• miro
    4.4k
    Živo me zanima kako će kladionice ovo postavit
  • Sajla
    5.1k
    sudac prekinuo agoniju 10ak sekundi prije kraja. u jednu ruku mi je drago da je ovako završilo jer sad valjda nikome neće pasti na pamet potcijeniti Azere
  • San Lorenzo
    15.4k
    Favoriti smo, nema straha ni panike, ovo kako je Ludogorec odigrao produžetke je kriminalno.
  • hardek
    2.8k
    Puno bolje je da je Qarabag rastavio Ludogorec nego da su prošli na guz. Naši će sada znati da su Azeri ozbiljna ekipa
  • Marcinko
    595
    Nije ta utakmica mjerilo, Bayer je tada više na ligu gledao, @San Lorenzo je bio najveći pobornik Qarabaga i njegova velika želja, evo dobio ih je.

    Ovi Romao već skupio dva žuta,nezz jel pravilo dva ili tri žuta zna li netko jel slučajno propušta prvu utakmicu?Dzgšb
    Tri
  • Zagi
    7.6k
    Ali ali transfermarkt kaže da vrijede samo 18m...
    Biti će ovo jebački teško.
  • don
    5.6k
    nemam želudac za gledat komentare azere
  • Nogo
    3.6k
    “7udogorets”

    Nadam se sa su Jakir i ekipa vidjeli snagu Qarabaga i da neće biti lako.
    Mi smo Dinamo i samo se nas pita!
    :strong:
  • DrawTube
    4.7k
    100 u 3 minute :rofl: , mislim da idemo prek 1000 do kraja srijede

    Doduše koliko vidim dragi smo mi Azerima, nema nekih gadnih komentara kao kad naletimo na Grke
  • Peškaman
    4.2k
    Dosta ružan rezultat ali nikako realan.
    Bugari su se raspali ko' bugarska skupština u produžecima,trkački pali maksimalno.
    Do produžetaka 50/50 utakmica koja je mogla otić' i na jednu i na drugu stranu.
    Sad sam pogledao i sažetke prve utakmice i vidio da je Ludogorets promašio 3 zicera,očigledno da se može igrati s njima.
    Daleko od toga da nisu ozbiljna i opasna momčad ali sam mišljenja da će se nas pitati dosta toga,na Maksimiru napast.
  • San Lorenzo
    15.4k

    U prvoj utakmici Qarabag bolji, ali ništa značajno, Ludogorec tamo ostao bez dva najjača ofenzivca Vidala i Tekpeteya koji je btw. promašio prazan gol...ovo danas je stvarno rijetko viđen raspad na profesionalnom nivou...mi imamo kvalitetu, iskustvo, talent, pobjediti Šibenik i napunjeni pozitivom napuniti Maksimir, a posljedično napuniti i Qarabag.
  • Captain America
    17.6k
    Veliki pozdrav svima koji su pisali postove kao da smo izvukli Hajduk u kupu, a ne itekako ozbiljnu ekipu. Razmišljanje većine prošli tjedan je bilo da je Ludogorec zajeban doma pa su im ovi isporučili 7UP.

    Qarabag je izuzetno nezgodan ždrijeb i u slučaju kiksa ovdje će biti meltdown kao kod navijača nekih drugih klubova zadnjih dana. Budite spremni na ispadanje jer je realna mogućnost da se to dogodi. Ekipa Qarabaga iz prošle sezone je ostala na okupu, a uzeli su 10 bodova u grupi EL, natrpali Bragu u Portugalu i ispali od Leverkusena u nadoknadi s igračem manje.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Neće bit lako ali treba dobit doma. Tamo će bit prilika ta zabiti gol dva
  • Droljo
    8k
    Imaju tranziciju ali ak gubiš lopte na centru. Nema straha. Prolazimo
  • San Lorenzo
    15.4k
    Veliki pozdrav svima koji su pisali postove kao da smo izvukli Hajduk u kupu, a ne itekako ozbiljnu ekipuCaptain America

    Mi s foruma ćemo se inače skupit i zahaklat protiv Karabažana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.