Tako i u svemu.
  • DrawTube
    4.7k
    Cijene Zapada na Ligi Prvaka za nečlanove bih stavio i 70 eura, samo neka kukaju ljudi a ne žele se učlaniti

    40 e je puno ali se sjećam da je bila isto neka cijene 250kn prije koju godinu a plaće su bile 30% niže
  • Nolifer
    8k


    Da. Zato idem na manje tekme poput Šibenika i Gorice i ono kaj si mogu priuštiti.
  • Liks90
    1.9k
    kad treba u dućanu Dat 50e za jednokratnu kupnju onda nikom nije skupo
  • Nolifer
    8k


    Još smo i bezobrazni? Idem na utakmice koje mogu ići i tada i sada. Ako misliš da si svatko može to priuštiti ne može.
  • Liks90
    1.9k
    kazastrofa. Suludo je opće odgovarat na takve poruke…
  • Liks90
    1.9k
    onda ne kukajte oko cijena
  • NitkoBitan
    17k
    Obrisao sam poruku jer mi se ne da svadat s tobom. Uglavnom, tvoja ljubav prema klubu je vrlo labilna. Ciaoo
  • Peškaman
    4.2k
    Kao i uvijek,najbolji pokazatelj jesu li cijene opravdane ili nisu,pokazat će posjeta.
    Sve ostalo je do osobnog stava/mišljenja koliko je kome što puno ili nije.
    S ovakvim cijenama ćeš postić' da će ti puno ljudi sa zapada dolje i gore otići na sjever dolje.
  • Nolifer
    8k


    Pa demokracija je.



    Uostalom moja je ljubav prema klubu labilna? Na temelju čega si to procjenio?

    Sam si započeo svađu...
  • Facke
    3.6k
    Ove su bezobrazne cijene za ovakav stadion kakuv mi imame. I price kraj. I tu za mene nije opravdanje "to je play off lige prvaka". Da imame pravi stadion , razumna cijena. Al ovak ?! Pretjerane , i to je moje osobne mislenje. Al 50 eura ili 40 uzeti za zapad dolje na ovakvem stadionu je bezobrazne. Jos k tomu da ak udemo u ligu prvaka budu jos skuplje za svaku tribinu. Sori al to je debeli auto gol.
  • tigric
    280
    Ne razumijem zašto ljudi kmece na cijene. Ako si ne možeš priuštit, ne ides. Skup je i meni novi BMW, pa ne serem okolo jer si ga ne mogu kupit.
  • Liks90
    1.9k
    Za sjever ostalo cca 1730 ulaznica, zapad 1407
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.