• Paggini
    19.7k
    Livaja nema ni trunke života u sebi, izgleda kao ljuštura na terenu. Prije i kad je bio loš je uvijek bio prgav, kurčevit, uvijek neki lakat, guranje, svađanje, sad nema ništa od toga, baš izgleda otužno.
  • Jurki
    11.7k
    onaj nemocni pogled u pod nakon izjednacenja Lokse.. neprocjenjivo.. ko to more platiti

    IMG-0334.png
    free image hosting


    I da cim cesce gleda u pod.. za svaki lakat koji je podijelio i svaki zuti karton koji nije dobil, a trebal je dobiti.
    Za svaku psovku upucenu sucima, protivnickim igracima.
    Ima pravde.. definitivno je ima.
  • Omake
    2.5k
    Mislim da je Hajduk jedini klub s više podcasta nego titula. Cijeli dan mi na recommend iskaču neki njihovi podkasteri.
  • don
    5.6k
    jedno je sigurno, da smo birali prije sezone bolji scenarij za njih - ne bi ga bolje napravili.
  • vjeko1701
    8k
    Meni je u svim ovim utakmicama Livaja izgledao ko da je mrtav iznutra i sve odrađuje po nekoj inerciji.
  • Izet Hajrović
    2k
    A realno bilo bi nam dosadno da njih nema. Jeličićeve izjave će biti daleko bolje popraćene nego na velikim natjecanjima, njegov angažman je pun pogodak jer će uvijek imati mataerijala za izjavu neke gluposti koja će puniti naslovnice. Prošli tjedan čitam njegove izjave o Moufiju, danas se već piše kako je stao na stranu Perišića, sljedeći tjedan će tema biti otkaz Gattusu ili odlazak Perišića. Uvijek nešto ima, zamislite ligu bez njih, bilo bi dosadno da je svih 10 klubova normalno.
  • Dr Hofmann
    834
    Sve u redu, ali zašto guštam kao mali praščić u ovome svemu. Ajmo Žumberak izbacuj ih u četvrtak, ko ga jebe:lol: :lol: :lol:
  • Jurki
    11.7k
    jos bolje bi bilo da prođu Slovake.. i onda ispadnu od Armenaca.. bilo bi to epsko veselje.
  • čovjekjogurt
    617
    Mislim da je Hajduk jedini klub s više podcasta nego titula. Cijeli dan mi na recommend iskaču neki njihovi podkasteri.Omake

    Prgavi podcast je najjači. Taj lik živi u nekim svojim iluzijama a 50 mu godina. Kad su doveli Rakitića rugao se kao da su osvojili ligu prvaka.
  • Dr Hofmann
    834
    Ne bi ni to bila loša opcija, još da ispadnu na penale ko zadnji kreteni kakvi i jesu
  • Paggini
    19.7k
    Mislim da je Hajduk jedini klub s više podcasta nego titula. Cijeli dan mi na recommend iskaču neki njihovi podkasteriOmake

    Svaki put kad me život slomi, pustim si hajdučka štorija playlist sezona 23/24 i 12 sati sam sretan...
  • Oluja
    4.3k
    Samo se vi naslađujte, kao da ste zaboravili da su na pripremama pobijedili Fenrbahče i da je Durdov u najmanju ruku kao Yamal :rofl:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Dobar je Jeličić, komentari su mu top.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Veić i Jeličić tužno zaključili da Dinamo nema konkurenciju ove sezone i da će gotovo sigurno biti prvak. Veli Jeličić čak već do zime... A kako drugačije dečki? :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.