• Str1nger Bell
    1.3k
    Ocekujem gužvu ispred Firula kad tovari pogledaju u tablicu.
  • Dr Hofmann
    833
    Prekrasno, idući tjedan protiv Šibenika derbi, sjajna večer. Šteta još za onaj poništeni gol Belupu, ali mislim da dugoročno to niti neće biti tako bitno. Kakav je Dinamo stroj za pobjede, to je show. Nismo igrali neku tekmu, ali koga briga, tri boda su tu i adio
  • San Lorenzo
    15.4k
    .hajduci popušili pobjedu u zadnjoj sekundi, Perišić traži odlazak, mi okrenuli ove s papirićima u zadnjoj sekundi...uživajmo u njihovom meltdownu...
    tenor.gif
  • Hnlovac
    1k
    Ovako se mirno i zadovoljno nisam osjećao još od Bjelice, skroz unutarnji zen

    SVI na Šibenik!!
  • dzis
    807
    Sutra show sa Vejicem i Jelicicem :yum:
  • skener
    876
    Tek su prosla 2 kola da nasi rivali igraju cetvrtak-nedjelja i vec se stvara bodovna razlika
    Kaj bi tek bilo da to potraju par mjeseci
  • vjeko1701
    8k
    Sad gledam snimku, Varazdin dosta dobar danas. Mozda mogu do nekog boda za tjedan dana.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Gattusu je Perija prije 20 dana rekao da želi otići a on je iskusno čekao prvi kiks i odmah 20 minuta poslije prvog kiksa otvara tu ranu da bi skrenuo pažnju.

    Masterclass, svejedno mu neće pomoći niti kratkoročno.
  • plavi72
    831
    Mario Carević novi trener Hajduka do listopada uvjeren sam,ovaj će im uzeti otpremninu (vidi da nema ekipu s kojom može nešto napraviti)i lapapa,računica je jasna zavadi se s Perišićem i uskoro si bivši !
  • rioda
    4.8k
    Odlaskom Perišića otvara im se budžet od jednog eura za neko novo pojačanje :grin:
  • DrawTube
    4.7k
    nek nadodaju 4 i imaju za modrica

    20240615-203359-1-1.jpg
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Meni je Perija drag lik, vidio sam po onim klipovima reprezentativaca i da je sa Brunom u super odnosima. Čovjek je shvatio što se događa i kako se radi i htio u miru otići, a sad će mu ga zapapriti samo tako. Bolesnici...kad bi bilo ikakve šanse ja bih ga dovukao za lijevog beka, pa gorilo bi sve
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kontra popularnog mišljenja na Zoni, meni je Perišić ispao ozbiljan šupak u cijeloj ovoj sagi
  • NORTE
    11.4k
    Očekujem odlazak Perišića bez obzira što oni govore da to nije završena priča.
    On želi otići i rekao im je to još prije 20 dana, ima sve u svojim rukama, istek ugovora 31.8. i klauzulu od 200.000 eura.

    Ispadanu li iz Europe oni su gotovi!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.