• GOAT
    1.2k
    Mi s foruma ćemo se inače skupit i zahaklat protiv Karabažana.San Lorenzo

    Ja cu sesticu odigrat, imam 10 min kvalitetnog nogometa u plucima
  • Daliban
    1.6k
    Više nam leži Qarabag, drago mi je da su prošli.
  • Hnlovac
    1k
    Pa da možeš širit negativu na zoni 15 dana ak nas natrpaju u Bakuu?
  • Joza
    455
    +1, stoper
  • San Lorenzo
    15.4k
    Ja cu sesticu odigrat, imam 10 min kvalitetnog nogometa u plucimaGOAT

    Javi se Kaliniću, sigurno će biti zainteresiran...kad potpišeš za njih, možeš očekivati i rođendansku čestitku Dinama na društvenim mrežama. :snicker:
  • Noel
    5.9k

    Meni bi bio teški neuspjeh ispadanje od Azera. Ekipa su dobra ,malo divlja svejedno dobra. Ali plašit se takve momčadi je smiješno. Mi bi u skupine Lige Prvaka a bojimo se nekakvih Azera. Ma daj... Čast njima kao momčadi al Dinamo bi to trebao u dvije utakmice proć. Sve osim toga za mene neuspjeh.
  • Kaktus Car
    491


    Lošiji su valjda na svim pozicijama osim možda trenera (očito ovaj njihov nije bezveze trener s drugim najdužim aktivnim stažem, igraju dobar, organiziran nogomet), ispadanje ne može biti opcija. Jedino ako si odjednom prestao vjerovati u Jakirovića...

    Dinamo iz prošle sezone je isto ostao na okupu, a dovedena su pojačanja, dobio je trener i zimske i ljetne pripreme, opravdanja su davno potrošena. Svaka čast njima na 4 komada u produžetku protiv raspalog protivnika, ali neće se valjda Dinamo bojati nekakvog Qarabaga i pripremati se za potencijalno ispadanje, to su priče i scenariji za ostalu briljantnu HNL trojku, ne za Dinamo. Igra se na dvije utakmice i u dvije utakmice se to jednostavno mora proći.
  • Captain America
    17.6k
    Samo pozivam na oprez. Ovi me podsjećaju na Sheriff prije 3 godine. Isto divlja ekipa bez atraktivnih imena, a izbacili su našu praktički istu ekipu koja je rušila Tottenham. Onda su i uzeli 7 bodova u LP u grupi s Realom, Interom i Shakhtarom.

    Dajem nam blagu prednost, ali ispišat ćemo krv za ući u LP.
  • DrawTube
    4.7k
    Iznenađujuće mnogo normalnih komentara i poštovanja i premalo bahatosti od Azera u komentarima
  • sebenico
    553


    Baš sam i ja pomislio na te utakmice sa Šerifom. Azeri su jako, jako težak protivnik. Ja im čak dajem blagu prednost.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Stavio sam bih RPGa desno, samo da vidim kako bi Rile tretirao prijatelja Vešovića. Inače, jedan od najodvratnijh igrača koji su nam stajali nasuprot.
  • Captain America
    17.6k
    Dinamo iz prošle sezone je isto ostao na okupu, a dovedena su pojačanjaKaktus Car

    Od pojačanja ćemo imati Mmaeea na prirodnoj poziciji. Lijevog beka će krpati desni bek RPG, a desno krilo će krpati lijevo krilo Pjaca. Po tvom ispada kao da je kadar kompletiran, a ne da su za 2 kritične pozicije tek stigli i trebaju stići igrači.

    Svaka čast njima na 4 komada u produžetku protiv raspalog protivnika, ali neće se valjda Dinamo bojati nekakvog Qarabaga i pripremati se za potencijalno ispadanjeKaktus Car

    Ovako su govorili i navijači Brage prije međusobnog susreta. Hodaj po zemlji jer ne daje bilo kakva ekipa 7 golova u gostima.
  • Dr Hofmann
    834
    Neće biti lako (a kada je i bilo), ali minimum je 50-50, a ipak imamo puno više iskustva i nadam se da će to presuditi. Bilo bi top kada bi igrali odmah Ligu prvaka u novom formatu i nadam se gostovanjima gdje nismo do sad bili: Barcelona/Dortmund/Liverpool
  • Nogo
    3.6k
    Nije nas briga za Bragu i ostale. Mi smo DINAMO i samo ih ne smijemo podcijeniti.
    I mi smo ostali na okupu i još se pojačali.
    Vjerujem u nas i liga prvaka nas čeka! :fire:
  • Tongo Doumbia
    4k
    Bolje bi bilo da se pojedinci prestanu nabrijavati sa "rušili smo Tottenham i Chelsea" forama.

    Jesmo i to je prekrasan dio klupske povijesti, ali isto tako smo prošle godine igrali Konferencijsku ligu, i to smo prošli grupu na guzove svih guzova, pa ne vidim razlog za pretjeranu euforiju i "mi smo Dinamo" priče.


    To su dvije utakmice i dvije "lige" za sebe. Nema to nikakve veze s onim što smo gledali do sada, a siguran sam da naša momčad i stožer to dobro znaju.

    Oni se tako mogu nabrijavati s tim da su u šahu imali svjetsku nogometnu atrakciju, Bayer Leverkusen, i opet to ne mijenja nikakve činjenice i prolazna mjesta s kojih se ulazi u ovaj dvomeč.

    Dali su sedam golova i to je vrijedno svakog opreza i respekta. I to onoj ekipi koja je nama radila probleme na Maksimiru s dva igrača manje. Da, u istoj sezoni kad smo rušili taj Chelsea..

    Dosta toga će nam prva utakmica pokazati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.