• nemapredaje
    3.2k
    Ja bi za trenera filijale nekoga iz naše škole, jel filijala i je nešto kao prijelaz iz juniorskog u seniorski nogomet
  • Zagi
    7.6k
    Pa Prelec je naš, Jovićević, Sandro Perković (sada pomočni Jakiru) bi sigurno bio kandidat...
  • Mihaljević
    9.8k
    Vidović će očito biti ostavljen kao rezerva u Bayernu jer igra dobre pripreme, mislim da mu je to i bolje nego da u Brest ode.
  • sebenico
    552


    Onda ga trebamo u prosincu odmah kontaktirati da se sljedeće ljeto vrati...
  • Jurki
    11.6k
    Krkija bi ja za trenera u filijali.
    Znam da si je dobar sa sotonom, ali je isto tak vojnik kluba.
    I smatram da nebi delal pizdarije.
    Znanja definitivno ima.
  • Ivdzo11
    4.2k
    opet danas zabio
  • CastAway1986
    1.4k
    Ibrahim Osman prelazi iz Brightona u Feyenoord na posudbu..Bojim se još manje minuta za Ivanuseca
  • Dinaminjo
    929


    Kakav god nas prijelazni bio ne moze biti za 5 jer ga nismo zadrzali..
  • Paggini
    19.6k
    Kakav god nas prijelazni bio ne moze biti za 5 jer ga nismo zadrzali..Dinaminjo

    Brate umjesto kog bi iz prvih 11 tebi recimo igrao vidović? A ako misliš da umjesto nikog, onda klupa jel. A dao bi 3.5 milijuna eura za igraca koji bi sjedio na klupi.

    Pa brate imam vijest za tebe, davanje 3.5 milijuna eura za igraca na klupi je sumanuto.
  • Dinaminjo
    929


    Danas vise ne igra samo 11 igraca.

    Igrao bi 30ak min umjesto Baturine na poziciji AM.
    Kada nam Bati izade, gubimo puno.

    Igrao bi sa Batijem kada prije ili kasnije pocnemo koristiti 352.

    3.5m za igraca koji moze vrijediti 10+ nije puno.
  • Paggini
    19.6k
    Opet, dao bi za igrača s klupe koji je rotacijska 10ka 3.5 milijuna eura, a za besplatno od 10ki imas Vrbancica koji je nas produkt, Stojkovica kad se oporavi, Kacavendu sad...

    Nema nikakve logike uzimati Vidovića za te pare, ali nikakve, a uz to, bitno za napomenuti - sve sto je igrao na 10ki je bio potpuni očaj.

    Svaka čast Gabiju, volio bih ga vidjeti u plavom dresu opet, ali nije on igrač za 3.5 milijuna, ni blizu.
  • Dinaminjo
    929


    Ja sam svoje rekao. Uvazavam tvoje misljenje i bezveze mi se raspravljat i sada navoditi sve sto smatram pogresnim. Samo bismo bili u krug.

    Igrac koji ima minute u Bayernu ne moze ne imati munute kod nas. Nismo samo racunovodstveni klub da nam prednost ima igrac koji je jeftiniji.

    Vidovic ne zeli potpisat novi ugovor i ja se nadam da ga ulaskom u LP vracamo.
  • hardek
    2.8k
    Naši su u tom trenutku donijeli najbolju odluku.

    E sad, ako je planirana prodaja Baturine na ljeto, dovesti Vidovića na istek ugovora bio bi vrhunski posao.
  • Jurki
    11.6k
    Bojim se još manje minuta za IvanusecaCastAway1986

    Htel je Rotterdam, htel je Feyenoord.. evo mu ga sad.
    To je tak kad igrac sa jednom dobrom polusezonom u Dinamu isforsira transfer.
  • Zg123
    213
    Meni Vidovic nije 10tka, pogotovo ne u nasoj formaciji. Njemu je najbolje igrati iza napadaca i tu je igrao stalno u Bayernu kao klinac. Za njega je najbolje da ode negdje gdje se igra s 2 napadaca, a moze komotno i laznu devetku igrat, u veznom redu on nema sta traziti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.