• marcio amoroso
    36.4k

    A gle, nema te čega biti sram. Doslovno svaki upis o Orši je pun poštovanja prema njemu. To što neki ne žele da dođe ne znači da ga ne respektiraju ili da mu nisu zahvalni na pruženom u dresu Dinama.
  • Paggini
    19.6k
    Mogli smo vidjeti zadnjih par mjeseci sta se dogodi na terenu kad izlomljeno lijevo krilo svjetskog kalibra dolazi u HNL. Ne želim Oršića gledati kako ne može probit nijednog beka, kako ga Majstorović trpa u džep i slično, slomilo bi mi se srce.

    Ako se on oporavi i dodje na razinu na kojoj je bio, uvijek može nazad. Ali trenutno ne...
  • Jurki
    11.6k
    Vidim na ovoj temi sve vrvi od uspjesnih sportskih direktora i uspjesnih trenera.
    Zaboravite Orsica..
    Dinamo je razvojni klub koji mora prodavati i sigurno se tesko zarađeni euri nece trosili na igraca koji nazalost 2 i pol godine nije odigral ozbiljnu utakmicu.
    Isto tak Dinamo nema vremena cekati igraca koji je presel 30.tu godinu zivota da se vrati u formu nakon trganja ligamenata.
    Mora se misliti na buducnost i siguran sam ako se bu dovodilo lijevo krilo u sljedecih par prijelaznih rokova.. dal bi se okladiti da bu to neki (Oliveras) sa preprodajnim potencijalom.

    Orsa hvala na svemu.. ali mora se naprijed.
  • MarK
    621
    Oršić je tip igrača čija igra ovisi isključivo o fizikalijama. On kad ostane bez brzine, prodornosti i moći ponavljanja neće moći igrati ni za Jarun. Baš kao i Perišić. U godinama je kad ti parametri strelovito opadaju, uz to je povratnik nakon teške ozljede. Ne vjerujem da može ponovno biti onaj stari Orša. Hvala mu na vrhunskim partijama i sretno dalje u karijeri. Nadam se da povratak nije opcija.
  • Olmic
    3.6k
    Kod orse nije problem samo ozlijeda, godine nego sta on ko dizelas ulazi i mora igrat svaku da ude u formu a to nije moguce
  • OldSchoolZG
    178
    Ja bi osobno volil da se vrne Orša nazaj , nigdar v zadnjih 50 let nismo imali igralca koji je tak
    lahko zabijal klubovima iz 3 naj lige(eng, ita , spa). Oko 50% svih pobjeda proti tih lig nam je on donesel.
    Boban,Suker,Vlaovic,Modric,Mandza i ostali se nigde nisu vidli v tekmah proti takvih klubov.
    Igrali su super al v evropskih tekmah je Orša car. Je , ima 32 let i ne bu viš tak dobar al je za 5 dužin ispred svih krilah v Dinamu če bu zdrav , naravno.
  • BBBaranja
    2.5k
    Trenutno Orša može biti samo treća opcija u vrhu napada,minute bi mogao dobiti samo ako budemo igralu sa dvojicom gore..
    Ali ništa od njega vjerojatno,novinari moraju nešto pisati...
  • Eduardo
    19.9k
    jedan od nas dva bi trebao promijeniti korisničko ime :smile:

    Vi ne želite povratak najboljeg napadača Dinama u 21.st i najboljeg strijelca u Europi u povijesti sa 32 godine?Eduardo24

    Onog Mislava koji je bio u trenutku kad je otišao iz Dinama - DA! Mislava koji je po odlasku iz Dinama u skoro dvije godine odigrao svega 260 minuta nogometa i doživio jednu od najtežih sportskih ozljeda te ga je i Trazbonspor maknuo s popisa za euro tekme - NE!
  • CastAway1986
    1.4k
    Što se Oliverasa tiče može ispasti i top i flop ali vrijedan je rizika..Na video kompilacijama izgleda odlično sto ne mora puno znaciti tako da sve je na njemu nekad klub uspije pogoditi kao sa Olmom nekad su to Burton , braća Tonon i Fuetso..S moje strane palac gore Mariću a Oliverasu želim da postane dugoročna opcija na dinamovom lijevom beku..
    Dalje što se turskih medija tiče ne držim ih posebno relevantnim tako da prica oko Oršića mi ne djeluje realna, očito tamo ne računaju na njega a njemu je potrebna minutaža koju ruku na srce u Dinamu teško može dobiti barem ne neku preveliku..Legenda je kluba , puno puta nas je veselio i zabio neke najveće golove u povijesti i najbolje da ga pamtimo kao takvog ..Sumnjam da ima smisla da dođe i bude treća opcija u napadu ili na krilu..
    Mislim da se čeka rasplet dvomeča s Qarabagom pa da se dovede napadač, neki mlađi kao što je to istaknuo Brodić u intervjuu pri odlasku mozda cak na kraju dođe i R.Šimić na posudbu...Liga prvaka bi bila mamac i za neka jača imena..
    Za kraj kolege uzivajte u blagdanu i slobodnom danu :victory:
  • Medvedgrad
    257
    Zaboravite Orsica..
    Dinamo je razvojni klub koji mora prodavati i sigurno se tesko zarađeni euri nece trosili na igraca koji nazalost 2 i pol godine nije odigral ozbiljnu utakmicu.
    Jurki

    2 i pol godine?

    Hrvatska - Maroko 17.12.2022.

    Preksutra će bit 1 godina i 8 mjeseci.
  • Yery
    92
    Ima li netko konkretnu info. Neda mi se čitati ovo mlaćenje prazne slame :). Ne znam kako vam se da toliko pisati o necemu za što uopće nemamo potvrdu. Ajmo @Miro Vugrinec baci nam kost oko Orše ili prekini ovo razglabanje iz šupljeg u prazno.
  • Facke
    3.6k
    Kakvu kost da Miro baci kad od toga nist nema?
  • Jurki
    11.6k
    u redu, malo sam se preracunal.. al valjda je bitnija poanta kaj sam htel reci.
    Svi mi imamo veliko misljenje o Orsi i veliko postovanje.. ali povratak nema smisla.. ni za Dinamo, a bome ni za njega osobno.

    Popunjeni smo na svim pozicijama.. ako u klubu smatraju da treba nekog dopeljati... onda to mora biti igrac koji momentalno uskace u prvih 11 i koji je velika prevaga na terenu.
  • NitkoBitan
    17k
    I zdravi igraci poslije 30te lagano gube na brzini i eksplozivnosti koje su im prijeko potrebne za krilnu poziciju, a kamoli oni koji u tim godinama pretrpe najteze ozljede.

    Njegove igre u Dinamu bi bile frustrirajuce i za njega i za same navijace, uostalom sumnjam da tu uopce ima istine oko njegovog povratka.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ako mu trabzon raskine ugovor, uzet i plaćati ga po broju nastupa. Ako bi pristao na to.

    Ja nikad n2bi tvrdio da se on nemoze vratiti u formu. A kako dinamo sad ima 25 igrača koji skoro svaki mogu konkurirati za prvih 11, trebat cd ili dosta rotacije ili prijateljskih utakmica kroz tjedan za one koji ne igraju. Uvijek ima trećeligasa koji bi igrali prijateljsku sa dinamom u tjednu na hitrecu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions