• Mr Anderson
    7.9k
    Ja ne vidim po čemu je Perišić njih sjebao. Svakom s malo zrna soli u glavi je bio jasno da se on dolazi pripremiti za EP. Zauzvrat oni su dobili porast prodaje karata, pretplata, članstva, dresova. Vjerojatno je i Rakitić dijelom došao zbog njega. Ne znamo kakva je sad situacija unutar kluba, na kraju sezone je bila trula, a izgleda da ni sad nije puno bolja, jednostavno to je takva sredina.
    Prije nekoliko godina sam upoznao i par puta se poslovno sreo s tadašnjim članom njihovog nadzornog odbora koji živi i radi u Zagrebu. Čovjek je doslovno rekao da je znao u što se upušta i s kim će morati raditi nikad nebi pristao na funkciju. Jedva je čekao da mu mandat završi i da pobjegne.
  • immerwieder
    1.4k
    najgore je kaj bude i dalje prvi izbor gutaču samoglasnika za portugal
  • Sajla
    5.1k
    Prije nekoliko godina sam upoznao i par puta se poslovno sreo s tadašnjim članom njihovog nadzornog odbora koji živi i radi u Zagrebu. Čovjek je doslovno rekao da je znao u što se upušta i s kim će morati raditi nikad nebi pristao na funkciju. Jedva je čekao da mu mandat završi i da pobjegne.Mr Anderson

    znam i ja jednog koji je bio u njihovom NO, pitam se je li isti čovjek u pitanju. samo što meni nikad nije priznao da je pogriješio što je ušao u to.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Moguće, iako mislim da su bila dvojica iz ZG. Ovisno u kojem raspoloženju i u kojem periodu mandata si pričao s njim.
  • gledatelj
    549

    Mislio sam reć da si zaboravio onog specijalca Balića koji redovno lupa. I otvorim prvi portal i već vidim da je krenuo
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Gattuso je bivši nakon ovoga, on je poput političkih mrtvaca koji su još na sceni ali se čekaju prvi izbori da ga odnesu. U njega više igrači nemaju povjerenja jer čovjek na pressici iznosi neke stvari koje mu je igrač rekao u četiri oka. Možda ga čak i izbuše igrači jer se tako tradicionalno u Hrvatskoj svlačionica rješava trenera koji joj nije po volji.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    U obranu Perišića treba reći da je on cijelo vrijeme govorio ''dolazim i bit ću do ljeta a poslije ćemo vidjeti''. On nikad nije rekao ''dolazim i ostajem, umirovit ću se u Hajduku'' nego je jasno komunicirao što i kako misli i Hajduk je pristao na to jer im je dobro došao u siječnju zbog PR-a. Druga je stvar što su navijači očekivali da će on biti Perija u prajmu i da će kao takav ostati još 3-4 godine igrati za Hajduk.
  • Nogo
    3.6k

    Ode i Štrkalj dole.
  • emilperska
    5.4k
    Imam dilemu s kojom se borim od sinoć, želim li da jogurt prođe Slovake ili čak u grupe KL, pa ću napisat ovdje koji su razlozi ZA i PROTIV:

    ZA (ulazak/prolaz):
    1. Oni nemaju 11 ni za ritam od 1 tekme tjedno, ritam od 2 tekme tjedno do prosinca bi za njih značio da bi ih usprkos fin.inekciji od 3mil EUR (bez nagrade za dodatne bodove), taj ritam jednostavno ubio. S nagradom bi pokrpali neke rupe, doveli igrača ili 2. Ali generalno nedovoljno da isprate ritam i mislim da bi HNL kiksali svaku drugu jer bi se skoncentrirali i na Europu i ja bi se usudio reć da na zimu imamo 20+
    2. Iako za nas relativno beznačajno, liga bi dobila neki malo veći koef
    3. U slučaju da bi ispali, skoncentrirali bi se na HNL. Ovaj njihov preplaćeni veteransko invalidski kadar bi bio taman s ritmom 1 tekme dnevno + klasični sudački ADZ poguranci, nije da strahujem od njih, ali ne želim ih vidjet ni centrimetra blizu vrhu tablice da ADZ pred neke izbore opet ne bi pale sudačke pizdarije napamet jer ih se ionako forsira previše.

    PROTIV (prolaska/ulaska)
    1. Stvorila bi se euforija i medijsko svršavanje, forsiranje prodaja japanki, jogurta i novih sponzora. Brojanje članova. Nemam živaca to više slušat.
    2. Možda se iz tog fkt neš i izrodi pa s tih 3 mil EUR dovedu 4 RPGa i postanu nam konkurentni..
  • Babangida
    39
    Ne ulazim uopće u dubioze , nit se zamaram njima , ali da si takvo govno da izneseš kaj ti je čovjek rekao u privatnom razgovoru , šta god to bilo , je jebeno dno dna
  • Paggini
    19.7k
    Gattuso je to, po meni, iznio jako planski.

    Perišić odlazi sigurno, a usputno se zakačio i sa Gattusom, a odlazak poslije svađe daje sliku da je otišao zbog Gattusa, a ne zato što ne želi ostati u Hajduku i onda Rino postane krivac što se mesija perija otuđio od matere.

    Zato je to i iznio jučer van konteksta poslije utakmice, nije to bezveze izlaprdao.
  • Peškaman
    4.2k
    Ja se smijem kladit na to da je Perišić s tadašnjim predjsednikom, dogovorio ovakav način da se raziđu.
    Rakitića im plaća sponzor,Livaja ima milijun godišnje,zar stvarno netko misli da je Perišić došao igrati za 1€ mjesečno.
    Očigledno da se išlo u kompenzaciju,nećemo te plaćat ali imas slobodne ruke,možeš otić' kad oćeš.
    Zato i je stavljena smješna klauzula od 200k€.
  • Jurki
    11.7k
    Tovarima je Perisic posluzio ko opravdanje da mogu nabiti cijene godisnjih karata i da usicare nekaj eura na konto dresova.
    Perisicu je hajduk posluzio ko rehabilitacijski centar za pripremu za Euro.
    Nema u ovoj prici postenih strana.
    Šupacki od Perisica a bome i od kluba.. obje strane su nategnule ovce velikim hajpom..
    a ovakvo rasulo bi moglo napraviti jos vece kratere.. di budu i najgluplje ovce skuzile da nema smisla upumpavati pare u mrtvog magarca.
    #bitcetogajos
  • xavier
    12k
    Imam dilemuemilperska

    Nemam niti najmanju dilemu, uvijek želim da izgube :cool:
  • Mr Anderson
    7.9k

    I treba ih, dok ima ovaca za šišanje, biti će i vune.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.