• Omake
    2.5k
    taman pogledao neki random clip, čovjek pola video pljuje kćer jer mu je pojela sladoled wtf?!?! Sirovina ekstra klase.
  • eol12
    588
    storija je mila majka za onaj prgavi podcast, poslao mi link frend, znaci čovjek zadojen mržnjom, nešto priča kao kajkavski u tom videu, radi budalu od nas, mislim si čovjek imaš debelo 40+ godina ti nisi čist
  • Krizy
    43.2k
    Kako uopće dođete do toga da gledate takva sranja?
    Nikada mi nije palo na pamet ni pomisliti da upalim takvo što.
  • Noel
    6k

    Preporučam kad ti je loš dan,nejde u životu kak bi htio nisi svoj.. pogledaj hajdučku štoriju. Kad čuješ jedan dan euforiju drugi dan jecaje od odraslih ljudi koji navijaju za taj jadni klub. Nemre se to riječima opisat kako to nešto može nasmijat i usrečit čovjeka.
  • Paggini
    19.7k
    prgavi podcasteol12

    Ma dobro taj lik je umobolan i inteligencijom ograničen lik, štorija je ok lik, ne čini se zadojen i bolestan, ali svejedno volim gledati njegovu bol

    Iza pjace je kao neki "finiji" podcast, ali kad vidim ovog bolesnog komunistickog degenerika vrdoljaka, riga mi se. Ovaj plazibat koji je s njim je ok tip, ima dobrih komentara i inteligentan je, ali ovaj bolesnik bas ucini sve nesnosnim
  • Omake
    2.5k
    ironično je to da imaju podcast Iza Pjace jer će od drugog do zadnjeg kola biti baš to, Iza Marka Pjace i ostatka Dinama.
  • vjeko1701
    8k
    Dal miriše na sezonu bez realno stresa, miriše. Al ajmo ne najvaljivati naslove nakon drugog kola. Polako, ozbiljno, briga da budemo iz utakmice u utakmicu sve bolji a konkurencija nek se pita kako to.
  • Zagi
    7.6k
    Jedan dan im klikate na podcaste, drugi se žalite na njihovu medijsku mašineriju.
    Hmm
  • Paggini
    19.7k
    Radi medijska mašinerija i kontra njih kad joj to paše, primjer ovo orgijanje s perijom i gatuzom koje graniči s fetišizmom
  • Jaro
    7.3k
    Tek su 2 kola odigrana, 2 boda prednosti i jos ohoho do kraja. Beki ovdje su se fakat pretvorili u njih - setnja i titula bez konkurencije vec sad? Podsjeca to na nekog?
    Ajmo mi rijesiti Sibenik sad, pa polako dalje...
  • Majki2111
    3.1k
    Štorija je odličan meni. Slavonac čini mi se. Pratim ga redovito.
  • Paggini
    19.7k
    ovdje su se fakat pretvorili u njih - setnja i titula bez konkurencije vec sad? Podsjeca to na nekog?Jaro

    Samo je jedna ključna razlika koju zaboravljaš napomenuti - mi osvajamo titule već 20 godina.

    Ne uspoređuj nas s njima, mi smo zadovoljni ekipom koju imamo i rokom koji je obavljen, što imamo svako pravo biti. Najbolje da smo svi oprezni i negativni, to pomaže jako, bolje nego ovaj zdravi optimizam kojeg imamo.
  • Jaro
    7.3k
    ma ok, da smo se ko nikad, na vrijeme poslozili, jesmo, da su konkurenti na papiru slabiji nwgo orosle godine, jesu, to svi (aj velika vecina) mislimo.
    Ali narativ da cemo bez konkurencije i/li poraza prosetat kroz ligu dovodi do psihijatrije kao sinoc tokom/nakon tekme s Osijekom.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Ne uspoređuj nas s njima, mi smo zadovoljni ekipom koju imamo i rokom koji je obavljen, što imamo svako pravo biti. Najbolje da smo svi oprezni i negativni, to pomaže jako, bolje nego ovaj zdravi optimizam kojeg imamo.Paggini

    Imamo Dalibana za balans. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.