• Dinamosaur
    1.5k
    Što je tu nejasno, u čemh je problem?Mr Anderson

    Jesi ti napusen ili kaj?
    Pitam te za tvoj komentar da je Jelicic top, dal ze zajebavas ili ne.
    Ti meni odgovaras tako da napises o Pukstasu skoro isto kaj sam i sam napisao
  • Mr Anderson
    7.9k

    Vidim, nisi ti baš najoštriji nož u ladici. Svađaj se ti dalje sam sa sobom, a mene zaobiđi.
  • ZgDLions
    395

    ManU je zadnjih par godina politikom, trenerima, rezultatima i pojačanjima sigurno razveselio svoje navijače, a nije da love fali.
  • Captain America
    17.6k
    Chelsea je na najboljem putu da nadmaši sve ostale klubove. 40 igrača u rosteru, a ne mogu sastaviti prvih 11 makar za kakvu-takvu borbu za 4. mjesto. Boehly igra fantasy s 3 različita accounta.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Vidim, nisi ti baš najoštriji nož u ladici. Svađaj se ti dalje sam sa sobom, a mene zaobiđi.Mr Anderson

    Hvala na savjetu Ms Anderson, zaobici cu. Kak veli i stara narodna- ne diraj drek kaj i ovak smrdi
  • NitkoBitan
    17k
    Da je neki igrac Dinama rekao da zeli otic kluba, da je zivcan zbog svoje minutaze te nediscipliniran kao posljedica svega, Germanijak, SN, Index i svi ostali mediji bi vec sutra imali plasirane clanke.

    Dajem ruku u vatru da su novinari iz dalmatinskih medija znali za Perijinu zelju za odlaskom medutim presucivali su namjerno kako ne bi narisavali atmosferu, euforiju i slicne radosti. Jbg kad Gattuso kaze kako stvari stoje onda je to problem.

    Pretplate, ulaznice i obleka iz fan shopa se nekako moraju prodati. Zato je bitno sutjeti o realnosti i udarati sto vise nerealnih "zelja i pozdrava" u medijskom prostoru kako bi se narod olaksao na novcaniku.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Vidi se da je ova uprava Hajduka neiskusna. Prijašnje uprave bi u ovakvoj situaciji odmah ujutro potpisale bilo kakvo novo pojačanje, doveli bi hitnim letom lika iz treće francuske samo da se skrene pažnja.

    Ako nekim slučajem ne bi to uspjeli tako brzo odraditi onda bi ujutro održali pressicu na kojoj bi se zapitali ''čemu nadoknada od 7 minuta protiv Lokomotive'' i ''zašto je Bel svirao penal''...tako se dosad skrećala pažnja i mobilizirao navijački puk. A Kale i ovaj Bilić ništa. Ne snalaze se i ovo već postaje sapunica.
  • Patak
    2.9k
    Nisam bio na forumu kaj ja znam 15 sati. idem od teme do teme, po jedna max dvije nepročitane stranice, pročitam. Otvorim ovu, vidim 5-6 nepročitanih stranica, tema Perišić-Gattuso, ne zanima me, otvorim zadnju vidim da je tema još uvijek ista, samo ste se još oko toga i posvađali :-) Koliko ta tema vrije tek na njihovim forumima mogu si misliti...
  • Crni86
    3.5k
    Nego kad ce transfer pasalica za 8 milijuna? Mozda u 9. mjesecu bude i 10 na stolu. E moj misko misko, procitana si knjiga.
  • badjibadara
    3.1k
    Čim neimenovani klub iz Engleske sazna da je zainteresiran i spreman iskrcati tu lovu za Pašalića.

    Za razliku od njih tovari znaju i klub i koju lovu će ponuditi:

    ŠPANJOLSKI prvoligaš Celta Vigo zainteresiran je za dovođenje mladog krilnog igrača Hajduka Brune Durdova (16), doznaje Index. Predstavnici kluba koji je prošle sezone završio na 14. mjestu La Lige već duže vremena prate mladog igrača te dolaze u nedjelju na utakmicu Lokomotive i Hajduka kako bi ga uživo gledali.

    Prema našim informacijama, Durdov je jedan od trojice mladih igrača na poziciji desnog krila za koje Celta razmatra slanje službene ponude, a očekuje se da bi ona bila u rasponu od pet do sedam milijuna eura.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ahahha genijalni Silov, 2 sata prije analize sudacke komisije lik je slozio clanak u kojem je kategoricki i znalacki zakljucio da velike greske na utakmici s Belupom nije bilo, da su konstantnom fluktuacijom kriterija ostecene obje ekipe (kad ti oprastaju kartone zapravo tebi stete).
    Hajdukov pionir, rezimski novinar, kao i Miskova ergela sa ponudama iz Engleske.
  • austrijanac
    4k
    Radi takvih novinarcica, još više cijenim našeg Karla Ledinskog.

    Nema plaćenih članaka, nema preuveličavanja. Sve sportski i pravedno.
  • badjibadara
    3.1k
    Simpatičan lakat i za mma uvjete...

    Who5bgA.gif

    Naravno, karton ni u primisli.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ovo je na rubu crvenog. Nije obično građenje, nego baš zamah prema glavi.
  • Nino Bule
    13.4k
    Bel se inace mislio jel faul uopce i kad ga je s odgodom sudio skocila publika i svi igraci hajduka na njega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.