• Nogo
    3.6k

    Čovjek ima 40k pratioca i kaže da smo zainteresirani za Oršića. Stavio sam tu jer i da jesmo ja ne znam gdje bi igrao kada su nam krila popunjena.
    Malo da tema oživi samo :cool:
  • hardek
    2.8k
    Ovaj prijelazni rok se odradio dobar posao sa popunjavanjem rotacije. Mislim da bi bila greška da odemo u "triplanje" rotacijskih opcija jer onda jednostavno nebi bilo minuta za sve i sigurno bi bilo puno nezadovoljstva u ekipi. Osim toga zatvaraš vrata svojem omladinskom pogonu.
  • Neki tip
    21.3k
    Čovjek ima 40k pratioca i kaže da smo zainteresirani za Oršića.Nogo

    Konačno si legitimizirao raspravu na temu "e, kaj mislite o napadu Orša - Petko - Pjaca?".. :grin:
  • Nogo
    3.6k


    Ima jedino smisla ako ode Špikić pa Cordoba/Oršić desno, a Hoxha/Pjaca lijevo.

    Onda ne znam gdje su tu Kačavenda i Stojković.
  • Neki tip
    21.3k


    Uf, kolega, ne raspravljam ja na tu temu (meni Orša u Dinamu više nema smisla ni potrebe), nego se sjetih da je prije par dana netko krenuo o tome, ali tada je to bila samo maštarija. Sada, kad je to nabacio neki solidno praćeni Turčin na X-u.. samo nebo je kraj. :)
  • Nogo
    3.6k

    Niti meni samo prenosim i kažem da je on meni jedan od naših najomiljenijih igrača koji su igrali u Dinamu ali mislim da sada trenutno tu nema mjesta.
  • NitkoBitan
    17k
    ali mislim da sada trenutno tu nema mjesta.Nogo

    Ako nema trenutno, nece ga bit ni ubuduce.
  • Orc123
    7.8k
    Orsic doslovno nikad nije igrao desno, nit bi to mogao igrati jer bi tako limitirao jedine dvije stvari u kojima je prije ozljede bio superioran a to je ulazak na desnu nogu i šut....sad poslje ozljede to nije ni priblizno na tom nivou a jos da igra desno bio bi totalno neopasan.....nikakve logike nema od Orsica u Dinamu trenutno jer je Hoxha trenutno najbolje krilo, a Pjaca desno izgleda isto limitirano a tehnicki je puno jaci od Orsica. Orsic da dolazi i bude 3. Lijevo krilo? Zar stvarno je spao na to?
  • keppi
    208
    Ja ostajem pri stavu da Pjaca podjednako igra lijevi i desno. Neki igrači to jednostavno mogu, a neki ne.
    Pierre-Gabrijel je jedan od onih koji to također mogu. Prošli tjedan "znalci" po Tv i podkastima su se potukli tko će prije prikazati da onda kada je prešao na desnu stranu protiv Istre i zabio gol...tek tada se vidjelo da on može samo desno.
    Šta je sada kada je u 90+ minuti praktički svojim prodorom odlučio utakmicu....s lijeve strane.
    Vidim da i Jeličić kaže da Pjaca ne može desno, što se kao protiv Osijeka i pokazalo....pri tome "veliki komentator" zanemaruje jednu sitnicu....desnog beka kod Osijeka igrao je Omerović koji to krpa i Hoxha mu je radio.
    Lijevog beka je pak igrao R.Jurišić koji spada minimalno u tri naj lijeva beka HNL, a možda i više. Pokraj njega se ne prolazi tako lako. Mislim da čak i naš SD ubuduće treba na njega obratiti pozornost jer je domaći dečko i vjerojatno ne preskupa opcija.
  • keppi
    208
    ....Omeroviću je Hoxha je radio što je htio (šteta što lopta i češće nije išla na tu stranu).
  • Droljo
    8k
    Orša, kao što sam već rekao za opciju u špici ako nije skup. A imaš i za krilo riješenje ako bude ozljeda kartona. Prednji križni je rešen tak da prvi preduvjet ima...
  • San Lorenzo
    15.3k
    Šta je sada kada je u 90+ minuti praktički svojim prodorom odlučio utakmicu....s lijeve strane.keppi

    Mislim da je to bio prvi jedini klasični bekovski prolaz i centaršut s lijeve strane...ostatak utakmice se ili uvlačio u sredinu ili okretao na desnu nogu.
  • Droljo
    8k
    prvi jedini klasični bekovski prolaz i centaršut s lijeve straneSan Lorenzo

    I to točno kad je trebalo...
  • E46
    634
    Orsa za spicu, hvala ali ne hvala. Ne treba nam prosjecnost, bolje onda da nam je treci napadac Cutuk ili Koscevic nego da penzioner uzima drugima minutazu.
  • E46
    634
    Pjacu je desno zaustavio jebeni Jurisic koji nije mogo bit ni u drugom sastavu Dinama, ovaj nije imao sanse, ubacaja, prolaza. Kako bi onda Pjaca trebao igrati u play offu protiv puno boljih bekova?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions