• Slush
    622


    Nisam znao ovu informaciju da je i on sam bio lijeceni ovisnik.

    Kocka je najgora stvar sto postoji. Što financijski, što psihicki.

    Cigarete - Nemres popusit 10 kutija dnevno > ni 50 eura dnevno
    Alkohol - Nemres popit dve litre zestice na suho dnevno > ni 50 eura, nemoj da dodu pamtetni i kazu e ja mogu, pa da moram rec 4 litre zestice sta nije ni 100 eura.
    Trava - Nemres popusit 50 grama dnevno - ne znam kak se krecu cijene
    Droga - Nemres ne znam posmrkati 20 grama kokaina - ne znam kak se krecu cijene

    Zato rulet, jedan okretaj, jedna vrtnja ode sve sta si gradio cijeli zivot.
  • Droljo
    8k
    Alkohol - Nemres popit dve litre zesticeSlush

    Govori u svoje ime
    Jebiga, nisam dalje čitao pa serem :worry:
    Al da, fakat nemreš..
  • Droljo
    8k
    Danas opet ne rezonski nakon dva dana zaredom po jedan par iliti jedan gol sjebe...
    IMG-20240808-WA0001.jpg
  • Droljo
    8k
    Mene neće i neće... Opet za jedan gol :rage:
    Screenshot-2024-08-08-22-12-24-165-edit-com-android-chrome.jpg
  • M94
    1.2k
    asa.png

    Skoro :rage:
  • Sunja86
    1.2k
    [img]http://Screenshot-20240812-000229.jpg Screenshot-20240812-000221.jpg Screenshot-20240812-000216.jpg
  • ksapi
    2.8k
    Jel bila ponuda na SS i ostalim nasim kladama za prvaka HNL-a prije nego je pocela liga? Sad ne vidim nigdje osim Favbeta
  • M94
    1.2k
    Jel bila ponuda na SS i ostalim nasim kladama za prvaka HNL-a prije nego je pocela liga? Sad ne vidim nigdje osim Favbetaksapi

    U PSK nisam vidio, baš sam tražio.
    Za prošlu sezonu su imali i moglo se kombinirati s ostalim ligama i europskim natjecanjima, plus osvajači u nekim ostalim sportovima. Sad nemaju ništa, nisu mi jasni baš.
  • ksapi
    2.8k


    PSK je promijenio ponudu skroz. Prije su imali isto kao Fortuna, sada su se dosta srozali. Moguce opet promjena vlasnika?
  • M94
    1.2k
    Koliko imam informacije spominjalo se opet da mijenjaju vlasnike, ne znam jel još u fazi promjene ili je riješeno.

    Je, pali su skroz s ponudom i razradama.
  • ksapi
    2.8k


    Sigurno su mijenjali vlasnika onda, vidi se po ponudi. Bilo je lijepo dok je trajalo, ali srecom postoji Fortuna i dalje u Ceskoj i Slovackoj :smile:
  • Slush
    622
    1.7 prolaz Dinama je poklon. Laganica se prolazi to.Slush

    Vec pao na 1.4. :sad:
  • ksapi
    2.8k
    Dinamo osvaja ligu 5 kola prije kraja po 2.50 u Favbetu mi se cini jako dobro

    A primamljivo je i 1.75 na pobjedu protiv Qarabaga doma (SS).
  • Slush
    622
    Kia Kia Slovakia.

    4SpCP7q
  • Peškaman
    4.2k
    Zira - Osijek prolaz gosta (2.00)
    Borac BL - Klaksvik oba-daju (1,91)
    Lugano - Partizan 1 (1,60)
    AEK - Noah prolaz domaćina (1,50)
    Zrinjski - Botev prolaz domaćina (2,25)

    Ukupna kvota: 19,60
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.