• Mr Anderson
    7.9k
    Daliban je tu da se ne opustimo previše...treba uvijek citius, altius, fortius.
  • M94
    1.2k
    Hajduka bi trebalo izmisliti da ga nema.
    Ovo pucanje u nogu samima sebi po ko zna koji put mogu samo oni napravit.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Dobar je Jeličić, komentari su mu topMr Anderson

    Ne znam jel ovo tvoje ironija ili ne..

    Svejedno, slusajuci ga kako analizira igru Hajduka dobio sam dojam da je menager od Pukstasa.
    A kad je izvadio par isjecaka iz igre, kako se Pukstas postavlja, anticipira a prema naprijed odigrava - isti Misic po ovim akcijama

    Pa mozda ne bi bilo lose pomoci tom klubu da ne propadnu i kupit Pukstasa, da nam se i Misic moze povremeno odmorit
  • Jurki
    11.7k
    Pa mozda ne bi bilo lose pomoci tom klubu da ne propadnuDinamosaur

    Kak je netko jucer napisal za Loksu.. tak bum i ja sad napisal za tovare.. da dobijem na lotu i kupim to smece od kluba i da ga ugasim isti dan. Na wc skoljci posadim masline i to je to.
  • Hnlovac
    1k
    nema sanse da bi ih ugasio, ali bi kupio klub i tako bi ga na niske razine doveo da bi im mi za derbija rasprodali Zapadnu Tribinu Poljuda jer oni ne bi mogli

    Još bolje, preselio bi ih na park mladeži
  • San Lorenzo
    15.4k
    Današnji hajduk je ono što su prije 15-20 godina bili Big Brother i takve fast food za mozak emisije, nešto što znaš da ne bi trebao gledati jer znaš da je glupo, ali si svejedno nemožeš pomoći pa svejedno malo zaviriš, onaj gulity pleasure kojeg pratiš samo kad nikoga nema kod kuće jer u javnost ipak šalješ sliku osobe koja takvo što ne prati niti se namjerava spuštati na taj nivo.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Nek rade kaj hoce s tim parama, mogu postati klub uljara i maslinara

    Ali iz ovih isjecaka je Pukstas isti Misic( inace ih ne gledam pa je ovo mozda izuzetak, ali tako mi izgleda po ovome)
  • Paggini
    19.7k
    Na stranu sad naš urođeni i prirodni rivalitet i tendencija ruganja, ali sad za ozbiljno pitam ljude koji su upućeniji od mene - izuzimajući ostale kontinente, postoji li u Europi klub s tolikim budzetom a da je toliko stravično i komično loše vođen već desetljećima?

    Na stranu što nemaju titule, ali ovakve drame, ovakve pizdarije i gluposti, ovakav cirkus koji zabavlja cijelu naciju - ja ne mogu zamisliti nijedan ozbiljan klub u Europi da je na toj razini, a da ne pričamo o mutnim financijama.

    Ovo je doslovno razina meme kluba, koji postoji samo zbog zajebancije i punjenja kuloara.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    hmmm Tottenham? :rofl:
  • Paggini
    19.7k
    hmmm Tottenham? :rofl:Efes Pilsen

    Haha a oni su samo baksuzi. Pada mi na pamet Barcelona zadnjih 10 godina, to je isto komedija nesposobnosti na suludoj razini, ali opet ni blizu ovih klauna.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    oni jesu baksuzi, ali neke odluke su u najmanju ruku suspektne.. da ne spominjem Levya i pregovaranja, pa smjena Mourinha taman pred finale kupa, Poch ih odveo do finala LP i lagano kantica..
  • Jaro
    7.3k
    Poch ih odveo do finala LP i lagano kantica..Efes Pilsen

    Ovo je najveci brainfart nekog kluba (osim Hajduka) koji ka pamtim... I to finale izgubili iz penala koji je samo te godine mogao biti dosudjen i nikad vise...
  • Paggini
    19.7k


    A dobro, istina, ali i uz to sve su ostvarili najveće uspjehe u svojoj novijoj povijesti valjda, ne znam...
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Mislim da se Ivan Juric svaki dan probudi sa osmjehom od uha do uha.

    Bio je na centimetar od pakla.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Što je tu nejasno, u čemh je problem? Jeličić je u analizi utakmice htio samo istaknuti da je Pukstas bolji kad se malo povuče nego na desetki. I dokazao je. Uostalom svatko tko prati nogomet to zna, Gattusso je to skužio nakon prvog poluvremena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.