• FrenchMontana
    625
    Jurisic je danas puno drugaciji igrac nego tad kad nije mogu konkurirati u Dinamu. Dobro bi nam danas došao na lijevom beku.
  • Droljo
    8k
    nego da penzioner uzima drugima minutazuE46

    Kako se brzo od legende i naj boljeg ikada dolazi do ovog gore što ne želim ni napisati koliko mi se gadi! Smanjit fm i pojačat realnost. Živeli
  • E46
    634
    Nitko ne kaze da nije legenda, ti izvrces rijeci. Sta je krivo napisano u tome da je covjek penzioner? Trabzon ga otpise a nama je dobar? On trenutno ne bi mogo u hajduku igrat.
  • Droljo
    8k

    Daj mi napiši koje ti reference imaš za odlučivanje tko je za penziju, tko za dinamo ili za tovare. Ili samo svoje mišljenje iskazuješ? Eto, mišljenje imam i ja...
  • E46
    634
    A sta je drugo forum nego iskazivanje svoga misljenja? Da se ne bi trebao mozda slozit s tvojim misljenjem da mi ti ne izvrces rijeci ili sta? Po MOM misljenju lik je za penziju ili za Sibenik, a i u Sibeniku ima nadolazece djece koja grizu.
  • immerwieder
    1.4k
    gledal sam uz ogradu, baš na njegovoj strani, u ožujku 2020, YUCL u Munchenu protiv Bayerna,
    i u momčadi u kojoj su bili Gvardiol, Franjić i Šutalo, bil je među najboljima na terenu,
    i baš sam sa sinom komentiral da dečko trena dobiti priliku,
    bilo ni interesantno znati zakaj nije
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Orša, kao što sam već rekao za opciju u špici ako nije skup.Droljo

    Ovo je zanimljiva ideja, s jedne strane dobili bi igrača koji napada dubinu, i puno taktičkih varijanti tijekom same utakmice.

    Karikiram, 70 min., na terenu su npr. Pjaca-Orša-Cordoba , pa mi daj Uremovića na širokom prostoru...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jurišić je bio odličan u juniorima, alj sjećam se već na prijelazu u seniore kad je igrao za B ekipu je imao velikih problema. U Rijeci isto loš je bio. Izgleda da mu je trebalo malo više vremena da se adaptira na seniorski nogomet, međutim u Osijeku je odličan i prošlu i ovu sezonu. Pošto je dečko rekao da sve što radi je s ciljem da se izbori za priliku u Dinamu, trebalo bi ga pažljivo pratiti.
  • Paggini
    19.6k
    Pošto je dečko rekao da sve što radi je s ciljem da se izbori za priliku u Dinamu, trebalo bi ga pažljivo pratiti.Mr Anderson

    Tako je, još igra i na nama itekako deficitarnoj poziciji. Ne mislim da je trenutno rang onoga što mi zahtjevamo, ali ako ove sezone napravi skok (a cini mi se bi mogao), treba pratiti i odrzavati kontakt s managerom.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Pa da, i ako ga nemamo namjeru dovoditi ove sezone, nebi bilo loše diskretno šapnuti menadžeru ili njemu da ga se primijetilo i da ga se prati. Ako već nije.
  • Zagi
    7.6k
    Koji je Jurišićev konkretni problem adaptacije bio? Omalen rastom pa zbog toga slab u duelu?
  • Paggini
    19.6k
    I dodatno nepopularno misljenje mozda - Pasaliceva forma je ocajna, Miskoviceve lazi o multimilijunskim ponudama se pokazuju kao laži svima koji su vjerovali u njih, a Dinamo cijeloj Hrvatskoj izgleda kao novi stari prvak već sada.

    Siguran sam da Pašalić u sebi pizdi što ga Mišković nije pustio u OVAKAV Dinamo, sad će mu i trener biti jebeni Đalović, treba to sve sada iskoristiti i dovesti ga za diskontnu cijenu, pa nek se bori sa Cordobom i Špikom za poziciju.
  • Jaro
    7.3k
    kog vraga ce nam igrac koji je do 23e godine zivota odigrao 2 mjeseca na top HNL razini, diskontna cijena ili ne. Spikic je space shuttle za njega.
  • Zagi
    7.6k
    Siguran sam da Pašalić u sebi pizdi što ga Mišković nije pustio u OVAKAV Dinamo, sad će mu i trener biti jebeni Đalović, treba to sve sada iskoristiti i dovesti ga za diskontnu cijenuPaggini

    Nije loša ideja, za na zimu. Sada ima još kakvu- takvu cijenu ali u slobodnom padu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions