• Miro Vugrinec
    4.7k
    Sve sto su napisali Daliban i Paggini je istina. Perisic je u ovoj priči ispao smrad, bez obzira sto smo mi dinamovci. Zamislite da Luka u ovim godinama strga krizne, repka igra euro i on odluci doc u Dinamo jer tu može birat kolko će igrat, sam sebe stavljat u igru i na kraju ode na euro. Završi euro, Luka odluci da će ic, igra jako loše utakmice za Dinamo i bude nervozan sto ne igra, zabušava na treninzima i ode nam nakon sto smo ga izrehabilitirali za euro. Uglavnom Perisiceva sramota, a još veća je sramota sto frajer ne može igrat ni u Varaždinu trenutno, a išao bi u ligu 5. Treba samo uzet kokice i pratit situaciju dolje i uzivat, ali kazem Perisic je ovdje ispao nula od čovjeka, isprdao se sa svima i ispao običan fejker
  • gledatelj
    549
    Mislim da je svima bilo jasno da dolazi pripremit se za Euro i da to ne bi trebalo bit nikome upitno. Sigurno su mu čak i oni to obećali da će ga gurati da se čim prije vrati. Realno win win situacija. E sad ovo poslje tko zna kakve su dogovore imali i ne bi tu svaljivao sve na jednu stranu. Možda je on mislio ako dođe dobra ponuda idem, ako ne ću ostat. Ali kad je vidio da su doveli Rakitića, koji je ipak na kraju karijere, i nekog panja iz druge lige očito mu se više ne ostaje.
    Al kako god dolje je, kako se i očekivalo, raspad sistema. A bit će još i gore. Točno se sad vidi razlika u vođenju kod nas i njih. Naši rade planski, rjesavaju se viškova i dovede pojačanja na kritičnim mjestima. Bez puno pompe i stihije. A dole škart i dalje igra, 3 mjeseca se nabrijavaju na Džeku i Gatussa i na kraju raspad svega.
  • Dzoni
    616

    Možda ga je zvala SC Barcelona iz Ekvadora.
  • Logistika
    1.3k
    jedan kom sam pročitao "Barcelona iz Prisoja?" :)
  • The Undertaker
    5.1k
    Trebalo bi čuti i Perišićevu stranu. Onaj s kime se Perišić dogovarao nije više u klubu pa je uvijek pitanje što se tko dogovorio i kako se taj dogovor poštuje.

    Ono što je pokvareno od Gattusa je da, iako se to dogodilo prije 20 dana, s ovom pričom izlazi nakon loše igre. Vjerujem da u svemu masla ima i Kalinić.
  • miro
    4.4k
    Iz cijele ove priče nadam se da ćemo izvuć poruku za sljedeći prijelazni rok kad Luki bude trebao klub da premosti godinu dana do SP 2026
  • vjeko1701
    8k


    Na kraju dana nije me ni briga, al dal bilo ko zna kaj se on dogovrio s populistom Lukšom?

    Jel van pameti da je s njim dogovorio da dođe samo da digne eurforiju i marketing a zauzvrat dobi tempiranje forme u utakmicama na kraju sezone da se spremi za Euro?

    Jakobušić je sve radio na galamu i euforiju, Hajduku je Perišić digao oboje na 200 svojim dolaskom u situaciji di su prvi na tablici s solidnom prednošću i čeka ih derbi doma s Rijekom. Dinamo izgleda očajno, Rijeku do te utakmice nisu ni ozbiljno shvaćali.

    Jel i dalje smrad ako je u startu rekao kaj hoće prelaskom u Hajduk i koji su mu planovi nakon sezone? A to je da traži angažman u ligi 5 ako je isti dostupan.
  • Simpatizer
    270
    Ja ne vidim kako je Perišić "iskoristio" Hajduk.

    Koristio ih je ko rehabilitacijski centar? Pa bože moj svaki klub ima teretane, terene (doduše hajduk ima samo jedan i to loš), trenere, nutricioniste itd.

    Da je otišao u Saudijsku Arabiju za silne milijune, jel bi onda iskoristio njih kao rehabilitacijski centar? A pola tih klubova su bolji od hajduka po kvaliteti.

    On je došao za 1 euro mjesečno da se oporavi, dobije nekoliko utakmica u nogama i potencijalno pomogne hajduku osvojit naslov prvaka, nakon toga im pomoć uć u Europu i ćao.

    Sve to bi napravio za cca 8€.

    Mogao je otići komotno u neki žnj klub koji će mu dat milijune, ista stvar bi bila.

    A sad ispada kao da je on Hajduku dužan ne znam kaj, meanwhile klub je dosta slabiji nego što je bio kad je on došao, svlačionica je čini se toksična, trener je očito pizda kad laže pred novinarima (prije tjedan-dva je rekao da Perišić još nije donio odluku), a sd nije ništa napravio

    Jedini tko je tu gad je po meni Gattuso i svaka osoba koja ga je vrijeđala online
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sve bi to bilo tocno da njemu nisu bila puna usta povratka, Hajduka, bile boje.
  • jedan u nizu
    8.2k


    Ne kuzis poantu, nije iskoristio njihovu infrastrukuru za lijecenje.
    Iskoristio je klub, jedini na svijetu koji ce mu dati minute nakon takve ozljede kako bi zaigrao na EURU.
    U nijednom klubu nebi dobio valjda ni minute u tom periodu, pogotovo kad bi se vidjela njegova forma i igra nakon 5min na terenu.

    U hajduku je dobio minute, makar mizerne, i dobio je hype. Taman dovoljno da ga palacinka zove na euro i tamo bude ispred Ivanuseca i Pjace.

    Nakon toga, nije se ni vratio u formu, nije odigrao kvalitetnu utakmicu, kvalitetno poluvrijeme. Nije dao apsolutno nikakav doprinos hajduku (gol protiv istelre ne računam), a vec trazi transfer. Da je cekao zimu sve 5, ali sad ...
  • Zagi
    7.6k
    Pa instalirao si je klauzulu pri dolasku.
    Znalo se da je tu do kraja eu kvalifikacija. To su potpisali , to su i dobili.
    PR je to zataškao ali to je bilo očito od početka.
  • dzis
    807
    Na kraju ce ostati iz ljubavi,a ubiti ga nitko ne zeli. Sve su svemu nisam ocekivao da ce se raspasti nakon dva kola,ovo je cak I za njih previse.

    Ako kojim slucajem ispadnu u cetvrtak, to bude show.

    A kaj je najbolje od svega,sve ovo se dogada sa otvaranjem zdrijeba u europi i sa puno laksim startom lige nego sto su imali prosle sezone. Samo zamislite da ih mi ili Rijeka sad napucamo sa par komada. Proslo godisnje utrcavanje u teren bi bio djecji vrtic…
  • Paggini
    19.7k
    Predviđam ovaj raspored revanja i bacanja govana, od početka do kraja sezone

    1. Perišić
    2. Gattuso
    3. Kalinić
    4. Livaja
    5. Carević
    6. Livaja
    7. Rakitić

    Bilo gdje između ubacite mordor, hns i suce
  • vjeko1701
    8k
    Bilo gdje? Valjda svigdje između xD
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ajde ljudi, svi su šupci u toj priči. Jedini koji su u cijeloj priči nasamareni su navijači Hajduka, a i za to su si sami krivi jer su se ponijeli kao u ovoj ilustraciji:

    comforting-lies-vs-unpleasant-truths-640x480.jpeg

    Iz samog ugovora kojeg je Perišić potpisao bilo je razvidno da je čovjek došao da bi se oporavio od ozljede, pomogao u derbiju protiv nas i pred kraj sezone mesijanski donio u trenutku potpisa vrlo izvjestan naslov prvaka, a onda im pomogao ući u LP te otišao negdje dalje. Tome je njegova klauzula i služila. I naravno, u međuvremenu osigurao da ide na Svjetsko. S obzirom na to kakav je lik, prilično sam siguran i da je to bilo vrlo razumljivo komunicirano klubu, ali oni su PR-ovski jahali po "vrime je" i "živimo u trenutku, vidjet ćemo što će biti kasnije" dok kasnije nije došlo u najgorem trenutku.

    Klub se ponio šupački jer je obmanjivao navijače, on se ponio šupački jer je pristao na taj narativ iako je bio svjestan da je pogrešan, a navijači su ispali debili jer su pored neugodne istine radije birali vjerovati u utješne laži.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.