• Pulfer
    111
    Maks je takav kakav je, jbg. Ipak svi njegovi nedostaci se manifestiraju na utakmicama ko protiv Istre, kad pljusti.. I jasno mi je da nitko normalan nece doc kisnut. Fala Bogu ima nas i nenormalnih. Al ak je suho i lijepo vrijeme kak se ocekuje da ce bit, ne vidim zkj je drama gledat tekmu na Maksimiru. Zato kaj morate pisat u kontejneru? Nije dovoljno lijep pogled na drugu tribinu?
  • Nolifer
    8k
    Al onda nek ne kuka oko cijena. Zato postoje godišnje da odredjeni ne kukaju kak im je skupoLiks90

    Pa nije kukanje..

    Zasto cenzura na tu temu?
  • NORTE
    11.4k
    Kolovoz 2022, playoff lige prvaka, Dinamo Bode Glimt cijene:

    Tribina sjever dolje 60kn (8€)
    Simpatizer
    Ako se stadion rasproda po novim cijenama slažeš se da je cijena opravdana.

    Potražnja postoji, klub mora i zarađivati i od ulaznica.
    Nismo mi drugačiji od ostalih pa da imamo puno niže cijene.
    Ok, stadion je koma, al opet se vraćam na potražnju, dakle sve ima svoj razlog i računicu.
  • The Undertaker
    5.1k
    Kao i uvijek, prodaja će pokazati tko je u pravu. Tko će platiti neka plati, tko neće ili ne može, ima TV. Ja isto mislim da će stadion biti pun. Ako vam je tako lakše, ove godine ste uštedili jer nismo igrali pretkola.
  • Salva
    2.5k
    Ne razumijem zašto ljudi kmece na cijene. Ako si ne možeš priuštit, ne ides. Skup je i meni novi BMW, pa ne serem okolo jer si ga ne mogu kupit.tigric

    Osim šta je BMW lukszuz koji i nije namjenjen svakome, dok bi odlazak na Dinamo trebao biti nešto sasvim obrnuto.

    Ja ne bi za tovare dao pet centi, boli me briga za njihov stadion.deda

    Ne bi nitko od nas, ali za nekog simpatizera i ako pričamo isključivo o komforu, puno je isplatljivije dati 40€ za zapad Poljuda nego Maksimira. A i za Poljud (trenutno) postoji puno veća potražnja.



    Iako se generalno ne slažem s ovim cijenama (pogotovo ZD), ukoliko se stadion rasproda, nemamo o čemu pričati jer potražnja postoji.
  • Liks90
    1.9k
    Zapad ostalo 1377 za sibenik, sjever 1725, Ajmo to rasporodat :)
  • Simpatizer
    270
    Ako se stadion rasproda po novim cijenama slažeš se da je cijena opravdana.NORTE

    Samo je problem što stadion neće bit rasprodan
  • dinon7
    849
    Možda je vrijeme da shvatimo da je Dinamo nogometni klub koji živi od prodaje ulaznica, sponzora, članova kluba itd itd.
    Bilo je i vrijeme da se od utakmica koje se igraju na tom stadionu nešto i zaradi. Još nisam bio na stadionu u Europi na kojoj je cijena ulaznice 7-8 eura.
    Želio sam ići pogledati Lugano-Fenerbahce ispod 70 franaka nije bilo ulaznice.
    U subotu idem u Milano pogledati Milan Torino, ulaznica 118 eura. Zadnji red, s pticama je bio između 25 i 30.
    Frend mi kaže da je svaka bolja tekma Panathinaikosa doma preko 40.
    I sad bi se trebao žaliti sto je moj Dinamo, nešto sto volim od kad znam za sebe odlučio staviti cijenu za članove 20 eura za možda i najbitniju utakmicu sezone?
  • Simpatizer
    270
    troškovi održavanja utakmice se sigurno nisu povećali za više od 100% u 2 godine
  • Hnlovac
    1k
    kaj je prodano već blizu 2000 za Zapad?

    Računam ~2100 godisnjaci, ~1000 sponzori a tribina je 6350
  • deda
    32.5k
    Začudio bi se.
  • Liks90
    1.9k
    mislim da se uz kupnju godišnje isplati itekako ići na utakmice…ali dobro
  • Liks90
    1.9k
    tako moji brojači kažu :) brojim ove sektore koji su bili dostupni za slobodnu prodaju…oko 1240 je prodano
  • deda
    32.5k
    Sektor 10 nije još pušten u prodaju tako da ima nešto više karata za zapad ako bude trebalo.
  • Hnlovac
    1k
    Onda smo do kraja dana preko 3000 prodanih pojedinačnih karata valjda

    Sutra očekujem još 1500 s obzirom na fizičku prodaju, dakle blizu 5000 pojedinačnih + godišnje = 7000+ na Šibeniku nadam s

    Sam ak možete izvjestite prije spavanja koliko je približno pojedinačnih prodano
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.