• Nogo
    3.6k
    “Oršić ne igra puno u Turskoj i zbog toga je nezadovoljan, dok bi Dinamo vratio svoju legendu, pa makar i na posudbu", napisala je turska Taka Gazete. Međutim, iz izvora bliskih Dinamu doznajemo da je to "patka".

    Dinamo na lijevom krilu već ima Arbera Hoxhu (25) i novopridošlog Marka Pjacu (29), a desno su Dario Špikić (25), odnedavno i Juan Cordoba (21), dok ta pozicija nije strana ni Lukasu Kačavendi (21).

    /24.sata
  • NitkoBitan
    17k
    Oršić ne igra puno u Turskoj i zbog toga je nezadovoljanNogo

    Onda ni ovdje ne bi bio zadovoljan.
  • Slush
    621
    Hipotetski pricano.

    Igrac ima 30 god. Igrac je bio u Dinamu. Igrac je na vrhunskoj razini. Igrac koji moze odabrati transfer u bilo koji klub u ligi petica. Igrac odbija sve upite i vraca se u Dinamo.

    Zasto mi samo purger Dani Olmo pada na pamet od svih silnih legendi koie imamo?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja se nadam da Kova vec lagano planira. Od ostalih ne ocekujem nista.
  • Marc
    61
    istina i meni se nekako Kova čini kao netko ko bi mogao najprije
  • Patak
    2.9k
    Za Kovu ili Olma ne znam, ali jedna legenda bi se mogla brzo vratiti u Dinamo, a to je Oršić.
  • dd29
    535
    Večernji list:
    Mislav Oršić ne dolazi u Dinamo! O senzacionalnom transferu nije bilo ni razgovora

    Link je na 'Transferi - vijesti'
  • dzis
    807
    Od povratnika najvise vjerujem u Olma za 6 god nakon isteka ugovora sa Barcom.

    Ne sanjajte u “nasim “ povratnicima. Ostavit ce oni zadnji atom snage za Real,City ,Bayern itd
  • E46
    634
    Na tvoju zalost a na moju veliku srecu ništa od povratka
  • Marcinko
    595
    Ne sanjajte u “nasim “ povratnicima. Ostavit ce oni zadnji atom snage za Real,City ,Bayern itddzis

    Po čemu je Modrić koji je proveo kod nas 3 sezone, u Zagrebu ukupno živio oko 6 godina, više naš nego Realov gdje je proveo 12 godina.
  • dzis
    807
    pod “nas” sam mislio Hrvat
  • Patak
    2.9k
    Igrače procjenjujem prema tome što su napravili za Dinamo, a ne za City ili Real. Po tome je Oršić veća legenda od svih nabrojanih...
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ne mogu vjerovat da se netko, kada se priča o Oršićevom povratku, drži samo činjenice da smo krcati na krilima.

    Ljudi dragi, on nije igrao ozbiljan nogomet godinu ipo, sve i da nemamo nikoga na krilo, on nam igrački ne može pomoći i tu sva priča treba stati.

    Na stranu i legendarenje, na stranu prekucan kadar i pozicija, on nema ozbiljnu utakmicu u nogama već dugo.
  • miro
    4.4k
    Moj pogled na Oršu i eventualni povratak

    Preduvjet je da se ude u Ligu prvaka, zbog love.
    U tom slučaju mislim da je bolje dat 500-600k za Oršu, nego lovit nekog kapitalca, jer nam ni Haaland neće pomoć da budemo konkurentni. Možda možemo proć u doigravanje za 1/8 finala, ali teško. Odnosno to ćemo čak prije napraviti s Mislavom. Orša je emocija, naš dečko, onaj koji je odlučio neke od najbitnijih utakmica našeg kluba. Dečko koji nije egotriper i čije bi dovođenje samo učvrstilo svlačionicu. Po meni s njim ne možemo fulat, ali uz preduvjet da uđemo u LP, jer suprotno moramo dobro prevrnut svaki euro s pogledom u budućnost.

    Ja sam apsolutno za Oršu, ali razumjem i kontraargumente, tako da se ne bih previše uzbuđivao oko ovog - ako dođe, dobrodošao doma!
  • IceMan
    2k
    Svaka čast Oršiću, volim ga al u ovom trenutku mislim da smo odlično pokriveni na tim pozicijama i to je jedini i isključivi razlog.


    On je naša legenda i apsolutno je puno dao Dinamu, kao i Dinamo njemu. Al htio je otići, u neku ruku radio pritisak da ode i sad kad su se vrijeme i i igrači tak izokrenuli ispada da nam u ovom trenutku ne treba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions